Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, saudio napisał:


Czemu, toż to wymysł Audioquesta.

Wiem że to jest ich stojak, ale na moje góra na której wisi pałąk powinna być lepiej wyprofilowana, a nie ciężar słuchawek ile by nie było rozlokowany jest na małym obszarze pałąka

Na moim starym stojaku NH wisiały kilka  dni i już były odkształcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz, to musi być dobre ,jak kolumny co robią....ta perfekcja wykończenia...:P

4:0 z Polską, piątą na świecie, nie w kij dmuchał...ha,ha.:lol:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Soundman1200 napisał:

O masz, to musi być dobre ,jak kolumny co robią....ta perfekcja wykończenia...:P

4:0 z Polską, piątą na świecie, nie w kij dmuchał...ha,ha.:lol:

Zapomniałeś o Lego ;-)

A tak już na serio, to Copland praktycznie od zawsze oferował świetną relację jakości do ceny. Warto tylko pamiętać, że to dość transparentnie grające lampowce i jak ktoś szuka wypchniętej i przesyconej średnicy może się zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Compton said:

Ten Copland ma na wyjściu słuchawkowym 5.0 Ω a NightOwle 25 Ω.

Czy to aby dobre połączenie?

 

 

NH mają równe 25 Ω dla całego zakresu także nie powinno być problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko mi będzie, bo D7200 i FAD4 słuchałem na Bursonie SE a Owle na Brystonie po BAL, ale:

Owle bliżej Denonów. Równe pasmo, czytelne, barwna średnica, bas mocny ale nieprzesadzony, rytmiczny. Średnica blisko, bez takiego pogłosu jak znany mi z Hawków. Góra świetna, stonowana, ciemna, masywna ale wystarczająco detaliczna. FAD4 grają bardziej V. Są żywsze, jaśniejsze,z większym poczuciem głębi i detalu.

I cały czas, a tym bardziej teraz, podtrzymuję tezę, że Flow to takie lepsze AQ. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sobie trochę Owli na kabelkach od HE1000 TRS 6,3 vs XLR, i nie wiem na ile to różnica konstrukcji wzmacniacza, ale po BAL grają znacznie lepiej.

Na Jacku siada dynamika, kontrola basu, przygasza się górna średnica i scena robi się płaska.

Nie było wyboru, kabelek XLR u Jimmiego już zamówiony. :)

 

Podpiąłem też Sowy do LG V10.

Udało mi się wytrzymać może z 2 minuty. Słabe połączenie, a mając w pamięci jak śmigały na nim Finale IV, to nawet bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności