Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

monitor CRT NEC FE770 - na 100% sprawny, u mnie leży i się kurzy, a może komuś się przyda. Stan w zasadzie jak leżak magazynowy - trochę zakurzony, ale nic nie jest uszkodzone.
Do odbioru w Tomaszowie Maz. za darmo, ew w Łodzi za 1 piwo.

Edytowane przez huudiinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo "boczne" głośniki od Creative L3500.

Nie posiadam 'bazy/głośnika niskotonowego" oraz pilota na kabelku.

Głośniki z pewnością można sobie jakoś przerobić :)

Kolumny mi się nie przydadzą jednak (każda to osobny głośnik średniotonowy 4 om i 2 gwizdki podłączone jako jeden, też 4 omy) i przekaże dalej za koszt wysyłki.

 

Gu9LxNA.png

 

Do wzięcia też na tej samej zasadzie półmetrowy optyk, sprawny.

 

14M23pM.jpg

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarammmm!!!

 

Dostałem go od samego Perula, kto wie, czy on go przypadkiem jakoś nie zmodował w szale pracy, nawet może tego nie pamiętać. Gra to zacnie, ponoć AK960 ma się wzorować na tym odtwarzaczu. Tak przynajmniej twierdzi jeden z mandżurskich woźnych pracujących w jednym z oddziałów A&K w Kabulu. Nic dziwnego, w końcu 2 inżynierów, którzy kiedyś tworzyli firmę MPower, po jej plajcie uciekło przed dłużnikami do Kambodży, skąd zostali deportowani do Korei południowej, gdzie założyli firmę A&K.

 

Wygrzewałem go przez 2 tygodnie, zyskał przez to na wszystkich 3 pasmach, ale uważam, że jeszcze 3 minuty w piekarniku dobrze mu zrobi. Na ekranie od nowości fabryczna folia 15H. Bateria w pełni wymienna (paluszek AAA). Na forum xda.developers już pracują nad rockoboxem na ten sprzęt. Pamięć to tylko 1GB, ale wg moich obliczeń pomieści to 14828 kawałków w formacie mp3 8 kb/s.

A teraz najlepsze: oddaję za koszt przesyłki, którą sam wcześniej zapłaciłem, czyli 8,99 zł. Zapłaciłem co prawda całe 9 zł, ale robię discount, żeby nie było, że brak mi człowieczeństwa.

 

Jak nikt nie zechce, to oddaje synkowi, niech rośnie kolejny wyznawca marki Hustle&Kern (dawniej MPower).

Pozdro i nie bić się o niego i tak oddam komu zechcę.


edit: chyba poszedł.

IMG_20150314_100223.jpg

IMG_20150314_100236.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest, dzisiaj moja kobieta powiedziała mi, że zachowuje się jak stary dziad. <_<


do oddania za koszt przesyłki XKDun Ck820 i Awei ES800m z uszkodzonym kablem przy jacku, może ktoś będzie chciał się pobawić.

Edytowane przez huudiinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a idź pan w.… przecież każdy wie, że w weekend na forum siedzą tylko stare dziady, frustraci i Robsonek;-D

I fajne chłopy też siedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a idź pan w.… przecież każdy wie, że w weekend na forum siedzą tylko stare dziady, frustraci i Robsonek;-D

Czuję się obrażony i strzelam focha. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania jeden pad po AKG K618/619. Za koszta przesyłki wyślę pod wskazany adres. Pad w stanie niewskazującym na użycie - jak nówka (z literką "R" - czyli prawy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internal Antenna Booster Generation III o takie jak tutaj: http://www.aliexpress.com/store/product/FREE-SHIPPING-5000PCS-generation-3-antenna-boosters/311258_329335360.html

Nie mam pojęcia czy działa, mam 7 sztuk i rozdam za darmo, a nawet opłacę wysyłkę listem ekonomicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde woził bym nawet 4, dla 4 osób z prostymi telefonami. Kiedyś myślałem kupić ... a nawet znalazł bym 3 kolejne osoby żadne z 7 nie ma smartfona więc ma to sens.

Pisz na PM adresy, chętnie wyślę. Zostało jeszcze 6 sztuk.

ps. Nie wiem czy to działa :D Spróbować nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest jakis "chinese spying device"

uwazalbym, chyba nikt nie chce miec chinskich hakerow na karku

Wątpię, gdyż te anteny (generation III) są z czasów, kiedy jedną z bardziej rozbudowanych funkcji w telefonie był kalkulator. Nie mam pojęcia co tam mieliby hakować. Przylepiłem sobie wczoraj na swoją wiekową komórkę i jak na razie wszędzie mam pełen zasięg.

6 sztuk antenna booster i dodaję plastikowe etui oraz adapter samolotowy po Creative Zen Aurvana.

 

 

DSCN0700.JPG

DSCN0702.JPG

DSCN0704.JPG

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności