Skocz do zawartości
  • 0

Staly forumowicz potrzebuje pomocy! On Ear ~ 350-400 zl


TvSuperStar

Pytanie

Witam, Czesc, Yo,

 

Nie sadzilem, ze do tego dojdzie, ale siadam tutaj piszac tego posta nie wiedzac jakie sluchawki sobie dobrac, badz w jakich w ogole przebierac. Nie mialem jednak czasu na to wiec i stalo sie. Szukam czegos zamiennego do dokow, ktore ogolem mnie mecza czesto, zas Turbinki od Monstera na razie padly ogolem i wyladowaly na gwarancji. Male kryteria:

 

- nauszne

- design nie przesadnie rzucajacy sie w oczy

- wykonanie: najlepiej metal/aluminium, ale plastik tez moze byc, choc mile widziany dobrej jakosci

- najlepiej jakiejs firmy "cywilizowanej" - nie chce chinczykow tym razem :P

 

I dźwięk:

 

- spora scena

- mile widzane podbite dolne pasma - slucham rapu, slucham pavarottiego, slucham rocka - przyda sie wszedzie, oprocz jazzu z mojej biblioteki,

- ogolem chcialbym, zeby bylo "cieplo" .. turbinki maja ta dobra przypadlosc, ze oprocz bardzo podbitych dolnych pasm (a z pewnoscia mid basu), wszystko jest przykryte takim kocem, choc nie do rzy.. wiadomo co),

- dobra sepracja jakby sie dalo i szczegolowosc + mieso w gitarkach - maja sobie radzic w akustykach i zwyklym rocku czy jazzie i klasyce,

- pasma nie musza byc bardzo zrownowazone - zalezy mi na basie - z powodu jednak tego, ze chce czuc cieplo zamiast samego bicia basem inne pasma odgrywaja wazna role, srednica musi pieknie grac, a wysokie najlepiej jakby byly lekko zlagodzone.

 

Ogolem podobaly mi sie bardzo MDR 1R od Sony w zasadzie pod kazdym wzgledem, ale sa troche duze, a nawet jesli nie to drozsze niz 400 zl. Jesli macie je ogarnac za 400 zl maks to dziekuje bardzo, jak nie to rowniez dziekuje za pomoc w dobraniu innych.

 

PS. Beda grac z Macbooka Air, iPoda nano 6g i ew. kina domowego oraz pieca gitarowego - zadnych wzmakow czy dacow na razie nie planuje zakupic.

 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności