Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 250 zł


Materon

Pytanie

Witam, poszukuję dla siebie nowych słuchawek dokanałowych. Chciałbym przeznaczyć na to maksymalnie 200-250 zł, choć wolałbym zamknąć się możliwie w 150 zł. Poprzednio miałem i byłem zadowolony z produktów firmy Soundmagic (PL21, a potem E10). Zastanawiam się czy poszukać czegoś innego, czy może kolejne E10 kupić, gdyż bardzo mi się spodobały, jak za takie pieniądze. Co sądzicie, coś może ciekawszego jeszcze znajdę? Jeśli chodzi o muzykę, to głównie są to cięższe brzmienia z wyeksponowanymi niższymi częstotliwościami, "smacznym" pełnym środkiem i bez kłucia siary od góry pasma. Dużo gitarowych brzmień, ale i również elektronicznych, dlatego szukałbym czegoś jednak w miarę stonowanego i jak najbardziej uniwersalnego. Nie będę miał nic przeciwko lekkim tendencjom w którąś stronę w charakterze słuchawek, ale bez skrajności. Ważne dla mnie również jest wykonanie samych słuchawek, gdyż będą używane ~2h dziennie, więc byłoby miło, gdyby nie odlutował się któryś przewód sygnałowy od jacka po miesiącu, czy inne podobne historie. Dzięki z góry. :)

 

@truskawkowetango

Racja, przepraszam ;) Stoję również przed zakupem nowego odtwarzacza (RIP Sansa Clip+), ale w tym przypadku mam zamiar znowu Sansę kupić i znowu wgrać Rockboxa. Nigdy nie czerpałem takiej frajdy z playerka przenośnego, jak właśnie z Sansy.

Edytowane przez Materon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie napisałeś z czym to będzie grało :)

Ja osobiście mam : http://www.meelec.com/MEElectronics_M9P_Earphones_for_iPhone_iPod_p/earphone-m9p-bk-mee.htm i baaardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie napisałeś z czym to będzie grało :)

Ja osobiście mam : http://www.meelec.com/MEElectronics_M9P_Earphones_for_iPhone_iPod_p/earphone-m9p-bk-mee.htm i baaardzo polecam.

 

Dobre słuchawki ale dałeś linki do starej generacji a już jest nowa znacząco poprawiona, a dotego kolega szuka czegoś z wyższej półki.

 

Ja bym zaproponował tutaj armaturowe MEE a151p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja za swoje dałem z wysyłką 60zł (prawie nówki/aukcja)

Tak czy inaczej, jest to genialny stosunek jakości do ceny.

 

Słuchawek które polecił kolega bigmaras niestety nie słuchałem. Mogę jedynie powiedzieć że MEE są z pewnością bardzo ładnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja za swoje dałem z wysyłką 60zł (prawie nówki/aukcja)

Tak czy inaczej, jest to genialny stosunek jakości do ceny.

 

Słuchawek które polecił kolega bigmaras niestety nie słuchałem. Mogę jedynie powiedzieć że MEE są z pewnością bardzo ładnie wykonane.

 

Nowa generacja dźwiękowo różni się marginalnie (ten sam przetwornik) ale większe zmiany w samej konstrukcji są:

- nowy, mocny płaski kabel

- pilot ze sterowaniem głośności

- metalowe kopułki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

Nie wiem jaki posiadasz budżet i do czego będziesz podłączał ale pomyśl na Shure SE215 - odpianane kable, można dokupić lepsze. A w razie awarii nie ma problemu takiego jak z innymi słuchawkami.

 

Jeśli chciałbyś zostać przy SoundMAGIC E10 i bedziesz korzystał z telefonu to warto wziąść pod uwagę już model E10s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności