Skocz do zawartości

michauczok


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem aluminiowe widelce do Grado i takie drobne popierdółki do eksperymentów. Wszystko elegancko spakowane, wysłane, bardzo dobry kontakt. No i nie unika krótkich pogadanek jak co niektórzy :P

Polecam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Michał przerobił moje grado sr60e i muszę przyznać, że wyglądają świetnie. Jak zwykle wszystko w fajnej atmosferze, szczegółowe ustalenia, milion opcji, zdjęcia z postępów prac, itd. Jak ktoś chce doszlifowac swoje słuchawki, to tylko tutaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał przerobił moje DT 770 na DT R10 i musze przyznać, ze wykonal kawał dobrej roboty i przy okazji poczęstował herbatą i ciekawą rozmową o audio :) polecam jak najbardziej choć musze przyznać, ze wyjazd z Gliwic do najprostszych nie nalezy do czego w pewnej części przyczynily się remonty drog i objazdy :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co tu napisać, by nie przesadzić, ale ten cały Michał, to jakiś po*******ony jest!

Jak można takie rzeczy z drewnem robić (DT-R10 v2.0 rosewood)! Czarodziej jaki czy co? Widać, że chłop ma podejście do tematu i kawał serca w to wkłada.

Poza tym, te jego drewniane dzieła, to jeszcze "podobno" grają. Piszę "podobno", bo na razie to tylko się im przyglądam. Żal je z widoku zabierać.

Szacun!

 

I wierzę, że to nie moja ostatnia robota u Ciebie, także... do zobaczenia/do usłyszenia.

 

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spóźniony mocno dopisuję się, bo do tej pory żyłem z przekonaniem, że już swój wpis tutaj zamieściłem ^^ Mihauczok obrabiał dla mnie obudowę, wszystko wykonane w czasie, zgodnie z wszelkimi wytycznymi, a nawet lepiej, bo z zastosowaniem jego własnych pomysłów na poprawki. Do tego wykonał projekt komputerowy potrzebny do wiercenia. Gorąco polecam, kolega robi kawał dobrej roboty!

 

P.S.

Jeżeli sprawa z Atlantis aktualna odezwij się, bo ja nadal zainteresowany w razie "w" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Michał zdjął uroki z DT770 Pro 250Ohm po czym ukazały się DT-R10 v2.0. Trochę to trwało, ale zaprawdę powiadam wam że było warto. Kontakt wzorowy, osoba która nie oszczędza na środkach i ma podejście typowego profesjonalisty. Plus udowodnił że klient jest dla niego najważniejszy ;)

Szczerze polecam, a sam zastanawiam się czy nie wrzucić mu na warsztat innych słuchawek ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W listopadzie minie 2 lata od czasu kiedy Michał "udrewnił" mi Grado 325 : http://forum.mp3store.pl/topic/119647-michauczok/?p=1147450

Michał cały czas idzie do przodu, ciągle coś usprawnia i powiększa zakres swoich usług.

Poprosił całkiem nie dawno o wypożyczenie Gradosów, bo opracował nowe skórzane pałąki. Chciał sprawdzić je z moimi słuchawkami, zdjęcia porobić itp.

 

Dalsza część bajki będzie standardowa w przypadku kontaktów z Michałem :

 

stary pałąk przyjechał luzem, bo na słuchawkach znalazł się docelowo szerszy z tych nowych, które opracował.

 

I tak jak byłem zachwycony ergonomią moich Grado, po tym jak je Michał wziął w swoje ręce dwa lata temu, to teraz jestem wniebowzięty, serio.

Mięciutki pałąk, laciutki, świetnie leżący na głowie, którego się nie czuje, a wygląda tak jakby został do moich słuchawek stworzony.

 

Siedzę sobie, Muzy słucham i gdyby nie moje odbicie w ekranie monitora to nie wiedziałbym, że mam na głowie słuchawki.

 

Tak więc, darujcie sobie Panowie Kamraci teksty typu, że Grado są niewygodne :)

 

Przy okazji Michał wyprofilował ( dociął ) gąbkę w moim etui,, bo była trochę za ciasna.

 

Morał z bajki :

 

czarodzieje, choć rzadko, występują jednak w przyrodzie.

Nie są tylko wymysłem dla dzieci, które nie chcą zasypiać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Michał wyprodukował dla mnie wspaniałe słuchaweczki na bazie drivera od ATH i pałąka od Superluxów. Może by i czepiłby się kto czasu wykonania, ale wiem z własnych twórczości, że prawdziwe dzieła wymagają czasu :) . Wynik końcowy zdecydowanie był wart oczekiwania.

Ogromne dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mam słów...Michał pojął się tuningu zdrewnionych wcześniej przez niego Grado i nie dość, że wykonał go z dnia na dzień (dosłownie), to jeszcze zrobił to w taki sposób, że nie wiem, czy bardziej chcę używać tych słuchawek, czy tylko na nie patrzeć;). Dziękuję i polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Za Jego (Michała oczywiście ;)) czarami moje Grado 325 dostały drugie życie... Headband - cudo, "zebry" na uszach - lekkie i piękne. No i oczywiście kabelmiedź na balansie ;)

Aż nie chce się zdejmować tak dobrze i wygodnie się ich teraz słucha... ale czasem trzeba... popatrzeć na nie i z powrotem na głowę B)

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze raz ja...

Tym razem zamówiłem u Michała porządny kabel do Grado ze złączem zbalansowanym XLR 4pin i pięknym drewnianym spliterem zebrano.

Ciutkę musiałem poczekać ze względu na brak klocków do jego zrobienia ale teraz jestem zadowolony i banan z gęby nie schodzi gdy go testuję...

Dziękuję.

Edytowane przez ArtuRRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności