Skocz do zawartości

Ipod Shuffle 1st Gen


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dlatego zalicytowalem juz dzis. mysle ze cena jest taka przez brak gwarancji i to kiczowate logo heyah ktore odbiera szufelce jej piękno. no ale jak sie okaze ze sprzet bedzie org to mysle ze sie zmyje logo zmywaczem do paznokci :>

 

kolo mi mowil ze ipody sa w pudelku

 

a szufla by heyah wyglada tak:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=186656801

 

wiec szybko bedzie sie mozna zorientowac czy fake czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item186692305_ipod_s...azja_od_ss.html

tutaj pojawiły sie 1GB, za 150 zeta, opłaca sie to kupic ?? W sumie to 512 do biegania, jeżdżenia rowerem starczy w zupełności, no i cena by była niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja. :D

 

Oni tam mają tego pełną szafę! Na allegro wystawili tylko część. Sprzęt jest ok, właśnie rozpakowałem. Pan dał mi koło tygodnia gwarancji rozruchowej na podstawie paragonu. Wytargowałem jeszcze 5 zeta i mam szufle. Mogło chwilę to leżeć w magazynie, więc nie wiem jak wygląda sprawa baterii, ale myślę, że za 50 zeta można zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że tak :)

 

Numer seryjny: jest

Napis "esign by Apple in...": jest

Pojemność wygrawerowana na wtyku USB: jest

Płyta z softwarem: jest

Płyta z polską instrukcją obłsugi: jest

Instrukcja obsługi po niemiecku i francusku: jest

Smycz: jest

Karta gwarancyjna z hologramem: jest

Słuchawki:

Gąbeczki do słuchawek + zapasowa para:

Dwie napelki jabłuszek:

Dwie ulotki Apple:

 

No i wszystko w gustownym, zielonym pudełeczku, na to jest nałożona "koszulka" z logo Heyah.

 

EDIT:

@KeNNy -> no właśnie zaraz zabieram się do testów. Pan powiedział, że może jeszcze coś wrzucą na allegro, ale on woli z ręki do ręki. ;) Co do baterii to obawiam się tego trochę, bo te playerki jednak chwilę w magazynie leżeć musiały, zanim dojrzały i osiągnęły taką cenę. :) Ale trzeba mieć nadzieję. Ja już wkręciłem 2 znajomych. Najwyżej potem mnie zlinczują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wystawią to kupiłbyś i wystawił na allegro??

Jeśli tak to czy byś wysłał za pobraniem i ile za wszystko(włącznie z przesyłką) byś chciał??

 

Ad. 1. Jak nie wystawią, to mogę kupić. Choć po tym jak powiedziałem kolesiowi, że na nową dostawę tanich szufli czeka spora ekipa napalonych maniaków dźwięku, to może go to przekona. ;) Mogę Ci to wystawić w dziale Komis na forum, na allegro jak dotąd kupiłem 1 (słownie jedną) rzecz i raz widziałem panel sterowania tym, dział Komis jest bardziej bezproblemowy...

 

Ad. 2. Wolałbym przelew, bo za coś musiałbym to kupić (na koncie mam ostatnio puchy). Ja bym nic nie chciał poza wartością playera i przesyłką by Poczta Polska (jeśli o to Ci chodziło). ;)

 

Ale myślę, że niedługo nowa partia szufli jednak trafi na allegro.

 

EDIT:

A niech szlag trafi te zastępy programistów Apple'a. Ten soft jest prawie tak beznadziejny jak w Philipsach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie namówienie ich do ponownego wystawienia na allegro jest najlepszym rozwiązamniem.

Mam nadzieje że nie podniosą ceny.A jak się prezentuje dzwiekowo w porównaniu do reszty twoich odtwarzaczy??

 

Jeszcze nie wiem, walczyłem z softem, teraz bateria się ładuje i wg instrukcji powinna ładować się przez 4h. Na forum masz porównanie szufli do ifp-a by nfsu. Opisywany tam iriver jest obecnie moją własnością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zakupiłem szufelke :))) oryginal :) mozna bylo brac w ciemno ;d itunes widzi bez problemu.

acha, powiedzcie mi co sadzicie o sluchawkach apple dokanałowych :>:> czy warto je zakupić czy lepiej cos innego :> co do badziewnego loga heyah to faktycznie :/ nie chce zejsc :/ chyba sobie zakupie zestaw naklejek xD

 

acha i jakie sluchwaki polecacie do tego ipoda :> nie chce wydac na nie wiecej niz 50zł :] widzialem sparki kossa :> nie biją za bardzo basem?:> sa tez jeszcze P4 nom i jeszcze logitechy widzialem :>

 

z tego co Wy piszecie to najtansze widzialem znalazlem za 129zł ;) czy ponizej tej ceny nie ma zadnego dobrego sprzetu?:> nie znam sie na tyle aby dobrac dobre sluchawki do tego ipoda.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dali kartę gwarancyjną nie na tę szuflę. Numery fabryczne są inne. ;) To właśnie przez to miałem takie schody z rejestracją miałem.

 

Niech piekło pochłonie programistów Apple za ten iTunes. Powtarzam to jeszcze raz z pełną odpowiedzialnością! ]:->

Trzeba było nie instalować z płyty tylko z netu zassać iTunes 7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności