Skocz do zawartości

Recenzja Bose SoundLink Mini - najlepszy z najmniejszych


Rekomendowane odpowiedzi

No ogólnie wygląda tak jakoś śmiesznie, ale i ma parę fajnych rozwiązań, jak np. kabelek schowany w tej podstawie. Do tego fajna apka od Jabry z przydatnym EQ.

 

10752493_474728636001943_1698394530_o.jp

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundlink Mini robi na pewno świetne pierwsze wrażenie, ale czy na dłuższą metę tego basu nie jest za dużo? Flip 2 wydaje się być dużo równiejszy, jaśniejszy, basu ma w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj w ispocie i poslucalem soundlinka i jbl carge 2. Ten drugi gral zdecydowanie lepiej, rowniej, czysciej. Soundlink to taki misiek w porownaniu. UE Boom nie ccial mi sie polaczyc z telefonem.

Z ajfonami fajnie tez graly b&w z2 i zeppelin, ale to juz krowka i krowisko:)

Flipa 2 nie slyszalem. Carge 2 mozliwe ze zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pytanko:

Jaki czas temu przyszla mi myll do glowy aby z braku miejsca zastapic glosniki do kompa, do mp3 jakims systemem z bluetooth.

Byem w kilku sklepach ogladaem rozmaite sprzety i nowy Boombox SONY odpadl od razu bo gra fatalnie, rozmaite mikrowieze do 1000z graja tez tak sobie(i brak miejsca), Sluchaem podobnego bluetoth Jabra i nawet ma to kopa, gra przyjemnie ale brak separacji a ja lubie posuchac rocka, metalu, jazzu. Bose slyszalem ale tylko przez chwile gral fajnie ale owczesna cena mnie szybko odstraszyla, nawet sie nim nie intersowaem a teraz nie bardzo mam moliwosc go odsluchac zwaszcza na wejsciu audio in.

 

Potrzebuje sprzetu przenonego który sparujé (bluetooth, audio-in) z kompem filmy, muzyka, mp3 (audio-in) muzyka i który bedzie b. czesto podaczony po bluetooth do tabletu (radio).

Nie oczekuje super jakosci ale niech zagra to lepiej od znanych mi boomboxów... przyjemnie z separacjá. Tak jak napisaem na kolumny nie mam miejsca a pozatym sprzet? ma pracowac w dwóch pomieszczeniach.

Nada sie? (opcjonalnie JBL FLIP II).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomimo swojej niewątpliwej jakości, niezbyt dobrze sprawdzi się przy ogarnięciu dwóch pokoi. To jest raczej sprzęt do używania poza domem, a nie jako zamiennik dla porządnego systemu audio. Nawet takie Creaive T40 okażą się do domu dużo lepsze, a Microlaby Solo to już w ogóle. Jeśli jednak chcesz koniecznie coś na BT, to może Edifier Breathe (tańsze rozwiązanie, dużo basu, podobny do Soundlinka), Audio Pro T10 (piękne, na BT, grają bardzo dynamicznie i przestrzennie, ale niestety są uzależnione od zasilacza) ew. Klipsch KMC3 (trochę słabszy, ale da się z nim wyjść)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Edifiera będę miał na uwadze do pokoju ale teraz potrzebuje coś tańszego i podręcznego. 23"monitor na którym oglądam filmy z bliska zajmuje całe biurko i kolumny nawet ten Creative się nie zmieści, pozostaje tylko przestrzeń pod monitorem a drugi pokój ma tylko 6m.

Zamówiłem TDK a34, głośniejszy od bose, tańszy z lepszym wg. mnie środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sytuacja uległa zmianie... TDK nie dojechał a ja stałem się przypadkowo szczęśliwym posiadaczem JBL Onbeat Venue LT. Powiem tylko, że jestem b.zadowolony z dźwięku.

 

Dalej mam w planach coś małego ale teraz mi się nie śpieszy i chętnie wybiorę coś tańszego z dobrą baterią (TDK ma słabą) - na celowniku FLIP II i PURE VOCA?

Ciekaw jestem opinii o tym Pure? słuchałem go i powiem, że mi się podobał, oba grajki brzmiały ciekawie z nastawieniem na Pure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam Soundlinka II od kilku dni i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Słuchałem wcześniej JBL flip ale za dużo basu i ogólnie jakoś mnie nie zachwycił a Bose mnie od razu powalił. Jak ktoś chce naprawdę dobry mały głośnik i nie żałuje kasy, to gorąco polecam!

Podpinam Fiio X5 i lapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności