Skocz do zawartości

Astell&Kern AK480


robertos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam trochę plików w tym formacie, ale to z racji pracy studyjnej ;) niemniej jednak ciekaw jestem jak krótka byłaby lista preorderowa (Wulkan, mam nadzieję, że nie zawiedziesz) :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulkan, pozwolisz że dorzucę swoje trzy grosze obok Suszec'a. Przede wszystkim najlepszy to znaczy najlepszy dla kogoś. Każdy szuka czegoś innego etc. Ale tę mantrę ode mnie już znasz.

 

IMO:

 

1. SE 5-way Reference;

2. Custom Art Harmony 8 Pro;

3. Hidition NT-6 Pro;

4. JH Audio 13Pro;

5. Earsonics EM32;

6. Noble Audio K10;

7. EarWerkz Legend.

 

Kolejność trochę przypadkowa, trochę nie przypadkowa.

 

Average_joe z headfi którey testuje regularnie CIEMy i słuchał ich bardzo wiele (ma stronę theheadphonelist.com) czy user tupac0306 z headfi który ma kilka par customów, twierdzą, że najwyższy technicznie poziom to jest 5way Reference, Harmony 8 Pro i Hidition NT-6 Pro. JH Audio czy Earsonics czy Noble Audio też są b.dobre ale ponoć technicznie jednak trochę gorsze. EarWerkz jest to dość nowa firma, Average_joe przedstawił swoje pierwsze wrażenia i są dość pozytywne ale jeszcze nie wydał "wyroku" czy jest to poziom top czy delikatnie niżej.

 

Ja mam 5way, słuchałem czyichś Hiditionów, mam nadzieję mieć za jakiś czas Harmony. 5way to takie granie hifi, deko przyciemnione, ale z super rozciągniętą górą, z super rodzielczością. Natomiast Hidition są tak cholernie jasne, że mi człowiekowi dla którego 5way są pierwszymi przyciemnionymi słuchawkami i który raczej szedł w kierunku neutralno-jasnych słuchawek, Hiditiony były niestrawne (choć może jest to kwestia przyzwyczajenia). Jest jeszcze model Hidition NT-6 (nie-Pro) który ponoć jest bardziej zbalansowany niż wersja Pro, niektórzy mówią nawet o nim ciepławy, jest delikatnie niżej technicznie niż model Pro, pewno jednak jest tam trochę tej jasności Hidition bo jak się patrzy na wykres modelu nie-Pro to tam góry też jest dość dużo. Tylko, że Average_joe twierdzi, że jak podepniesz do wersji nie-Pro kabel Wiplash Hybrid V3, który kosztuje ponad 500 dolców, to te słuchawy nawet przebijają w niektórych aspektach wersję Pro a są przy tym bardzo muzykalne.

Edytowane przez shakur1996
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sluchalem AK240 (nie wydam 10tys na DAPa wiec wole nie wiedziec jak gra;). A te inne osoby niestety nie wypowiadaly sie o takim zestawieniu. Jezeli AK240 gra neutralnie to wszystkie powinny sie b.dobrze zgrac. A sorki jest jeden user ktorego kojarze ktory ma AK240, tylko ze w wersji zmodyfikowanej przez Red Wine Audio, i ktory ma 5way i jak najbardziej chwali to polaczenie.
Z 5way ponoc najlepiej zgrywa sie ibasso dx100;)

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakur1996-> Spoko, lepiej faktycznie nie słuchaj. Wierz mi, że kretynem nie jestem ;) i mam dużo innych wydatków, ale już od pierwszej minuty odsłuchu AK240 wiedziałem, że te "inne" wydatki muszę odłożyć w czasie ;) Z dnia na dzień AK240 coraz bardziej zaskakuje. Pozytywnie naturalnie :)

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności