Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

Co HE-4?...fajne ale bez przesady...ot niezłe premium słuchawki do 2 tys góra...

Ale to z kablem zbalansowanym dobrym słuchałem...

Dosyć mała scena, ziarnisty przekaz,  całkiem jak dynamiki a to przecież planary, to zaleta...

Do LCD2 , HD800, T1...Spoooro brakuje...

To tak by ostudzić emocje....he,he.:lol:

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nsk napisał:

DT150 :).

Taki jeden na forum, też już był. W każdmym wątku najlepsze słuchawki ever to 150tki

23 minuty temu, Noah napisał:

@Soundman1200 HE-4 czy K701 ? ktore polecasz jako te jedne jedyne juz na zawsze ?

701 mają za dużo basu. Idealne są 501 za czysta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Noah napisał:

@Soundman1200 HE-4 czy K701 ? ktore polecasz jako te jedne jedyne juz na zawsze ?

Na 100% polecam K701...a nie , przepraszam K702 bo lepszy pałąk bez bąbli...z dobrym wzmakiem,dacem można dożyć starości..czego życzę 98% użytkownikom forum...nie czytajcie nas wariatów co ścigają się z wiatrem na polu ...to droga donikąd...:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Co HE-4?...fajne ale bez przesady...ot niezłe premium słuchawki do 2 tys góra...

Ale to z kablem zbalansowanym dobrym słuchałem...

Dosyć mała scena, ziarnisty przekaz,  całkiem jak dynamiki a to przecież planary, to zaleta...

Do LCD2 , HD800, T1...Spoooro brakuje...

To tak by ostudzić emocje....he,he.:lol:

Weź coś jeszcze napisz.

Może w końcu @vonBaron zmięknie i mi je sprzeda. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tych przeciętniaków...lepiej HD800s...wrócisz na dworskie dywany i poziom utrzymasz....a teraz hen gdzieś na polach szalejesz, walczysz z dworakami i szlachtą...tudzież złodziejami...po co ci to?...prawdziwe granie jest jedyne...spójrz w swoją prawdę prawdziwą...i zobaczysz wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciekawe zjawisko. Ostatnio pojawiają się opinie wręcz gloryfikujące pewne modele słuchawek, o dostępności raczej słabej, ponad nowsze modele. Są to HE-4 i SR507. Które to potrafiły leżeć w komisach albo olxach przez długie miesiące, a nikt się nimi nie interesował. 

Sprawa byłaby prosta, gdyby to były słuchawki słabe i niewarte swej ceny. Ale niestety w kontekście rosnących cen za flagowce, one stanowią bardzo dobrą alternatywę. Tym bardziej dziwi mnie, że takie zainteresowanie wzbudzają właśnie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miki_w1 napisał:

Widzę ciekawe zjawisko. Ostatnio pojawiają się opinie wręcz gloryfikujące pewne modele słuchawek, o dostępności raczej słabej, ponad nowsze modele. Są to HE-4 i SR507. Które to potrafiły leżeć w komisach albo olxach przez długie miesiące, a nikt się nimi nie interesował. 

Sprawa byłaby prosta, gdyby to były słuchawki słabe i niewarte swej ceny. Ale niestety w kontekście rosnących cen za flagowce, one stanowią bardzo dobrą alternatywę. Tym bardziej dziwi mnie, że takie zainteresowanie wzbudzają właśnie teraz.

Nie wiem czy pamiętasz, ale o HE-4 już rok temu pisaliśmy z @audionanikiem, że to świetne słuchawy?

Ja kupiłem nawet dwa razy. Drugi raz z Okazji z allegro.

Później się pojawiały za 1200 zł, 1400 zł i sam nawet linkowałem do ogłoszeń.

Kilka osób na forum je posiada i jak widać dalszych odsprzedaży brak.

Tak że kto miał kupić, to kupił i jest zadowolony.

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Tylko że postów Soundmana już nie biorę na poważnie. :P

Nie to nie. :P

 

Jak tam Ci Ethery grajo?

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, Compton napisał:

Jak tam Ci Ethery grajo?

Zdecydowanie to najlepsze słuchawy jakie miałem na uszach. 

Bas potężny, wielowarstwowy choć jak miał ciut lepsze uderzenie to bym nie narzekał. 

Średnica mocno dociążona i jednocześnie szczegółowa, trudno o lepszą do ciężkiej muzy. 

Góry mogło by być troszkę więcej ale i tak jest bardzo dobrej jakości choć ta z HE-4 wydaje mi się lepsza. 

Scena na szerokości bardzo dobra, tylko trochę gosza w głąb.

Nie są tak wygodne jak np T1 ale i tak jest dobrze. Pady z naturalnej skóry to spora zaleta. 

Mimo ogolnego zachwytu 9k bym nie dał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności