Skocz do zawartości

Sansa Clip Sport


maryoosh71

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze musisz mieć posortowane foldery zewnętrzną aplikacją tak żeby odtwarzacz widział foldery A, B, C itd. (pisałem o tej aplikacji kilka postów wcześniej) a jak już masz posortowane pliki alfabetycznie to włączasz pierwszy kawałek z pierwszego folderu i gra bo jeśli dobrze pamiętam to przeskakuje automatycznie do następnego folderu po odtworzeniu ostatniej ścieżki z poprzedniego. Jednak nie jestem w 100% pewny czy przeskakuje bo dawno go nie używałem ale tak mi się coś kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli zdarzy się,że Sport się rozładuje to aku traci pojemność?

Tak jak ze wszystkimi ogniwami Li-ON - najlepiej nie rozładowywać do końca (~20%) i nie ładować do 100% (najlepiej do ok. 90%) wtedy spadek pojemności będzie najwolniejszy,

kilkukrotne, całkowite rozładowanie groźne nie będzie ale lepiej często do tego nie dopuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Clip Sport od listopada 2014, czyli trochę ponad rok i w tym czasie tylko raz czy dwa zdarzyło mi się rozładować do końca, ale za każdym razem ładuję do 100% i nie zaobserwowałem spadku pojemności - generalnie akumulator długo trzyma, ładuję rzadziej niż raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy w clip sport możliwe jest robienie playlisty poprzez dodawanie do niej danego folderu? Tzn mam muzyke w 5 folderach i chcę sobie zrobić playlistę i słuchać muzykę tylko z dwóch folderów. Czy mogę wtedy dodawać muzykę całymi folderami czy muszę dodawać pojedyncze kawałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że pojedyncze pliki. ale jak wrócę do domu to sprawdzę, bo dawno nie korzystałem z clipa :)

byłbym bardzo wdzięczny bo bardzo mi zależy żeby mp3 którą kupię miała tą opcję :P Albo przynajmniej żebym mógł odtwarzać 1 cały wybrany folder

Edytowane przez DjAdamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wydaje mi się, że pojedyncze pliki. ale jak wrócę do domu to sprawdzę, bo dawno nie korzystałem z clipa :)

byłbym bardzo wdzięczny bo bardzo mi zależy żeby mp3 którą kupię miała tą opcję :P Albo przynajmniej żebym mógł odtwarzać 1 cały wybrany folder

 

1 folder na pewno możesz odtwarzać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wydaje mi się, że pojedyncze pliki. ale jak wrócę do domu to sprawdzę, bo dawno nie korzystałem z clipa :)

byłbym bardzo wdzięczny bo bardzo mi zależy żeby mp3 którą kupię miała tą opcję :P Albo przynajmniej żebym mógł odtwarzać 1 cały wybrany folder

 

1 folder na pewno możesz odtwarzać

 

to pozostała jeszcze tylko jedna kwestia do wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak już pisałem: nie czyta mi flac, po przeczytaniu całego wątku wiem, że z Cue sobie nie radzi ale ja mam zwykłe flac z wbudowanymi tagami. Jeden katalog z flac mi czyta a resztę nie, po przenoszeniu innym plików do tego folderu dalej ich nie czyta a po przerzuceniu pliku który czytał do innego nie czyta go. Wersja firmwere najnowsza wersja 8gb. Swoja droga czy wszystkie wersje mają ten sam cpu ?

Edytowane przez rytmicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrego grajka do moich sluchawek. Obecnie posiadam nauszne sony mdr v55. Zawsze sluchalem muzyki z telefonu ale teraz mam taki telefon ze nue da sie sluchac muzyki w polaczeniu z tymi sluchawkami...mam dylemat miedzy clip+ i instalacje rockboxa a clip sport...slucham muzyki klubowej, zalezy mi na dobrym basie ale tez czystym wyraznym dzwieku...ktory z tych dwoch? A jezeli nie to poleccie cos do 150 zl do moich sluchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Clipa+ i wrzucił Rockboxa. Mocy powinno wystarczyć dla 40 Ohm, a Rockbox daje fajne możliwości dostosowania samego interfejsu jak i dźwięku pod swoje preferencje. Teraz chyba tylko ciężko z dostępnością Clipa+ od jakiegoś czasu nieprodukowanego. No chyba że wersja refubrished.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie miedzy innymi o moc mi chodzi..bo lubie sluchac głośno a sport ponoc ma więcej mocy...patrzylem w necie i sa clip+ ale same powystawowe i z outletow..ale priorytetem jest czystosc dzwieku i zeby nie byl zbyt przytlumiony bo moje v55 i tak juz sa cieple...ale pewnie rockbox z tym zalatwi sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy przez kogo był robiony refubrish. Jeśli przez producenta albo konkretną firmę to spoko ale jeśli jakiś chiński podwykonawca to już nie tak fajnie. Prowadzę serwis smartphone'ów dla klientów hurtowych i głównie dostaje refubrishe. Przeważnie w takich telefonach są nieoryginalne części, brak śrubek, czasem innych części a nawet zdarzają się zalane. Wszystko bezpośrednio od firmy składającej takie refubrishe. Ogólnie totalne partactwo, przynajmniej 1/5 z takiej partii telefonów nadaje się jedynie do ponownego złożenia ale już na porządnych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz1989

Jak najbardziej. Troszkę słabiej gra niż moja Sonówka ale w bardzo podobnym typie. Jasno, czysty i przejrzyście. Clipa+ oddałem mojej dziewczynie bo nawet na RockBoxie grał dla mnie zbyt ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności