Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 50 zł


Fearthas

Pytanie

Witam!

 

Chciałbym kupić słuchawki dokanałowe. Jak na razie upatrzyłem sobie Philips SHE3590 . Wszystko mi się podoba poza jednym szczegółem. Często jeżdżę na rowerze słuchając muzyki i w takiej sytuacji idealny wydaję się dla mnie klips do ubrania. Kabel się nie naciąga, a słuchawkę mogę swobodnie wyjmować.

 

Czy można gdzieś kupić osobny klips? Jeśli nie to czy istnieją jakieś inne dokanałówki z takim klipsem?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Używam słuchawek zarówno z klipsem, jak i bez i w codziennym użytku (czyt. droga do i z pracy) nie ma to imo większego znaczenia. Do biegania klips się jednak przydaj, żeby kabel gdzieś się w gaciach nie zaplątał i nie nastąpiło wyszarpnięcie słuchawki z ucha przy jakimś gwałtownym ruchu.

 

Zobacz najpierw u siebie w domu - często słuchawki dodawane do telefonów mają klipsy, więc nie będziesz musiał kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biegałem przez ostatnie 4 lata co drugi dzień w chłodniejsze już dni i nie używałem spinki. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby kabel zaplątał mi się w gaciach. Niestety z powodu bólu lewego obojczyka odpuściłem sobie ten sezon:(

 

Ja bieganie łączyłem z jakimiś ćwiczeniami typu skłony itp. i wtedy mi się zdarzyło parę razy szarpnąć słuchawkę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hehe;) , już od pewnego czasu czułem, że coś nie tak z moim lewym obojczykiem strzela i boli. Byłem u ortopedy i okazało się że mam kifozę klatki piersiowej i może to być przyczyną bólu. Jestem po rehabilitacji i na razie nie boli ale strzela. Jak biegasz to wykonujesz ruch rękami, kiedyś mogłem biec 10km i było ok ale ostatnio po 500m ból był nie do zniesienia :(

 

 

Przy skłonach faktycznie kabel może wypaść tam gdzie nie powinien;)

 

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam tego nie rozumiem. Mam 21 lat , z tym się trzeba urodzić, jest to jakieś skrzywienie. Trzeba się zagłębić i poczytać w internecie o tym. Lekarz mi powiedział, że u mnie i tak nie jest źle, bo niektórzy nie mogą się poruszać. Rehabilitacja polegała na tym, że wchodziłem do tuby która wytwarzała jakieś pole chyba elektromagnetyczne ale nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam tego nie rozumiem. Mam 21 lat , z tym się trzeba urodzić, jest to jakieś skrzywienie. Trzeba się zagłębić i poczytać w internecie o tym. Lekarz mi powiedział, że u mnie i tak nie jest źle, bo niektórzy nie mogą się poruszać. Rehabilitacja polegała na tym, że wchodziłem do tuby która wytwarzała jakieś pole chyba elektromagnetyczne ale nie jestem pewny.

Nie no, to wolę myśleć że to starość i nie wchodzić do eksperymentalnej tuby z czymś tam w środku.

Poważnie to za dużo czasu spędzam przed kompem, to jak ma coś nie boleć.

To jd1210 będzie wiedział, bo ma...

Co mam...? Kończ waść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam tych Philips SHE3590.
Brainwavz Delta na piankach z Clipem+ jak dla mnie gra bardzo dobrze, wykonanie super, gorzej z tą kolorystyką.

Lepiej się u mnie sprawdzają od nausznych, bardzo dobra scena, wyrównane pasmo. Nie są wybredne co do materiały muzycznego.

Ale ja mam przestarzałe gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

To jd1210 będzie wiedział, bo ma...

Co mam...? Kończ waść.

 

 

No Brainwavz Delta, o które zapytuje autor wątku...to chyba nie grzech, ani żaden nietakt wyczytać to w Twojej sygnaturce? :)

 

Gdzieś się pogubiłem w temacie, wybacz dopiero druga kawa.

I zapomniałem dodać że na Brainwavz Delta pierwszy raz usłyszałem efekty z tyłu głowy, dobrze reaguje na korektor w Clipie.

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności