Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dopisać. Mam od około roku Takstary pro80, hi2050 i ts 671. Od niedawna posiadam również drugą sztukę pro80 z padami od hm5.

Nie jestem zadowolony tylko z ts 671- nie chodzi o dźwięk tylko o ich ogromny rozmiar i ogólnie wygodę używania przez osobę z małą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dopisać. Mam od około roku Takstary pro80, hi2050 i ts 671. Od niedawna posiadam również drugą sztukę pro80 z padami od hm5.

Nie jestem zadowolony tylko z ts 671- nie chodzi o dźwięk tylko o ich ogromny rozmiar i ogólnie wygodę używania przez osobę z małą głową.

zobacz to

 

http://forum.mp3store.pl/topic/127773-s-sd671welur-ts671-hd668b-welury-kubki-sennhaiser-etui-ipod-skora/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie beda do siebie zbyt podobne? Wolalbym cos do elektroniki ale z powietrzem w dzwieku.

dt150 powinny tu się ciekawie sprawdzić

 

hd6000 są zamknięte ale też az tak nie czuć, a jest to ciekawy kompromis na spacer zamknięte składane

ale także hi2050 ale bardziej hd668

 

z wykopem powietrzem i otwarte, gradosy sr60E lub wyższe ale koniecznie z padami ze skóry i dobrym ampem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie beda do siebie zbyt podobne? Wolalbym cos do elektroniki ale z powietrzem w dzwieku.

Miałeś już takie słuchawki z tego co widzę - Fidelio X2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj na moje otwarte DIY (jestem w trakcie dopracowywania modu), podobne w brzmieniu będą do X1, więc chyba i do X2 ;)

Muszę jeszcze do nich pady dobrać. Z padami od EVO są trochę za ciemne, z kolei z tymi od Hi2050 za jasne - nie wiem w którą stronę mod będzie łatwiej przerobić, ale ze względu na bas to chyba do welurów AKG(podobnych) wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak by graly jak x2 za mniejsze pieniadze to super sprawa. Tylko o ile mniejsze? :)

Pytanie raczej powinno brzmieć: ile razy mniejsze ;) . Jak zrobię to będę wiedział.

 

Co do samego grania to na pewno nie będą dokładnie takie jak X1 czy X2. Scenę inaczej budują, i nawet jeśli uda mi się zbliżyć brzmieniowo (zamierzam dać trochę więcej środka niż w X1), to scena pozostanie taka jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj na moje otwarte DIY (jestem w trakcie dopracowywania modu), podobne w brzmieniu będą do X1, więc chyba i do X2 ;)

Muszę jeszcze do nich pady dobrać. Z padami od EVO są trochę za ciemne, z kolei z tymi od Hi2050 za jasne - nie wiem w którą stronę mod będzie łatwiej przerobić, ale ze względu na bas to chyba do welurów AKG(podobnych) wrócę.

a cóż to za słuchaweczki? na jakich przetwornikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale Ty to powinieneś wiedzieć na jakich przetwornikach, a buda od Tonsili SD409 - bardzo lekkie i wygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę :) opiszesz co nieco na forum?

Jak w końcu uzyskam efekt, który mnie zadowoli, to nie omieszkam się pochwalić :)

 

Co do otwarcia to trzeba mocno przytemperować ten przetwornik, albo padami rozjaśniać, bo mocno basowe się robią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany kabla. Jaki najlepszy i kto by mi zrobił to kozacko? Da radę zamontować gniazda jack w muszlach tak by można było odpinać kabel?

Jaki najlepszy, to najlepiej Rettera zapytaj, bo on różne testował. No i jeszcze zależy jaki efekt chcesz uzyskać.

Co do gniazd to da radę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham Pro80 od wczoraj - wiec zupelnie na goraco - Pro maja wiecej basu i nizszej srednicy; tony wysokie tez obfite ale nie za ostre; DT990 maja lepsza scene i sa bardziej neutralne; ale PRO beda sie na pewno wygrzewac i zmieniac swoje brzmienie - bede pisalw jakim kierunku

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności