Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością; mózg przyzwyczaił się do jednego stylu grania, wyidealizował go do granic i każda rozbieżność, nawet na plus może zostać postrzeżona negatywnie. Potrzeba trochę czasu - kilka godzin, lub kilka dni, by zaadaptować zmiany i świeżo, obiektywnie ocenić, co faktycznie jest lepsze; czy coś, co wydawało nam się dobre i odpowiednie, jest takie w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile osób tyle opinii o słuchawkach , no niestety ja muszę kupić żeby posłuchać

 

ja zamawiam TS 671 , a i we wtorek będę miał Somic, jak nie podejdą Tsy, zostaną Somici, .

Dla mnie Pnie i Panowie takie HI 2050 są po prostu słabe, ( wolę np. takie SHP 2700 po Perul modzie ) nie wiem na czym one grały innym, że w ogóle grały.

 

Jeżeli TS 671 graja zupełnie inaczej niz HI to będę ich szczęśliwym posiadaczem.

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej mocy wzmacniacza potrzebują TS 671 , i jakiś przykład możecie dać we względnej cenie

bo na takim Fiio E07 na SL 330 nie widziałem prawie żadnych różnic względem dziurki z laptopa ( i leżał nieużywany)

 

czy takie konstrukcje combo jak Fioo E07 do ts-ów maja sens

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS671 to wymagające i ciężkie do przewidzenia słuchawki.. Podłączałem je pod różne kombinacje w swoim sprzęcie a zdecydowanie najlepiej zagrały ze zwykłą taczką 4G z wyjścia słuchawkowego. Przestrzeń, dynamika (lekko cierpi bas), rozbudowany środek z dosadną górą.. Tego bym się nie spodziewał. W pozostałych przypadkach grają "misiowo" gdzie noga po prostu nie chce tupać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie TS-671 grały dobrze tak z Prodigy 7.1 LT jak i z Essence ST. Na tym pierwszym trochę cieplej, na Xonarze bardziej analitycznie. Każda z tych kart nie ucinała im sceny i każda była w stanie dobrze je napędzić.

 

 

Żeby było ciekawiej, dość dobrze grały mi z dziurki Nexusa 7 first edition, który podobno niespecjalnie sprawdza się jako jako źródło dźwięku, tak samo było zresztą, kiedy podłączyłem je do Galaxy SII.

 

Generalnie IMHO to nie są jakoś specjalnie trudne słuchawki do napędzenia, w przeciwieństwie do Q701, które tak z Nexusem jak i z drugą Galaktyką grały tragicznie.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile osób tyle opinii o słuchawkach , no niestety ja muszę kupić żeby posłuchać

 

ja zamawiam TS 671 , a i we wtorek będę miał Somic, jak nie podejdą Tsy, zostaną Somici, .

Dla mnie Pnie i Panowie takie HI 2050 są po prostu słabe, ( wolę np. takie SHP 2700 po Perul modzie ) nie wiem na czym one grały innym, że w ogóle grały.

 

Jeżeli TS 671 graja zupełnie inaczej niz HI to będę ich szczęśliwym posiadaczem.

 

Które Somici kupujesz? Jestem bardzo ciekaw opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie konstrukcje combo jak Fioo E07 do ts-ów maja sens

 

Ja próbowałem takiego połączenia i nie podobało mi się ze względu na wyostrzona górę. Lepiej mi się słuchało na samym grajku (S100).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1313 ,zamówiłem EFI 82 MT , tylko że ja kompletnie nie umiem opisywać dźwięku , ale dam znać jak dojdą , porównam z tymi co miałem-mam, tylko może na pm, albo w innym miesjscu?, to przecież fanklub takstarów,

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia dla potomnych :) Proszę się nie śmiać! Mam nadzieję, że rozwieją wszelkie wątpliwości, co do wielkości słuchawek. TS-671 nadają się zarówno na kobiece, mniejsze głowy, jak i na męskie. Nie spadają, nie uwierają, można w nich chodzić, sprzątać, gotować. W kwestii dźwięku wypowiem się po wygrzaniu słuchawek. U poprzedniego właściciela grały ok. 10 godzin. Pierwsze wrażenia - bardziej szczegółowe, niż Hi2050, o wiele większa scena, dłużej wybrzmiewające dźwięki. TS czarują dźwiękiem, są niesamowicie wciągające, muzykalne, aż nie chce się ich zdejmować.

IMG_0002.JPG

IMG_0003.JPG

IMG_0004.JPG

IMG_0005.JPG

IMG_0010.JPG

IMG_0015.JPG

IMG_0016.JPG

IMG_0017.JPG

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając ich, zapomina się o tym jak wyglądają. Mimo ich sporej wagi, nie odczuwam tego na głowie. Ciężar rozkłada się bardzo dobrze. Nie są to super wygodne słuchawki, ale też nie powodują dyskomfortu w czasie słuchania. Kiedyś kupowałam słuchawki, kierując się głownie ich wyglądem. Zmieniło się to po zakupie Superluxów HD681. Też nie grzeszyły urodą, ale grały świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz małą głowę i jeszcze mniejszą szyje, ale skoro się uparłaś na ich normalną wersje to przynajmniej radził bym skrócić pałąk.

Ja je lubię ale nie wyobrażam sobie w nich chodzić z takim RADAREM, do spania ok ale nie chodzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter jakoś mi ta antena na głowie nie przeszkadza, choć śmiesznie wygląda. Zapominam o tym w czasie słuchania. Nie słucham przed lustrem, a monitor mam matowy, więc nic nie widać :)

@1313 w HD681 projekt jest świetny, słuchawki choć duże, to bardzo leciutkie. Chodziło mi bardziej o użyte materiały - nie lubiłam w nich padów i paska pod pałąkiem. W cieplejsze dni nie dało się ich używać. Wspominam je jednak z dużym sentymentem. Sprzedałam, bo z FiiO góra była ostra jak żyletki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie :). A do spania to też nie bardzo, bo przy położonej głowie przeważają i się zsuwa :P. Z tą sztuczną skórą masz rację, ale na welurach AKG jest już o wiele lepiej. Do tego koniecznie wersja B, a nie zwykłe 681 i zaczyna być superowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności