Skocz do zawartości

FiiO X1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Ma to taki jak ktoś ma więcej niż 128gb muzyki :D

 

Ta karta podwaja cenę DAPa :D

 

Moja cała biblioteka to niecałe 150 GB. Wiadomo, że nie słucham wszystkiego naraz, ale żeby mieć ten komfort nie przerzucania codziennie muzyki, to taka karta 128 GB by się przydała :) Na razie jednak za wysokie ceny, trzeba troszkę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zakupić w tym tygodniu fiio x3 ale czytając opinie testujących x1 sam nie wiem co kupić.

Taka mała prośba do testujących i mających porównanie x1 z x3 najlepiej z nowym FW3.2 co zakupić?

Słucham różnej muzyki ale najczęściej (w zależności od dnia) chillout, hip-hop, vocal trans i popu. W zależności od muzyki i sytuacji używam słuchawek GRADO SR60I lub AKG K518, innych nie posiadam. Słuchając hip-hopu i vocal transu lubie nisko schodzący bas i ogólnie "szerokie brzmienie" a przy chilloucie cenie sobie szczegółowość i szeroką scene ale bez przesady z górnym pasmem dźwięków...

Do tej pory muzyczki w drodze słuchałem na COWONie i9 i po odpowiednim ustawieniu equalizera słuchało sie przyjemnie ale męczył mnie tam dotykowy panel - przerzucanie piosenek bez wyjmowania playerka z kieszeni nie wchodziło w gre a to czasem niewygodne np. jadąc na rowerze...

Kwota jaką moge przeznaczyć to max 850zł czyli na FIIO X3

Zatem panowie proszę o opinie i porady bo chce kupić dobrze i na długo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zakupić w tym tygodniu fiio x3 ale czytając opinie testujących x1 sam nie wiem co kupić.

Taka mała prośba do testujących i mających porównanie x1 z x3 najlepiej z nowym FW3.2 co zakupić?

Słucham różnej muzyki ale najczęściej (w zależności od dnia) chillout, hip-hop, vocal trans i popu. W zależności od muzyki i sytuacji używam słuchawek GRADO SR60I lub AKG K518, innych nie posiadam. Słuchając hip-hopu i vocal transu lubie nisko schodzący bas i ogólnie "szerokie brzmienie" a przy chilloucie cenie sobie szczegółowość i szeroką scene ale bez przesady z górnym pasmem dźwięków...

Do tej pory muzyczki w drodze słuchałem na COWONie i9 i po odpowiednim ustawieniu equalizera słuchało sie przyjemnie ale męczył mnie tam dotykowy panel - przerzucanie piosenek bez wyjmowania playerka z kieszeni nie wchodziło w gre a to czasem niewygodne np. jadąc na rowerze...

Kwota jaką moge przeznaczyć to max 850zł czyli na FIIO X3

Zatem panowie proszę o opinie i porady bo chce kupić dobrze i na długo.

Pozdrawiam

 

Poczekaj na pierwsze polskie recenzje i wtedy zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Audeos bierze od Audiomagic produkty Fiio. A http://audiomagic.pl/odtwarzacze-mp3/fiio/21601-fiio-x1.html jak widać w AM cena regularna to 399, a preorder 350 z darmowym kurierem.

z hasłem reklamowym pojechali:

FiiO X1 - PRE-ORDER Poznaj lepszą jakość dźwięki dzięki FiiO X1 niż w smartphonach w cenie poniżej 500zł

przynajmniej nikt nie będzie miał być prawa rozczarowany jak zagra gorzej od średniego smartphona :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności