Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Powiększony budżet :> - wokółuszne+wzmak do 1600/1700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

dt990 pro to wersja 250ohm

600ohm to wersja chyba obecnie zwana edition.

 

I teraz jak kupisz pro to zostaje 1100 na dac + amp. Wiec z dobrym klonem sie nie zmiescisz.

Jak kupisz edition to zostaje 700 na DAC+AMP? :)

 

@Fatso - nie 1700 a nawet 1900 jest zagospodarowane :)

 

Oczywiscie jest to juz fajny zestaw jesli budzet Ci nie straszny... ale Fatso juz musialby go dostroic korzystajac z moich uszu :PPPP

O ile az tak da sie wplynac na dzwiek Klona...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i ile mu to UAE podziała ? Bo ja już mam kolejne uwalone w domu do naprawy, poza tym ono za ostre do DT990 PRO będzie.

Dwa klon też z natury wcale gładki i analogowy nie jest.

 

Nikt tutaj nie odkryje prawdy ale do Beyerów najlepsza jest lampa i tyle.

 

Wybacz Fatso ale co Ci ugra super wzmacniacz przy ****ianym dacu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Fatso - nie 1700 a nawet 1900 jest zagospodarowane :)

Myślałem o swoim klonie i ewentualnym zakupie z Chin. Wtedy za wzmacniacz z DACiem 1150 da się spokojnie. A i pewnie byłbym w stanie go do środka zmieścić.

 

 

Wybacz Fatso ale co Ci ugra super wzmacniacz przy ****ianym dacu ?

Wybacz, ale nieistniejący nie mają prawa głosu. A zjawy tym bardziej :P

I znowu poważnie, pobawiłem się tym DACiem, i nawet kilka razy zapakowałem go jako opcję do klona. I żaden się nie popsuł. Ale może dlatego, że podałem mu zasilanie osobno. Generalnie nie mam w zwyczaju polecać nieprzetestowanych przez siebie rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa klon też z natury wcale gładki i analogowy nie jest.

 

Nie wiem jakiej natury są klony które słuchałeś. Ale mój Lovely Cube z OP2228P gra gładkim, przyjemnym, niemęczącym dźwiękiem, myślę, że do 990pro byłby to dobry kompan. UAE23 Bardzo fanie się z nim zgrywa.

 

A propo Hifimediy. To na przyjście mojej nowej dostawy czekałem miesiąc, jeśli ktoś chce teraz zamawiać i nie bierze kuriera to może sobie poczekać w okresie przedświątecznym. Jakby byli zainteresowani to jedną sztukę będę mógł odstąpić. :)

 

Co do słuchawek to wszystko zależy jakie chłopak granie lubi. DT nie są złym wyborem. Choć jak przeczytałem jego opis to D600 pasują jak ulał - i nie wymagają klona, aby dobrze zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało na ebay produktów od WeiLanga ? Albo innych, teraz się wszyscy rzucili na PCM5102, chyba każdy szanujący się DIY chińczyk klepie na tym dace z USB, bez USB, na I2S i różne inne cuda, trochę z tego jest na EBAY.

 

Więc nie wiem po co wciskać ludziom ES9023 z rebrandowanym Tenorem TE7022L pracującym w Class 1.0. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba zostanę przy pomyśle z dt990, nie będę miał w zasadzie kiedy posłuchać Denonów, a 990 mi bardzo przypadły do gustu. Żałuję, że nie zdążyłem wczoraj zawitać w Magnolii.

Co byłoby ostatecznie lepszym produktem? Te Espressivo czy jakiś klon? Szczerze, to nigdy nie miałem porządnego wzmaka, tylko tego Xonara w sygnie.

 

Wysłane z tel.

 

Edytowane przez darkwork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ? SA9023 niby produkuje Savitech, który w ogóle nie ma tego w ofercie, układ ma taki sam EEPROM jak TE7022L, nie chce mi się przelutowywać układu na TE7022L żeby sprawdzić bo to nie mój dac.

 

Ale SA9023 działa w UAC 1.0 czego się w domyśle dla async nie robi, tylko się daje UAC 2.0 żeby z układu wycisnąć ile się da, a stary tryb się zostawia opcjonalnie dla zgodności ze starymi systemami/brakiem sterowników.

 

O tym układzie w sieci po prostu nic nie ma, a że GFEC chętnie branduje układy dla np: NuForce to dość dobrze tutaj może być to samo.

 

Dlatego ja jestem przekonany, że to pic na wodę a układ pracuje w trybie adaptacyjnym jak jego straszy braciszek, w środku też jakiś wielkich różnic nie ma to tak przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji: http://www.redcoon.pl/B205675-Beyerdynamic-DT-990-PRO_Studyjne?refId=ceneo czy tu nie ma jakiegoś haczyka? Bo coś tanio

 

Wysłane z tel.

Redcoon to spoko sklep, brałem u nich wiele rzeczy do kompa.

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

 

USB (receiver) chip SA9023:
- Accepts 32khz, 44.1khz, 48khz, 88.2khz, 96khz and 16 and 24 bits.
- Works in USB Adaptive mode.

 

SaviAudio to robi, ale co jak co wydaje mi się, że to jakaś firma córka GFEC-a, ten sam instalator sterowników itp. itp.

 

A sam SA9023 to nowsza rewizja pewnie, czyli znów nic ciekawego nie dostajemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAE23>FCL>DT990pro i możesz spać spokojnie :). W tej cenie powinno być optymalnie, Fatso tak dostroi klonika, żeby było najlepiej. Wrzuci DACa do środka, albo zrobi odpowiednie IC i masz komplecik jak marzenie.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie sa "nieprzyzwoicie" ostre :P

dlatego wlasnie fajne zrodlo o analogowym brzmieniu, wypychajacym nieco srednice i lagodzacym gore robi z nich poki co moj #1 :)

po drugie zmiana kabla tez wypycha nieco srodek i przez to Vka sie zmniejsza i znow wrazenie mniejszej ostrosci

 

 

 

@Fatso - nie 1700 a nawet 1900 jest zagospodarowane :)

Myślałem o swoim klonie i ewentualnym zakupie z Chin. Wtedy za wzmacniacz z DACiem 1150 da się spokojnie. A i pewnie byłbym w stanie go do środka zmieścić.

 

@Fatso - wlasnie mi przypomniales... bawiac sie chwile Twoim sprzetem naszla mnie mysl abys zrobil z tego fajne kombo z usb+optyk+coax i zamknal w budzie o wymiarach jak standardowe klocki "hifi". fajnie by to pasowalo - przynajmniej u mnie ;)

Bo pewnie w tej jednej co masz teraz sie nie zmiesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się domyślacie, a ja właśnie słucham DT990 Pro z Klonem. I nie jest ostro. A już na pewno nie za ostro...


 

Bo pewnie w tej jednej co masz teraz sie nie zmieści?

Niestety, chociaż z UAE23 się mieści.

 

Ale z jakimś lepsiejszym DACiem to już modusa biore, żeby 1U poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się domyślacie, a ja właśnie słucham DT990 Pro z Klonem. I nie jest ostro. A już na pewno nie za ostro...

 

 

Bo pewnie w tej jednej co masz teraz sie nie zmieści?

Niestety, chociaż z UAE23 się mieści.

 

Ale z jakimś lepsiejszym DACiem to już modusa biore, żeby 1U poskładać.

Pojęcie "za ostro" jest względne - z tego co wiem to lubisz jasne słuchawki wiec Twoje OK może być za jasne dla niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności