Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słychawki nauszne do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiscie, kazdy od czegos zaczyna, sam rowniez jestem laikiem, ale wyznaje taką zasadę ze to co jedni mówią, a to co sie samemu slyszy i lubi to 2 rozne rzeczy, mozna poczytac, posluchac opinii innych, ale mimo wszystko najlepiej samemu posluchac :)

Kup sobie cos co Cie interesuje, jak nie podejdzie to sprzedaj, audio to obrotny sprzet, niektore rzeczy w komisie schodzą w mgnieniu oka, ew. stracisz pare zł, ale bedziesz pewien zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że mieszkam w małym mieście w którym raczej nie ma żadnego sklepu z pożądnymi słuchawkami. W okolicy zresztą też. Dlatego szukam jakiś w miarę pewnych typów żeby wiedzieć co w ogóle mam testować i w co celować.

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie w sieci, kup sobie cos z fiio e6, bo to zawsze jakis upgrade toru, sam clip nie wysteruje porządnie większosci sluchawek (chociaz moge sie mylic, nie mialem clipa+) a ze słuchawkami sie baw, kup uzywki, nie podejda - sprzedaj, nawet bez straty grosza, tylko trzeba szukac i bawic się tym, jak ktoś lubi testowac i szukac to czysta zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez recablingu też zagra dobrze ? bo teraz albo CAL! + recabling, albo CAL! + FiiO E06

Chociaż teraz widzę że wiele osób twierdzi że clip+ nie poradzi sobie z CAL!

Chyba ostatecznie przetestuję te Noontec zoro hd. Teraz się im strasznie słodzi na wielu forach.

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem posiadaczem aktualnie dwóch modeli po modach i recablingu to mogę coś powiedzieć. Zacznijmy od legend.... Wiele osób piszę, że nowe CALe nie grają tak jak stare i podobno nowe 668B grają ciemniej niż stare. IMO CALe grają bardziej funnowo i basowo a 668B bardziej analitycznie i z większą sceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up CAL!'e już wykluczyłem bo jak twierdzi internet clip+ nie da im rady

ale 668b jeszcze nie wykluczyłem. Więc jak grają niezmodowane hd668b aktualnie i jakie mody warto by było wprowadzić ?

bo jak twierdzi manuelvetro to dokładnie to samo co hd681 które już mam. z kolei opis twierdzi żę grają całkiem inaczej. Ostatecznie ja już nic nie wiem :mellow:

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główną moją rozkminą jest czy warto kupić słuchawki które mogą być bez wyraźnej różnicy w porównaniu do słuchawek które już mam. A tego chyba w tym momencie nie jesteś w stanie zrobić (porównać).


No cóż, na ten moment najlepszym zakupem wydaje mi się być noontec zoro hd, bo zbierają spore oklaski i jak mi nie spasują to ewentualnie mogę je łatwo odsprzedać.

Ale mam czas do końca tygodnia więc jakby ktoś znał jeszcze jakieś propozycje które mogą pasować do mojego opisu to proszę pisać.

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiadomo żę jakby grały identycznie to nie kosztowały by prawie 2 razy więcej. Chodzi mi o to że teraz wolę spróbować jakiś innego stylu grania niż słuchawki które już mam.

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, tak jak mowisz, wez noontec zoro, jak Ci nie podejda to nie bedziesz mial problemu z ich odsprzedaniem, to na prawde swietne sluchawki, kwestia czy Ci akurat podejda, a tylko w ten sposob mozesz to sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo CAL!, zrób Perul moda, który daje dużo więcej niż recabling, do tego wzmak jakiś (w komisie jest e11 za 100zł, zmieścisz się w cenie, choćmoże byćza ciemno w tym połączeniu), a recabling sobie zrobisz następnym razem. Będziesz miał inne granie, z szeroką sceną. Jak chcesz eksperymentować to poluj na używane, zawsze możesz odsprzedać z mniejszą stratą jak Ci coś nie podejdzie, a nie masz gdzie przesłuchać większej ilości sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeszperałem temat. i widze że dopytujesz sie o Noontecki Zoro HD. Miałem z nimi kontakt ale zaraz poszły do zwrotu. Te słuchawki przeznaczone do popu i elektroniki i tak długo jak słuchasz tych gatukow muzyki będzie dobrze. Maja dobry bass choc dla mnie jest go za dużo wokale też są czyste. Ale spróboj sobie na nich posłuchać czegos co ma gitary i perkusje to (przynajmniej dla mnie) była katorga (dlatego poleciały do zwrotu) gitry brzmią jakby stłumione a perkusja to poprostu parodia, żałosna namiastka tego co powinno brzmieć jak perkusja. Słuchawki te nie graja wiernie i koloryzuja muzyke. ale do wszech pojetego popu i elektroniki powinny być wiecej niz dobre.

Słuchałem na SGS 3 Z modem boeffla sound

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie jest tak jak mówisz (a pierwszy raz spotykam się z jakąkolwiek krytyką tych słuchawek) to może je dyskwalifikować bo słucham raczej wielu gatunków w tym właśnie rock i metal. Chociaż spotkałem się już z opinią że są mało uniwersalne i to mnie trochę martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności