Skocz do zawartości

Jimmi Dragon


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym dołączyć do grona zadowolonych klientów Jimmiego. Dzięki jego uprzejmości stałem się posiadaczem 8 żyłowej hybrydy mini jack - mini jack. Jimmi wykazał się pełnym profesjonalizmem oferując swoją fachową pomoc i udzielając cennych rad. Bez wątpienia człowiek godny zaufania i polecenia! Jeszcze raz wielkie dzięki! Kabelek I KLASA ^_^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brał udział w mojej zbiorówce na Thomann.de.

Wpisał się grzecznie na listę, szybko wpłacił pieniądze, a kiedy otrzymał przesyłkę, podziękował w komentarzach :D

Wzorcowy Kupujący! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jimmi pożyczył mi do odsłuchu w sumie 5 kabli, które leżą u mnie od ponad tygodnia, zgodził się, żebym przetrzymał je do momentu przyjścia wzmacniacza - do porównań z posiadanym obecnie. Złoty człowiek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem trochę wtyków, ale to najmniej istotne.

Zająłem jegomościowi mnóstwo czasu na pytania i porady - nie złamał się.

Wypożyczył również sporo IC na osłuchy.

Wszystko profesjonalnie ;)

Serdecznie polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jimmi podesłał mi zestaw swoich kabli - IC oraz słuchawkowy zbalansowany do Edition 5. Jak zwykle świetna robota, kable świetnie się prezentują, grają bardzo czysto i z dużą ilością powietrza. Do Ed5 trochę za jasno, ale to jest akurat bardziej cecha tych słuchawek niż kabli. Myślę, że w torze z jakimiś ciemniejszymi słuchawkiami - np. LCD-2 byłoby naprawdę ekstra. Polecam Jimmiego jako bardzo konkretnego, miłego faceta, który wkłada w to wszystko dużo zaangażowania i serca. Pozdrawiam,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem napisać wierszyk, ale w sygnaturze Jimmi'ego widać, jak wyszło :D

 

Ze smoczej pracowni otrzymałem 8-żyłowy kabelek od moich Fidue i podsumowując jednym słowem jego jakość - klasa. Kabel robi wrażenie wizualnie i słuchowo. Jest mega :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem kabel zbalansowany do CIEMów - wygląda obłędnie, gra jeszcze lepiej. Takiego mięsa, jeszcze z tych słuchawek nie słyszałem. Wszystko oczywiście terminowo. W paczce przyszły jeszcze 2 zamówione pigtale, które wyglądają tak, że zastanawiam się, czy wszystkich starych nie wymienić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kabelek do słuchawek custom - jakość wykonania znakomita, a podejście do klienta zasługuje na dodatkowe wyróżnienie. Fantastyczne podejście, Jimmi jest zawsze pomocny, jako pasjonat i specjalista zawsze wesprze i spełni każde życzenie kupującego. 10/10 Zdecydowanie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności