Skocz do zawartości

Jimmi Dragon


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

JimmiDragon dokonał niezwykłej sztuki przerabiając sztywny i niewygodny stockowy kabel od HiFiMANów. Mogłem też przetestować jego kabelek 8-żyłowy.

Naprawił też mi kabelki od CIEMów, zrekablował Koss PortaPro i założył nowy wtyk i obudowy na konektory do kabla na srebrze z ruskiego Sputnika.

Solidnie i fachowo.. Polecam. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kabelki Jimmiego oraz Jego jako osobę, gdyż miał umówiłem się się z Jimmim że weźmę na przetestowanie hybrydę, wysłał mi wszystkie trzy rodzaje kabla, przez co miałem możliwość je wszystkie porównać że sobą i w końcu wybrałem kabel srebrny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hybryda do CIEMów - wspaniale wykonana, wszystko na czas, zgodnie z ustaleniami. Jak zwykle gorąco polecam - tym bardziej, że Jimmi doszedł już do prawdziwej perfekcji. Wspaniałe kabelki - do tego stopnia, że postanowiłem zostawić sobie miedź.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jimmi wykonał mi kabel do HD800, który mogłem skomponować pode mnie tak, jak kanapkę w Subway-u. Bardzo miły kontakt i wielki pozytyw :)

Edytowane przez GryfPomorski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jimmi zaplótł mi fantastyczny kabelek do HE-400i. Wzorowy kontakt to mało powiedziane, do tego anielska wręcz cierpliwość. Na pewno jeszcze nie raz i nie dwa skorzystam z Jego usług Dziękuje i polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serdecznie polecam!
ExtraKlasa Kablarstwa!

Taki zestawik:
1. Kabel do ER4XR, który robi WOW!
08100010j_apapwan.jpg
2. adapterki rezystencyjne, gdybym np chciał podłączyć pod OTLa po SE albo
08100014j_apapwqr.jpg
3. po BAL wspomniany kabel od Etów albo
08100001j_apapspp.jpg
4. kabelek od Tesli
08100015j_apapsrn.jpg
5. jest jeszcze adapter 2,5mm BAL na 3,5mm SE bez rezystorów, ale on z niewiadomych powodów nie został sfotografowany przez drutmistrza, ale sam to uzupełnię ;)
post-1783_apapqps.jpg
6. a i jeszcze IC do kompletu - zdjęcia nie było, podłączyłem i zapomniałem o nich xD
post-6516_apapash.jpg

 

Wszystko to oczywiście srebro =)

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem kabel cyfrowy 10 cm na miedzi do połączenia FiiO X5II z Chord Mojo. Czas wykonania kabla, jakość wykonania no i dźwięk z tego połączenia super. Polecam i jeszcze się zgłoszę !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności