Skocz do zawartości

Ultimate Ears UE900


surround

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No dobra, jakoś szybko mi przeszło z tymi uszami (chyba lekarz mnie trochę nastraszył). Tak jak obiecałem kilka słów o Custom tipsach w UE900:

 

- Izolacja - w stosunku do pianek (czyli do tych w którcyh miałem najlepszą izolację) jest jakieś 10% poprawy czyli świetnie.

 

- Komfort - UE900 nawet na piankach były dla mnie mega wygodne... na CS są równie wygodne a może nawet trochę wygodniejsze przy dłuższych odsłuchach.

 

- Zdejmowanie/zakładanie - po kilku dniach doszedłem do wprawy, teraz nie mam z tym problemów. Miałem problemy ze wstępnym ustawieniem tipsa na słuchawce ale już teraz wiem ocb :).

 

- Wpływ na dźwięk: W stosunku do pianek dźwięk bardziej klarowny, może troszeczkę mniej basu lub może po prostu zmienił się jego charakter. Scena lepiej zdefiniowana, gra głębiej. Nie są to zmiany szokujące ale słyszalne.

Edytowane przez soulreaver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja dziś stałem się posiadaczem ue900

Podłączam do swojego LG G2, włączam Player Pro a one bzyczą jak p******e! Zminiłem kabel na czarny dalej to samo!

Już mnie zaczeło trafiać aż włączyłem Google play i Vipera - rewelacja! Na stockowym playerze znów dół strasznie niewyraźny - strasznie się zlewa.

Wtf? Ktoś to ogarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tylko na stockowym playerze

Na Google play coś niesamowitego właśn8e słucham Obywatela GC "Nie pytaj o..." i talerze pięknie cykają, basik głęboki, punktowy no nie chce się ich ściągać :)

Ten stockowy player w G2 ma taką swoją, specyficzną sygnaturę... Sztucznie zagęszczone, mleczne brzmienie. Ja od początku używam na nim Neutron Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.ebay.com/itm/ultimate-ears-ue900s-Earphones-New-Revise-Edition-Ue900-/331182713064

Logitech UE900s - z innym (lepszym ?) wyposażeniem, ale może to tylko kosmetyczne zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/ultimate-ears-ue900s-Earphones-New-Revise-Edition-Ue900-/331182713064

Logitech UE900s - z innym (lepszym ?) wyposażeniem, ale może to tylko kosmetyczne zmiany...

 

http://www.ultimateears.com/en-us/900s Specyfikacja taka sama jak 900. Inne akcesoria, nie wiem czy lepsze bo nie ma już eleganckiego pudełka na pierścionek zaręczynowy tylko jakiś inny case :D. Ciekawe do czego służy MAINTENANCE GEL ?

 

WHAT'S IN THE BOX

  • EARPHONES
  • 6 PAIRS OF SILICONE EAR CUSHIONS (XXXS, XXS, XS, S, M, L)
  • 3 PAIRS OF MEMORY FOAM EAR CUSHIONS (S, M, L)
  • AUDIO CABLE
  • CABLE WITH ON-CORD MIC AND CONTROLS
  • PROTECTIVE CASE/POUCH
  • MAINTENANCE GEL
  • USER DOCUMENTATION
Edytowane przez soulreaver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten case od starych UE nadaje sie tylko do pierscionka. Nie da sie w nim nosic ue900 bo latwo wypadna. A etui latwo porysowac...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten case od starych UE nadaje sie tylko do pierscionka. Nie da sie w nim nosic ue900 bo latwo wypadna. A etui latwo porysowac...

Ja w tym noszę i mi jeszcze nie wypadly. Ba, nawet mieszczą się razem z custom tipsami :). Ale rzeczywiście dziwne jest to etui :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma świadczyć chyba o "zamożności" ;) użyszkodnika UE900. Ja nosze w twardym od Braiwavz albo takiej saszetce na zamek błyskawiczny, niestety nie za twardej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten case od starych UE nadaje sie tylko do pierscionka. Nie da sie w nim nosic ue900 bo latwo wypadna. A etui latwo porysowac...

Ja w tym noszę i mi jeszcze nie wypadly. Ba, nawet mieszczą się razem z custom tipsami :). Ale rzeczywiście dziwne jest to etui :).

 

 

Tam i z odtwarzaczem by się zmieściły... To etui jest za duże do codziennego użytkowania (w mojej opinii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ładnie. Chyba się w końcu zbiorę. Tylko do tego musze znowu uszy u laryngologa oczyścić, zrobić wycisk... Sporo roboty ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności