Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ultimate Ears UE900


surround

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, chodziło mi bardziej o zabiegi EQ w iModzie (RockBox), AK100. Tam są prostsze EQ, nie takie wymyślne programy jak ten opisywany.

 

Offtopic - Co Wy chcecie od tego Starbucksa. Pijam tam kawę z Żoną już sporo czasu. Nawet udaje mi się dostać gorącą, taką jak lubię. Fotele są wygodne, w niektórych są gazety do poczytania. Ciastek nie radzę jeść - okropne. Nie ma palaczy, nikt nie pije alkoholu.

Normalne miejsce. Na dodatek jak wleziesz do takiego za granicą, to nawet w złodziejskiej Pradze, zapłacisz za kawę tyle ile jest na tablicy.

 

W Paryżu Starbucksy ratowały nas przed ugotowaniem się - jest tam klima :).

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Accudio działa dobrze, co zresztą opisywal Rin, więc w czym problem. Prawad jest taka że EQ Accudio może być nawet lepszy w tym względzie bo działa jak DSP

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chodziło mi bardziej o zabiegi EQ w iModzie (RockBox), AK100. Tam są prostsze EQ, nie takie wymyślne programy jak ten opisywany.

Idea korektora pozostaje niezmienna, niezależnie od programu. I w RB i w Accudio są filtry parametryczne, więc można wręcz żywcem skopiować ustawienia z jednego do drugiego. W czym więc problem? Nawet bym powiedział, że korektor w RB jest bardziej zaawansowany, bo dwa skrajne filtry ma półkowe, czego niestety Accudio nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przy tych słuchawkach doskwiera mi brak equalizera z prawdziwego zdarzenia w X3.

Co do kawy - trzeba było na PW, a nie tak na forum, hehe... ;)

A tak na poważnie, nie widzę problemu, sam z chęcią przysiądę na dłuższą chwilę przy imodzie z ibasso i kałachu, nad którymi to obecnie się zastanawiam :) Twoje GR07 to zwykła wersja, czy mkII (bass edition)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.logitech.com/en-us/support/ue900

 

Gdzie można dostać kabelek Fiio do shure i ue900 ? I jakie tulejki mają UE 900 ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulejki są 200 a kabelek FiiO'wski wycofali z produkcji bo były z nim jakies problemy.
No chyba że wznowili produkcje juz po poprawkach to nic mi o tym nie wiadomo.


A jak chcesz jakis fajny kabelk do UE 900 to polecam SunRicky z Ebay.
http://www.ebay.com/sch/Other-/308/m.html?item=261310246611&pt=US_Music_Mixed_Lots_Other_Formats&hash=item3cd74deed3&_ssn=sunricky&_sop=15

Jeśli w końcu wymienie SE530 na UE 900 to na poewno z ich asortymentu sobie zakupie, ale na początku pewnie po taniości. ;)

 

EDIT - Faktycznie na stronie FiO pokazuje te kable ale jakby troche inne niż wcześnij zaraz to zbadam.

Proszę bardzo Lordzie http://www.aliexpress.com/item/FiiO-RC-SE1-upgrade-Cable-for-shure-SE535-215-Earphones-Headphone-upgrade-Cable/1130578152.html

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście nakładać na kabel (odcinki pamięciowe) plastikowe zauszniki ? Z odcinkami to tak sobie jest. Cięźko je dostosować.

 

Czy wymiana kabla coś daje ? Na taki od Fiio lun SunRiky. Jest solidniejszy ?

http://www.head-fi.org/t/687962/asg-2-ck100pro-and-ue900-reviews-the-dysfunctional-family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notabene sam też jestem ciekaw gdyz aktualnie sie nad nimi zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je od poniedziałku. Dla mnie świetne. Pełny dźwięk, słyszę wszystkie pasma (w mojej elektronice klasycznej), jest naturalnie , bez syczenia, bas prawidłowy. Słychać,że lepsze od GR07.

Szukam dla nich lepszego etui do noszenia na codzień.

 

Porównania z W4R nie mam bo Westone nie słuchałem. Wygoda OK, jedynie "walczę" z odcinkami pamięciowymi. Drugie słuchawki po GR07 , które leżą mi dobrze w uszach.

Od tego gościa paragon lub fakturę imienną można dostać, słuchawki są z Niemiec, niemieckie nalepki mają.

Garstku ale Ty masz Customy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui do Shure są tu http://www.shure.waw.pl/index.php5?theme=pricelist&task=print_product&product_id=4340

A otterboxa może piotrus-g mieć jakiegoś wolnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności