Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Również nie mogłem karty na początku znaleźć :)

 

Ja zostaję z RB - ale super, że jest wybór. Bardziej precyzyjne brzmienie, zwarty i nasycony bas, mniej rozmyta średnica, góra bardziej naturalna. Skaczę z jednego softu na drugi, ogółem rozwinięcie 1.2.8. Tylko obsługa przestała u mnie być dotykowa.

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty i po zabiegu, niespodziewałem się że usłyszę różnicę! Zadziwia mnie ta zabaweczka.

 

 

PS

 

Uwaga na głośność! Jest maksymalna po zainstalowaniu - zawał!

 

 

WP_20140408 1.jpg WP_20140408 2.jpg

WP_20140408.jpg

Edytowane przez Mecin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę prawie zawsze na wyłączonym. Natomiast od razu sobie skonfigurowałem podświetlanie na 40 (więcej nie trzeba) oraz ekran tak na 4s. Postaram się w wolnej chwili zrobić jakiś miarodajny test baterii za pomocą wbudowanego battery bench.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy...zgłupiałem...pomóżcie. Zainstalowałem według instrukcji

https://bitbucket.org/isergachev/rockbox/wiki/Home

soft z cmw, później rockboxa.

I nawet nie zdążyłem się nim pobawić zaniepokoiło mnie to że dx (samo urządzenie bez podpiętych słuchawek) wydaje z siebie dźwięki, pojedyncze pstryknięcia przy włączaniu, wyłączaniu (podwójne pstryknięcie) i wyborze softu. Albo wcześniej tego nie było na fabrycznym sofcie albo tego nie słyszałem.

I teraz pytanie, jak wrócić do fabrycznego softu, bo z instrukcji powyżej nie jestem w stanie tego wywnioskować. Mam użyć pliku stock_recovery.zip ale w jaki sposób (mam go wybrać wchodząc w "install zip" czy gdzieś w "backup and restore"?).

Też macie takie cuda z pstrykaniem?

 

P.s. Po drzewku cmw mogę poruszać się tylko za pomocą suwaka "hold" czy to normalne? vol up i down nie robią nic

Edytowane przez mureklos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy...zgłupiałem...pomóżcie. Zainstalowałem według instrukcji

https://bitbucket.org/isergachev/rockbox/wiki/Home

soft z cmw, później rockboxa.

I nawet nie zdążyłem się nim pobawić zaniepokoiło mnie to że dx (samo urządzenie bez podpiętych słuchawek) wydaje z siebie dźwięki, pojedyncze pstryknięcia przy włączaniu, wyłączaniu (podwójne pstryknięcie) i wyborze softu. Albo wcześniej tego nie było na fabrycznym sofcie albo tego nie słyszałem.

I teraz pytanie, jak wrócić do fabrycznego softu, bo z instrukcji powyżej nie jestem w stanie tego wywnioskować. Mam użyć pliku stock_recovery.zip ale w jaki sposób (mam go wybrać wchodząc w "install zip" czy gdzieś w "backup and restore"?).

Też macie takie cuda z pstrykaniem?

 

Pstrykanie to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pstrykanie to zabezpieczenie słuchawek. To nie wina softu, jest od początku. Było już info kilka razy, paru chciało reklamować ;)

 

Jeśli zainstalowałeś poprawnie to masz dwa softy. Powinien uruchomić się wybór przy starcie, wybierasz albo RB albo Mango.

 

By cofnąć wchodzisz w CWM - głośność do góry i włącznik. Tam masz opcję instalacji z karty pamięci - na niej powinieneś mieć stock recovery.zip - wgrywasz go i będziesz miał zwykłe recovery (pod tą samą kombinacją klawiszy) od iBasso - z niego możesz wgrać normalny 1.2.8.

 

W CWM działa dotyk do przewijania.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pstrykanie to zabezpieczenie słuchawek. To nie wina softu, jest od początku. Było już info kilka razy, paru chciało reklamować ;)

 

Jeśli zainstalowałeś poprawnie to masz dwa softy. Powinien uruchomić się wybór przy starcie, wybierasz albo RB albo Mango.

 

By cofnąć wchodzisz w CWM - głośność do góry i włącznik. Tam masz opcję instalacji z karty pamięci - na niej powinieneś mieć stock recovery.zip - wgrywasz go i będziesz miał zwykłe recovery (pod tą samą kombinacją klawiszy) od iBasso - z niego możesz wgrać normalny 1.2.8.

 

W CWM działa dotyk do przewijania.

Ok. Kiedyś mignęły mi na forum posty o pstrykaniu W SŁUCHAWKACH przy włączaniu dxa. A ja piszę o pstrykaniu z bebechów (zwłaszcza przy wybieraniu rockboxa). Możliwe, że po prostu nie skumałem o co chodziło w tamtych postach z pstrykaniem :) Jeśli tak ma być to git majonez i zabieram się za testowanie rockboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie słucham już kilka godzin na RB i faktycznie różnice są znaczące względem oryginalnego oprogramowania. Nie trzeba się przełączać między nimi żeby to dostrzec!

 

Wg mnie uspokoiły się wysokie delikatnie oraz poprawił dół, przez co wrażenie że średnica jest bardziej wyeksponowana, bardziej rozdzielcza, co mi pasuje. HP100 się trochę ogarnęły z basem i teraz grają z DX50 fantastycznie. Jakby dynamika się też poprawiła.

 

Nie bijcie, ale zaryzykuje stwierdzenie że tyci tyci się schłodził Rockboxem - zimny prysznic ;).

 

Co do tego tykania to chodzi o tykanie samego urządzenia, bez słuchawek - też na początku byłem zdziwiony, bo tykał jakby miał w środku dysk, jak iPody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności