Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś Goodramy będą pewnie trochę tańsze, ale do 100 zł to w markecie 64 GB raczej nie do kupienia, prędzej 32 GB.

 

Hmm z tego co się zorientowałem na szybkości to racja, w necie za 100 zł ciężko o jakąś w miarę sensowną 64, więc pewnie standardowo będę musiał się szarpnąć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował te custom FW autorstwa DOC2008?

 

Teraz pojawił się Mix V2, który jest mieszanką bibliotek audio z 1.2.5 i 1.2.6. Ciekawość mnie trochę zjada, chociaż nie mam nic do zarzucenia 1.2.8, a i potrzebuję raczej stockowego FW do testów.

 

MIX V2: http://www.mediafire.com/download/t4i9ee2z4hkhd8h/DX50_MIX_V2_BY_DOC2008.zip

 

Ktoś się skusi? :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę mnie melanż poniósł i kupiłem SanDiska 64 GB tego SDXC (czerwono-szary) i wywaliłem ponad dwa razy tyle co założyłem ale to dlatego że w większości sklepach nie było w ogóle dostępnych 64 GB (nawet na zamówienie nie mieli ;) ) a jak już była to tylko SanDiska więc postanowiłem brać się nie bawić w allegro. Teraz pytanko na szybko jakim formatem ją potraktować najlepiej? Żadnych dużych plików nie będzie nosiła, tylko do DXa, więc jakieś NTFS chyba odpada. Ciekawe czy przeczyta EXT3, EXT4 o ile nie wykastrowali jądra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie ponad dwie stówy - niestety, na allegro chodzą podobnie, odrobinę taniej.

 

Ja głównie korzystam z GNU/Linux, ale masz racje, w razie czego lepiej coś uniwersalnego jak FAT32/exFat żeby szło na łinołsach. Chociaż już są jakieś sposoby żeby czytać exty na łindzie - bodaj jakaś wtyczka do Total Commandera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował karty sd to amazon ma dosyć tanio, przesyłka > 25Ł gratis :

http://www.amazon.co.uk/SanDisk-Ultra-Class-Micro-Adapter/dp/B0084DWD4Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1392656797&sr=8-1&keywords=sandisk+64gb

 

 

Korzystajmy z tego ze jesteśmy w unii. Należy tylko pamiętać że musi być : "Delivers from and sold by Amazon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował karty sd to amazon ma dosyć tanio, przesyłka > 25Ł gratis :

http://www.amazon.co.uk/SanDisk-Ultra-Class-Micro-Adapter/dp/B0084DWD4Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1392656797&sr=8-1&keywords=sandisk+64gb

 

 

Korzystajmy z tego ze jesteśmy w unii. Należy tylko pamiętać że musi być : "Delivers from and sold by Amazon"

 

Wychodzi jakieś 180 + ship więc dla mnie niewarto, chyba że źle coś policzyłem... (po piwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze pokrowiec dobrze by sie spisal jako ochrona dla przejsciowki. Zwykly gumowy case jest wystarczajacy. Z uszkodzeniem bylo by tak, ze komus pechowo wlasnie spadnie na plecki :( to wtedy lipa. Mysle, ze zanim wyjda te microsd to jest to dobra alternatywa :)

 

Wystukane z SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mi 64 GB wystarczy na kilka lat, jeszcze z 20 GB mam wolne plus wbudowana pamięć, a i tak słucham fazami jakiegoś wykonawce lub albumów kilka więc myślę że nawet 32 GB było by spoko, ale jak już kupować to przyszłościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ipodzie miałem 32GB i był prawie cały zapełniony mp3 320kbs. Po zakupie DX50 siłą rzeczy przerzuciłem się na Flac a one są nieco ponad dwa razy większe. Niby mógłbym nadal słuchać mp3'ek ale mimo to, że nie robiłem bezpośredniego porównania to nie mogę się przemóc żeby zejść poniżej Flac'ów ;/

 

Teoretycznie mógłbym kupić dwie karty albo przerzucać nagrania między kompem a kartą ale nie lubię kiedy w czasie spaceru dopadnie mnie chęć przesłuchania danej płyty czy nagrania a ja jej nie mam przy sobie. Już tak mam, że muszę mieć całą muzykę przy sobie.

Edytowane przez szkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie w dx50 ale w ak120 zrobiłem ostatnio taki mały upgrade pojemności. Chwalę sobie bardzo i polecam. Nic nie lata, nic się nie odrywa i nie psuje. Wygląda tylko tak jak wygląda :)

http://forum.mp3store.pl/topic/104739-iriver-astell-kern-ak120/?p=1048999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie w dx50 ale w ak120 zrobiłem ostatnio taki mały upgrade pojemności. Chwalę sobie bardzo i polecam. Nic nie lata, nic się nie odrywa i nie psuje. Wygląda tylko tak jak wygląda :)

http://forum.mp3store.pl/topic/104739-iriver-astell-kern-ak120/?p=1048999

 

Jak słodko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktoś potrzebował karty sd to amazon ma dosyć tanio, przesyłka > 25Ł gratis :

http://www.amazon.co.uk/SanDisk-Ultra-Class-Micro-Adapter/dp/B0084DWD4Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1392656797&sr=8-1&keywords=sandisk+64gb

 

 

Korzystajmy z tego ze jesteśmy w unii. Należy tylko pamiętać że musi być : "Delivers from and sold by Amazon"

 

Wychodzi jakieś 180 + ship więc dla mnie niewarto, chyba że źle coś policzyłem... (po piwie)

 

 

 

Warto bo nie ma żadnego ship - powyżej 25 funtów przesyłka dhl-em gratis. Wychodzi 185 czyli tyle co na skąpcu (a tam nie ma przesyłek). Natomiast w porównaniu z naszym cebulackim lokalnym biznesem amazon daje gwarancję że to nie będzie fejk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja już dla wygody bym wolał się przejść do komputronika i dać te 209 :P

 

Dodam tylko od siebie, że z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że wygoda to jest właśnie kupowanie od Amazon, ponieważ w razie jakichkolwiek problemów wymieniają bez pytania dowolny sprzęt na nowy i dopiero potem sami we własnym zakresie załatwiają to z producentem. Jak jest w Polsce niestety wszyscy wiemy - sklep przyjmuje, wysyła do ekspertyzy, nawet jeśli nie stwierdzą że zalane czy inaczej uszkodzone przez użytkownika to zanim dostaniemy zastepstwo mija z miesiąc lekką ręką. Oczywiście wiem że zdarzają się cudowne systemy obsługi klienta i u nas, ale jest to raczej powód do pozytywnego zaskoczenia niż standard którego możnaby oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności