Skocz do zawartości

Zestaw do słuchawek audeo pfe012 - propozycje wewnatrz


Rekomendowane odpowiedzi

Z e2 może być ciężko co do zgrania. Z tego co kojarzę to raczej player neutralny ukierunkowany w tą zimniejszą stronę.
Także jednym słowem może takie granie się nie podobać.

Crash polecił Ci alternatywę dla p3.

 

Ogólnie polecam zaznajomić się z tym tematem. Dowiesz się tam trochę informacji

http://forum.mp3store.pl/topic/99116-cieply-odtwarzacz-do-audeo-phonak-pfe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tamten temat.

 

iriver e10 - nie ma w google, nie ma na allegro, nie ma na ebay.

meizu m6, jedyne jakie moge kupic to MEIZU M6 w wersji TP(DAC Philips = różnobarwne niskie pasmo) 1GB, uzywane.

 

Samsunga P3 tez w google nie mogę znalezc.

 

Co mam robic, czy warto kupowac uzywanego meiza m6 o takiej malej pojemnosci + z pewnoscia ze slaba bateria, majac juz meizu i dobre sluchawki dobrze byloby sluchac FLAC a nie mp3, a ta pojemnosc.. Czy cos innego, jesli cos innego to dajcie konkretny przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B000YC8HYA/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

Ale cholera wie jak tam z wysyłką. Można się w sumie podpytać ;p

 

Ogólnie nie znajdziesz chyba lepszego playera do audeo.

Pozostaje Ci w sumie polować na używanego P3. W miarę często się pojawiał w komisie. Ewentualnie może samsung wave ponoć gra tak samo a może i nawet lepiej jak p3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/samsung-r0-16gb-rockbox-sd-i3193786406.html on gra tak samo jak samsung p3 i nie kupisz nic lepszego dzwiekowo do 200zl, nie ważne czy biorąc pod uwagę nowe czy używane.

 

Ja osobiście samsung wave nie polecam ze względu na brak DNse

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalem sprawe i raczej kupie meizu TP 1GB. Nie umiem dzialac na amazonie. Starczy miejsca na ~50flacow? lub z 200 mp3. Nie bedzie chyba tak zle. Chyba że

cosheen sprzedalbys mi swego meiza ^_^

Wole jednak mniejsza pojemnosc i lepszy dzwiek (meizu) niz gorszy dzwiek i wieksza pojemnosc (samsung p3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonaki bardzo fajnie zgrywają się z Zune (dla mnie najlepsze połączenie jakie słyszałem jeśli chodzi o portable z tymi słuchawkami). Skoro Zune HD to rozwinięcie dźwięku starej generacji, to powinien być rewelacyjny odtwarzacz do Audeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc kupna za 200zl samsunga YP-P3 32GB, z pewna wadą aktywna tylko lewa strona dotyku (typowa wada w P3) można jednak włączyć praktycznie wszystko w całym obszarze ekranu - choć jest to trochę skomplikowane i wymaga pewnej precyzji oraz cierpliwości.

 

Brać?

Edytowane przez mioduas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz R1/R0 kupić bez większych problemów ;) sam pewnie kupie sobie R0+karta SD jak znudzi mi się taczka

 

 

http://tablica.pl/oferta/mp4-samsung-p3-ID1GAH5.html ogłoszenie z grudnia ale jeszcze miesiąc temu mailowo pytałem i było aktualne, chcieli sprzedać za 180 ale rozmyśliłem się

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze przedmówca - R1 i P3 to dokładnie takie samo granie (nie wiem jak R0). Różnią się tylko mocą - P3 ma jej trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też bardziej podobają z nano6 niż z R1 (gra tak samo jak P3) czy nawet X1060 - dźwięk jest odpowiednio dociążony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też bardziej podobają z nano6 niż z R1 (gra tak samo jak P3) czy nawet X1060 - dźwięk jest odpowiednio dociążony.

Nie znam nano... ale podobniez jak i Tobie Phonaki bardziej podobaly mi sie z Sony X czy chociaz by S63X niz Samsungiem. Zune HD tak jak pisal Inszy ma w istocie potencjal w zestawieniu z phonakami - bylo by wrecz genialnie z makabryczna wrecz przestrzenia i lokalizacja zrodel pozornych gdyby nie ta... ciagnaca sie gora audeo (szare filtry - inne niestety mi nie podchodza) - na loundnessowych albumach z przedobrzona kompresja jest to conajmniej meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedł do mnie Hippo Biscuit - małe ustrojstwo nie pozbawione wad, ale po pierwszych odsłuchach zdecydowanie podoba mi się w połączeniu z Audeo. Swobodne i wciągające granie. Dźwięk lekko ocieplony, z ładnie poukładaną sceną zarówno na boki jak i wgłąb. Kojarzy mi się z moim iPadem 2, tyle że przekazuje więcej emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności