Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 1,500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

No to AKG K 267 Tiesto? :)



Nie, serio, AKG czy te Parroty? Bo UE9000 mi się nie podobają wizualnie, a te Parroty do chodzenia po mieście nadają się wyśmienicie z dotykową słuchawką. Bo jeśli na telefonie nie usłyszę różnicy między Parroatmi, a AKG przy takiej cenie to wolę Parroty za wygodnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że Zik bez wbudowanych poprawiaczy grają słabo a z poprawiaczami plastikowo i sztucznie.

Tu masz temat o Sony 1RBT vs UE9000 vs Zik http://www.head-fi.org/t/648837/sony-mdr1rbt-parrot-zik-or-logitech-ue-9000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u mnie w mieście ispotów :( ani żadnych sklepów gdzie mógłbym przesłuchać i porównać. Słuchałem muzyki z telefonu na hd 550 i wg mnie bardzo dobre słuchawki, te akg k518 grają lepiej? :) Dajcie mi więcej propozycji! Design też się dla mnie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo o co Ci dokładnie chodzi. Nie będziesz melomanem poprzez kupienie drogich słuchawek. Sam obecnie posiadam HiFimany HE-5le, nie dlatego że są drogie. Dlatego że przesłuchałem juz 500 innych modeli i taki dźwięk mi odpowiada. Po 2 zastanów się nad źródłem. Tak czy inaczej polecam ultrasony PRO 900(ogromny bas, jednakże najwyższej próby).



design ultrasone jak dla mnie wybitny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, troche nawiążę do poprzedniego toru rozmowy...
tak sobie czytam temat i mowicie, że Beats Pro to poziom dzwieku za 200 zł? Czyli jak, chcecie powiedzieć, że takie Superluxy HD681 za 100 zł albo HD668B za 148 zł mają jednak mimo wszystko dźwięk od nich gorszej jakości? :huh:

 

Co do tematu, to z mojej strony również polecam ktores z modeli Ultrasone, mają sygnaturę grania akurat taką jaką potrzebujesz.

Edytowane przez mic3arena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam temat i mowicie, że Beats Pro to poziom dzwieku za 200 zł? Czyli jak, chcecie powiedzieć, że takie Superluxy HD681 za 100 zł albo HD668B za 148 zł mają jednak mimo wszystko dźwięk od nich gorszej jakości? :huh:

Po pierwsze SL (nie wszystkie) z drugiej strony mają w swoim całokształcie niebywały stosunek jakości do ceny, więc nie. Po drugie te, które podałeś są stacjonarne i otwarte, więc grają nieporównywalnie lepiej. Poziom 200zł dla przenośnych słuchawek to K518, SHL5605, HD205, ATH-SJ55. I to są już takie lepsze. Oprócz SL są jeszcze oczywiście CALe, kilka Philipsów, JTSy i inne profesjonalne zabawki, które też w tej cenie grają ponad przeciętnie dla swojego pułapu. Beats pro niestety nie słuchałem, więc się o nich nie wypowiem. Solo HD i Studio jednak grają mniej więcej na tym poziomie. Solo i

te prawdziwe "Beats" wspominane przez Rolanda duuużo gorzej.

 

Ja od siebie tradycyjnie dodaję Aedle VK-1.

Edytowane przez rhalf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komedia ten temat :) Piszcie dalej, chętnie poczytam ;)

 

Kolega autor ekscytuje się nowymi propozycjami jak początkująca ****** zachwycona tym jak wielu klientów chce ją mieć ;) Ludzie, przecież on leci tylko i wyłącznie na szpan... Skąd się biorą takie dzieci? Bogate dzieci bogatych tatusiów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności