Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki z dobrym bassem do 80 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Potrzebuję waszej rady. Poszukuję dobrych słuchawek , z w miarę mocnym bassem. Mogę na nie przeznaczyć max 80zł, interesują mnie w szczególności słuchawki nauszne. Zależy mi, aby słuchawki były przez was sprawdzone, i godne polecenia. Z góry dziękuję za pomoc.


PS. Zastanawiam się nad słuchawkami Philips SHL4000 . Miał je kiedyś ktoś z was? Są one godne uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ma czegoś takiego jak "bass" ;-)

Ful takich tematów, potrzebujesz portable czy do użytku domowego, jakie źródło? Do 80 złotych to chyba poszukaj w używkach.

 

Po drugie nie ma czegoś takiego jak "ful".

 

Maxell Retro DJ

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli basowe, to k404/414.

Ktoś z forum ma k414 (z neutrikiem) na aledrogo za 80zl.

Ja mam z oryginalnym kablem i wtyczką w stanie jak nowe http://forum.mp3store.pl/topic/102792-akg-k414p/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci stare ale doceniane creative ep630. Duzo ludzi narzeka ze sa slabe ale to wynika z tego ze sa produkowane w duzych ilosciach wiec zdarza sie kiepski egzemplarz.Najlepiej idz do sklepu przesluchaj i jak sa dobre to kup. Bylem kiedys przesluchac beats ktore maja ogromny bas i creative sa niewiele gorsze i nie zalewaja calego pasma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy są przereklamowane i każdy o tym wie ,ale bas maja dobry aż za dobry,bo zalewa reszte .

Jak widać chyba nie miałeś do czynienia z czymś co ma dobry bas, stąd takie przekonanie.

To trochę jakby powiedzieć, że weselne jedzenie było udane - aż za bardzo udane, bo większość gości skończyła z zatruciem pokarmowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejki a orginały to duza różnica ,choć orginały nie zachwycają jakoscia dźwięku

Wiem o tym, ale myślę, że miałem lepszy stosunek cena/jakość ;)

 

Panowie, skończmy temat bitsów, bo to bez sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trudno okreslic które słuchawki ma dobry bas ,bo jeden może miec stycznosc z słuchawkami za 70zl i powie że są ******ste a drugi ma za 200zl i powie że te są dobre . Ja na przykład kupiłem w ciemno słuchawki ,które maja bardzo dobre opinie i ku mojemu zdziwieniu bas jest kiepski. Moja dokanałówki od telefonu maja lepszy bas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trudno okreslic które słuchawki ma dobry bas ,bo jeden może miec stycznosc z słuchawkami za 70zl i powie że są ******ste a drugi ma za 200zl i powie że te są dobre . Ja na przykład kupiłem w ciemno słuchawki ,które maja bardzo dobre opinie i ku mojemu zdziwieniu bas jest kiepski. Moja dokanałówki od telefonu maja lepszy bas.....

 

jakie kiupiłeś? napisz, ku pszestrodze innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności