Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S4


Kikero

Rekomendowane odpowiedzi

weźmy np iPhona pierwszego i iPhona 3G, oba są na Wolfsonie, a jak odmienne brzemienie prezentują.

 

Tylko iphone 1 jest na Wolfsonie.

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

I tu sie mylisz iPhone 3G jest tena Wolfsonie, dopiero od 3GS jest Cirrus.

iPhone 3G Wolfson WM6180C

iPhone Wolfson WM8758

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, z tymi 'małymi' ekranami to też przesadzacie. dla niektórych z was 4,3 cala to mało, a dla mnie i dla wielu 4 cale to absolutne maksimum. fajnie by było mieć coś z dobrym aparatem i dźwiękiem oraz z bebechami, na których fon nie będzie zamulał nie zmuszając siebie do kupna czegoś powyżej 4 cali. a obecnie rzadko kiedy wychodzi coś, co by np mi odpowiadało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz w linku, któryn dałem 4 czy 4.1 cale, na 1,5Ghz (dual core) 1GB ramu. Sam szukam telfonu, który ma góra 4 cale, dobry aparat, ale z Androidem w telefon europejskich to porażka, a nie aparat, dobry dźwiekiem no i za rozsądną cenę. Patrząć tak dalej do pewnie będzie iphone 4 czy 4s albo Nokia n8, bo HTC Desire C i X to porażka, jeśli chodzi o dźwięk i aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwszy SGS wydawał się z początku duży, ale gdy pobawiłem się SGS2 to bardziej przypadł mi do gustu właśnie przez wielkość. Jak wyszedł SGS 3 Mini to gdy pisano, że to pomniejszona trójka to myślałem, że pomniejszyli tylko ekran a zostawiając całą reszte.

 

masz w linku, któryn dałem 4 czy 4.1 cale, na 1,5Ghz (dual core) 1GB ramu. Sam szukam telfonu, który ma góra 4 cale, dobry aparat, ale z Androidem w telefon europejskich to porażka, a nie aparat, dobry dźwiekiem no i za rozsądną cenę. Patrząć tak dalej do pewnie będzie iphone 4 czy 4s albo Nokia n8, bo HTC Desire C i X to porażka, jeśli chodzi o dźwięk i aparat.

Chyba najmniejsze co spełnia Twoje kryteria to 4.3 calowy htc one s :P bo xperia p jest dużo słabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam ignorantami dokładnie tych, którzy krytykują wiekszy rozmiar ekranu, bo jest większy i od razu "bo mi wystarcza..". A mi nie wystarcza !

 

Note I słuzy mi obecnie jako telefon, przeglądarka internetowa, player MKV. Kupiłem go nie "owczym pędem" (pozdrawiam Mr Sheep), lecz dlatego,że zdałem sobie sprawę z przewagi tego ustrojstwa nad tabletem od GoClevera. GC, choć większy, miał g... ekran. Note ma dobrą rozdzielczość, ma GPSa, modem 3G wewnątrz, da się na nim oglądać, czytać, surfować, używać SKYPE, zrobić fotkę. Wszędzie. Aha - rozmawiać też się da, jak przez "zwyczajny' telefon. Także przez BT.

 

Dusty - tutaj nie każdy jest gimnazjalistą Bracie.... Niekoniecznie gramy pod ławką w Złe Ptasiory ;) .

 

Mi po prostu Ciężko byłoby po Note, wrócić do czegoś co ma mniejszy ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po prostu Ciężko byłoby po Note, wrócić do czegoś co ma mniejszy ekran.

x2

Ostatnio jak wziąłem w łapę mojego poprzedniego Desire S to po Note 2 wydał mi się maleńki (3.7"). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam ignorantami dokładnie tych, którzy krytykują wiekszy rozmiar ekranu, bo jest większy i od razu "bo mi wystarcza..". A mi nie wystarcza !

 

Note I słuzy mi obecnie jako telefon, przeglądarka internetowa, player MKV. Kupiłem go nie "owczym pędem" (pozdrawiam Mr Sheep), lecz dlatego,że zdałem sobie sprawę z przewagi tego ustrojstwa nad tabletem od GoClevera. GC, choć większy, miał g... ekran. Note ma dobrą rozdzielczość, ma GPSa, modem 3G wewnątrz, da się na nim oglądać, czytać, surfować, używać SKYPE, zrobić fotkę. Wszędzie. Aha - rozmawiać też się da, jak przez "zwyczajny' telefon. Także przez BT.

 

Dusty - tutaj nie każdy jest gimnazjalistą Bracie.... Niekoniecznie gramy pod ławką w Złe Ptasiory ;) .

 

Mi po prostu Ciężko byłoby po Note, wrócić do czegoś co ma mniejszy ekran.

No i dobrze, korzystaj z Note jeśli potrzebujesz i lubisz duże ekrany. Chodzi o to, że w tym momencie producenci "narzucają" korzystanie z TELEFONÓW które wielkością zbliżają się do pierwszych Note'ów. Nie sądzisz, że jakbym chciał mieć taki ekran w telefonie to 2 lata temu kupiłbym Note a nie SGS I?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwszy SGS wydawał się z początku duży, ale gdy pobawiłem się SGS2 to bardziej przypadł mi do gustu właśnie przez wielkość. Jak wyszedł SGS 3 Mini to gdy pisano, że to pomniejszona trójka to myślałem, że pomniejszyli tylko ekran a zostawiając całą reszte.

 

masz w linku, któryn dałem 4 czy 4.1 cale, na 1,5Ghz (dual core) 1GB ramu. Sam szukam telfonu, który ma góra 4 cale, dobry aparat, ale z Androidem w telefon europejskich to porażka, a nie aparat, dobry dźwiekiem no i za rozsądną cenę. Patrząć tak dalej do pewnie będzie iphone 4 czy 4s albo Nokia n8, bo HTC Desire C i X to porażka, jeśli chodzi o dźwięk i aparat.

Chyba najmniejsze co spełnia Twoje kryteria to 4.3 calowy htc one s :P bo xperia p jest dużo słabsza.

Htc one s ma za slaby aparat. Moje kryteria to gora 4 cale, dobry aparat, dobry dzwiek, synchronizacja kalendarzem, notesem i kontaktami, najlepiej przez wifi, terminal ze wszystkimi komendami sieciowymi. Owszem iPhone 5 poniekad ma to wszystko, ale trzeba jailbreakowac, mimo ze znam iOS bardzo dobrze, gdyz samemu moduje soft, ale czasami wkurzam sie na polityke appla dotyczaca programow i to ze musze zeby miec synchro przez wifi uzywac iClouda, a iCloud dziala tylko na sofcie od appla, ktorego nie uzywam. Dalem przyklady telefonow z ekranem 4 mocniejszych od iPhona 5, tylko jak to gra nie wiem.

 

PS. Sorry za brak polskich liter, ale jak wezme quote to wtedy nie mam polskich liter i pewnie tak maja wszyscy uzytkownicy OSX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie poczekajcie.....

Po co 2gb ramu quad do malego ekrany ? Nie jest to bledne kolo ? W takim razie top sluchawki z 2011/2012 starcza.

Poza grami cala reszta nie wymaga wiecej niz 2core i 1gb ramu. Mysle ze nexus 3 jest idealny albo samsung s1 na czystym andku.

Super plynnosc, dobry dzwiek ekran na 4+ cena smieszna juz teraz.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2GB ramu to akurat dobra rzecz, zwłaszcza jeśli bierzemy pod uwagę wielozadaniowość. 2 rdzenie wydają się ok, pod warunkiem stosunkowo nowej architektury - wystarczy s4. Do tego 4-4,3 cala i dobre materiały. Więcej mi nie potrzeba. No może jeszcze slotu sd. Mam razr i to raczej górna granica tego co powinno być. Co do niszy rzeczywiście to jest jakaś dla flagowców, albo średniej półki. Ale to się producentom nie opłaca. Bo akurat średnia sprzedaje się słabo, Wymagajacy i snobi biorą falgowce. Ci którzy chcą mieć smarta kupują budżetowce. Niewiele jest osób świadomych, które są chętne w inwestycję w taki sprzęt a sporą część tego rynku przejęła nokia i sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie poczekajcie.....

Po co 2gb ramu quad do malego ekrany ? Nie jest to bledne kolo ? W takim razie top sluchawki z 2011/2012 starcza.

Poza grami cala reszta nie wymaga wiecej niz 2core i 1gb ramu. Mysle ze nexus 3 jest idealny albo samsung s1 na czystym andku.

Super plynnosc, dobry dzwiek ekran na 4+ cena smieszna juz teraz.

M.

Mam SGSI i dałbym wszystko żeby mieć choć 1GB ramu. Mam wgrany Cyanmod i DarkyRom i fakt jest sporo szybciej niż na stocku, ale i tak jest ZA wolno. Wcale płynność nie jest super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie poczekajcie.....

Po co 2gb ramu quad do malego ekrany ? Nie jest to bledne kolo ? W takim razie top sluchawki z 2011/2012 starcza.

Poza grami cala reszta nie wymaga wiecej niz 2core i 1gb ramu. Mysle ze nexus 3 jest idealny albo samsung s1 na czystym andku.

Super plynnosc, dobry dzwiek ekran na 4+ cena smieszna juz teraz.

M.

Mam SGSI i dałbym wszystko żeby mieć choć 1GB ramu. Mam wgrany Cyanmod i DarkyRom i fakt jest sporo szybciej niż na stocku, ale i tak jest ZA wolno. Wcale płynność nie jest super...

wszystko zależy od softu, android powiniem bardziej sie postarac z optymalizacja kodu, a nie ze sprzety brna w 4 core, 2GB ramu. Na iOS też jest nie lepiej, dopiero wylaczenie niepotrzebnych uslug, zmiana grafik przyspiesza telefon. Ja mam pierwszego iphona i mi wystarczy do co potrzebuje, owszem kiedys on umrze smiercia naturalna albo o chodnik. Moj po otymalizacji grafik, wylaczeniu niepotrzebnych uslug (najwazniejsze) i pare zmian w kodzie chodzi mniej wiecej na poziomie iPhona 4 na iOS 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam ignorantami dokładnie tych, którzy krytykują wiekszy rozmiar ekranu, bo jest większy i od razu "bo mi wystarcza..". A mi nie wystarcza !

 

Note I słuzy mi obecnie jako telefon, przeglądarka internetowa, player MKV. Kupiłem go nie "owczym pędem" (pozdrawiam Mr Sheep), lecz dlatego,że zdałem sobie sprawę z przewagi tego ustrojstwa nad tabletem od GoClevera. GC, choć większy, miał g... ekran. Note ma dobrą rozdzielczość, ma GPSa, modem 3G wewnątrz, da się na nim oglądać, czytać, surfować, używać SKYPE, zrobić fotkę. Wszędzie. Aha - rozmawiać też się da, jak przez "zwyczajny' telefon. Także przez BT.

 

Dusty - tutaj nie każdy jest gimnazjalistą Bracie.... Niekoniecznie gramy pod ławką w Złe Ptasiory ;) .

 

Mi po prostu Ciężko byłoby po Note, wrócić do czegoś co ma mniejszy ekran.

cieszę się twoim szczęściem. ale serio, są świadome osoby, które nie potrzebują takich bydlaków

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam ignorantami dokładnie tych, którzy krytykują wiekszy rozmiar ekranu, bo jest większy i od razu "bo mi wystarcza..".

 

Czyli jednak nie wiesz co znaczy to słowo. Jak widać wiekszy ekran w telefonie z dostępem do internetu nie pomaga. Proponuje Note2 ma jeszcze większy ekran a tam łatwiej będzie odnaleźć w sieci i odczytać, że:

 

ignorant (łc. ignorans, -ntis ‘niewiedzący’ od ignorare ‘nie znać, nie wiedzieć’) osoba niemająca podstawowej wiedzy z danej dziedziny, nieznająca się na czymś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w tej encyklopedii określają ludzi ignorujących zdanie innych ?

 

A koniecznie musisz mieć kogoś kto klepnie Cię po pleckach i powie - "Masz rację, stary. Zgadzam się z tobą". Własne zdanie ma to do siebie, że jest własne i nie musi być podzielane przez innych. To luksus, przywilej, świadectwo używania mózgu. Znam Twoje co do dużych wyświetlaczy. Szanuję go ale nie podzielam. Czy sam fakt odmmienego zdania upoważnia Cię do przypinania mi pejoratywnej etykietki - ignoranta, polityka, czy co tam jeszcze?

 

BTW. Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedy jeszcze urzadzenie jest telefonem a kiedy już nie? No bo skoro 5,3" to smartPHONE, to może i stacjonarny PC również. W końcu daje się z niego dzwonić przez Skype a i kieszeń też potrafię sobie wyobrazić do której by sie mieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to umiejętność czytania między wierszami. Jesteś pewien, że właściwie płeć podałeś ? Moja żona czyta i odbiera treści, przeze mnie nie napisane/powiedziane.

 

Gdzie ja napisałem coś do Ciebie ? bo ja nie widzę. Ale grunt to celna riposta.

 

Sam używam SGS3mini własnie ze względu na wielkość. Ale rozumiem potrzebę posiadania urządzenia All-in-One. I nie próbuję zbawiać świata na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bojowe nastawienie u mnie ? Przez takie teksty, które czytam, słyszę - po co komu taki ekran duży, on się nie mieści w kieszeni i inne takie. Ludzie zamiast podejść do tego na luzie i spytać raczej "do czego używasz takiego ekranu, jak radzisz sobie z transportem itp" od razu przechodzą do ataku z jedynie słusznych pozycji od 3,7 do 4 cale. Więc i ja "atakuję" kiedy widzę, jak naród gada głupoty. A,że dostanie się przy okazji innym ? jak mówił Szymon de Montfort - "Bóg rozpozna swoich" :) .

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy sobie kółeczko terapeutyczne. :D

Mam na imię Brainwash i mam zakuty łeb :lol:

 

A tak na temat, to kiedyś jak jeszcze nie było takich komórek tylko takie palmptopy co można było z nich dzwonić, to mi się już wtedy marzył taki smartfon. Dzisiaj zmienił mi się całkowicie pogląd, ale takim S4 za złotówkę to bym nie pogardził ;) Po za tym jakoś w ogóle nie kręci mnie ten temat. Procesory i ekrany się zmieniają a andek zostaje taki sam... i na niego miliard aplikacji z którymi i tak nie wiedziałbym co zrobić. Chyba już stary dziad jestem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia, że wielu chce używać tel do wszystkiego co nie jest związane z dzwonieniem. Ja też kupując pierwszy smartphone myślałem, ale gut, wszystko w jednym, tel, poczta, muzy można posłuchać... Życie szybko zweryfikowało. Taką mam robotę, że dużo gadam + poczta, trochę netu w potrzebie i bateria wieczorem/popołudniu zazwyczaj nadaje się do ładowania, więc nie wiem skąd jeszcze brać energię do napędzenia innych atrakcji, gier, filmów itd. Takie rzeczy są dodatkiem, rozumiem że dla wielu niezbędnym, ale to przecież trzeba ładować co chwilę. Dlatego do gier jest ps3, do muzy stereo i iMod, do wygodniejszego używania netu laptop i tablet. A duży ekran w moim hox+ jest do ogarnięcia, po n8 i iPhone trochę się przyzwyczajałem, ale tylko trochę. A teraz widzę tylko same zalety takiej wielkości. Wódka jest do picia, a kobiety do kochania. Taka ma filozofia. I nikomu nie będę mówił, że jest lepsza niż jego.

 

A jeszcze co do s4. Przed wymianą tel wybrałem te, które mogły mnie zainteresować i starałem się pokorzystać. Sg3 miałem w ręku może minutę. Sorry, ale plastik jest badziewny, nie mógłbym obcować z taka

 

rzeczą prawie dwa lata dzień w dzień. A jak tu już napisano, nie zapłacę za telefon 2 lub więcej koła gotówką, żeby sobie zmieniać co parę m-cy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności