Skocz do zawartości

Beats studio czy Sms street by 50cent


kubson999

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko zawsze jest ta sama broń... Bo to na bank fejki, bo w tej cenie mozna lepsze, bo grają jak kupa, bo to tylko dla szpanu

 

Nudne to się robi, jeżeli komuś nie szkoda kasy na lans i przeciętne granie - jego sprawa, ale nie prowadźmy wojny o coś takiego.

 

Można napisać, że są nieopłacalne i że można mieć lepsze, ale nie próbujmy nikogo uszczęśliwiać na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt, to fakt -_-

 

Choć, fejki mogą być lepsze od oryginałów w takich przypadkach.

Na org wydasz 1000 zł i się możesz zawieść co do jakości, a kupując fejki za 100 zł możesz się pozytywnie zaskoczyć. Oczywiście mówię o jakości dźwięku ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sorry że odświeżam, ale kolega kupił słuchawki SMS Street by 50 cent za 444 zł (oryginał na sto procent, sklep w Warszawie - mają to od ręki, znalazł ich na Allegro) no i sam zastanawiam się teraz czy je kupić. Osłuchałem u kumpla i wydają mi się być bardzo interesujące jeśli chodzi o brzmienie i w tej cenie nie znajdę chyba nic lepszego co mnie zainteresuje, ale czy na pewno... Zależy mi na dobrym basie (słucham głównie rapu) i też, choć nie jestem lanserem, to słuchawki muszą być fajnie wykonane. Co sądzicie?

Edytowane przez gos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby to była podróba, na Amazonie te słuchawki kosztują już 98,95$ http://tiny.pl/hzrkx a w sklepie, w którym zakupił je kolega mają sprzęt ściągnięty z zagranicy i ogólnie dobre ceny http://tiny.pl/hzrkh. Obejrzałem wiele filmów na yt, na których ludzie nagrali jak rozpakowują SMS - wersję oryginalną i podróbkę, wielokrotnie porównywałem to z tym co nabył kumpel i jak dla mnie to oryginał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem duperke w nowych smsach, tych mniejszych ala mixr. Boze ale one ladne byly... tz dziewczyna tez, ale sluchawki mi sie bardziej spodobaly :D chyba nie ma ladniejszych sluchawek. Jakby graly nie gorzej niz k518dj/cal to musze je miec!

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy ładne. Mixr są ładniejsze i blaszane. A jak na stronie SMSA zobaczyłem że poza 50 go reklamuje "DJ" Pauly D zrodzony z kretyńskiego reality show made by MTV to wymiękłem. Już wolę Dre do spółki z Le Bronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy się śmieje z bitsów jak z beemek a tak naprawdę większość o nich marzy ale nie mogą sobie na nie pozwolić

ja tam jak bd miał wolne 1kpln to jadę do stolnicy i kupuje oryginalne beatsy w ispocie na nowym świecie

Gdybym miał wolne 1k to bym na twoim miejscu kupił dobre słuchawki i do nich wzmaka a nie jakieś Betsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności