Skocz do zawartości

Fostex T50RP - ogólne spostrzeżenia


mikolaj612

Rekomendowane odpowiedzi

Twardogłowy jestem zatem, bo opona mi nie przeszkadza. Troszkę za płytkie pady, słuchawka opiera się o ucho, co na początku delikatnie drażni.

 

Ogólnie- świetne słuchawki. Gdzieś widziałem moda, co to robi z nich marzenie- wykres płaski jak blat stołu.... Tylko jak to zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję z powrotem ubłagać wujka google'a i nie mogę odnaleźć. Troszkę zbliżony był do wykresu z innerfidelity z pomiarów modowanych fostexów

 

http://www.innerfidelity.com/content/diy-orthodynamic-headphone-measurements-and-contest-page-2

 

Oczywiście pierwszego wykresu. Miałem wrażenie, że w tamtych nie było tego spadku na 6-7 kilo.

 

Za dużo stron do przejrzenia, wystukanie fostex t50rp mods powoduje zbyt dużo wyników....

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnięte z ebaya. Jak się ma troszkę cierpliwości perełki się znajdzie....Ale trzeba też mieć troszkę farta.

 

Napisz co ze swoimi zrobiłeś....troszkę maty, cierpliwości i się potestuje. Muszę jeszcze ten kabel od telefonu wymienić...

 

No i małą fukushimę trzeba dostawić, bo cholery prądu potrzebują więcej niż 300 ohmowe słuchawki.

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe używki, komuś nie podeszły...

 

Mimo, że nie znam niemieckiego, zazwyczaj siedzę na ebay.de- fajne okazje idzie wytargać. Niemcy sami się izolują robiąc aukcje tylko w niemieckim, przez co chętnych jest po prostu mniej. Najczęściej trzeba tylko dopytać o przesyłkę do polandii, ale z tym problemu nie ma, a przynajmniej ja się nie spotkałem.

 

Co wierciłeś?

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One robią sporo dobrego dla basu :)

 

Jak pamiętam wiertełko 1.5mm tam pasowało do rozwiercenia.

 

Mam naprawdę konkretnego smaka na te Fostexy a powoli kończę daca na Sabre więc pewnie sobie je sprawię :)

 

Pady od HM5 się kupi i headband od HD600 i prima sort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie zostaną ze mną na stałe (choć tak już myślałem o kilku poprzednikach) to pewnie rozwiercę. W sumie mod odwracalny.

 

Moje od HM5 już idą. Jeszcze pewnie tak poczekam kilka tygodni....

 

Na headband mam inny pomysł- skóra, tylko muszę dorwać cielęcą cienką porządną skórkę.

 

Nie będę wchodził w żadne części zamienne od senków- mają wyliczoną trwałość liczoną w minutach....

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są naprawdę fajne słuchawki, moim zdaniem przyjemniejsze niż większość z tych, które miałem. Wysokie rejestry otwarte, nie są jak za mgłą. Basik nie jest może tak wypełniony jak w 650 ale....W nich jest wokal, są talerze. Jest życie. Są chłodne, nie niepotrzebnie ocieplone. Naprawdę warte grzechu.

 

Czekam z niecierpliwością na pady, zamówiłem już zestaw z ebaja do wyklejanek....

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj mozesz rzucic jakims linkiem do tego okraglego drivera orto w T20RP?

http://img530.image shack.us/img530/7687/t20rp003xe7.jpg (tylko usuń spację z adresu)

 

Przypomina nieco przetworniki z TDS-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności