Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Sentymenty odłóż na bok. Prawda jest taka że pod względem jakości dźwieku creativy są daleko w tyle za iriverem. Polecam T30, za podobną cenę co nano dostaniesz wersję 1 GB.

Teraz mam typowy dylemat między tymi dwoma odtwarzaczami... Creative mi sie bardziej podoba z wygladu :P, IMO wygodniejsza obsluga, lzejszy :D, bardziej płaski. Ale z kolei wiem ze T30 ma lepszy dzwiek. jest to najwazniejsze w odtwarzaczu, to fakt. Ale czy na mp3 o bitrate 128kpbs (bo takich mam najwiecej na kompie) Zauwaze roznice miedzy Zen Nano Plus a T30 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważysz, choćby dlatego, że T30 ma SRS. Poza tym plik MP3 latwiej zmienic na lepszy jakosciowo (znaleźć w sieci ;_)) niż odtwarzacz. Nie kupuj odtwarzacza pod pliki, patrz przyszłościowo, może z czasem ściągniesz muzyke w wyższym bitrate'cie, albo w formacie ogg. Poza tym jeśli Zen piszczy podczas podświetlania tak jak Muvo to echh....shit.

 

P.S.

T30 jest na akumulatorki AAA (koszt ok 8-10zł za dobrej jakości i łatwo je wymienic jak ci padnie w autobusie), Zen Nano jest na akumulator wbudowany (trudno dostępny, drogi), ładowany w dodatku przez USB i niespecjalnie wymienny. Przemyśl to też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

T30 jest na akumulatorki AAA (koszt ok 8-10zł za dobrej jakości i łatwo je wymienic jak ci padnie w autobusie), Zen Nano jest na akumulator wbudowany (trudno dostępny, drogi), ładowany w dodatku przez USB i niespecjalnie wymienny. Przemyśl to też.

Fragment opisu Zen'a Nano Plus:

* Mały i lekki - mierzy 33,5 x 65,5 x 13 mm i waży tylko 34 gramy z baterią AAA

* 18-godzinny czas odtwarzania na standardowej baterii AAA

 

Tak więc nie rozumiem o czym mówisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz iRivera! nawet ja zauwązyłem kolosalną róźnice w dźwięku... i nic nie pomogą przy creativie eq, po prostu dźwięk jest płaski i bez zycia :( nie jestem specjalnie uzdolniony a różnice widzę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na akumulatorki to był ten płaski muvo ala karta kredytowa. N200 i zen nano są na baterie, ale wsadzaną bezpośrednio w odtwarzacz a nie do dodatkowego modułu jak w v200

 

Aaaa... to sorry, właśnie z tym płaskim a'la karta kredytowa mi się pomylił, bo widziałem tylko front odtwarzacza, który jest na pierwszy rzut oka bardzo podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam, o creative juz zapomnialem ;) Cena tego Zena Nano Plus nie jest wogole odpowiednia co do jakosci/funkcjonalnosci. Pomyslalem powaznie o Sandisku i Iriverze. W sandisku mi tylko praktycznie wyglad nie pasuje troche (musialbym zobaczyc go na żywo, bo nie wiem naprawde, czy wyglada przyzwoicie :P). Iriver ma to SRS - duzy plus, ale 100zł wiecej zapłace. Zaosczędzić 100zł ? Mysle ze nie bede narzekal na dzwiek w sandisku ? Dodam ze sluchalbym odtwarzacza troche w szkole jak bym sie nudzil,w domu. Wyjeżdzam raczej zadko.. jedynie na wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja będe następnym idiotą co sie spyta co jest warty odtwarzacz "firmy" Mpower E60.

Może wydać to się śmieszne, ale ze wszelakich opisów(2", 262 000 kolorów) można wyczytać, iż nie jest najgorszy.

 

http://www.allegro.pl/item136962987_mp4_mp...ype_gratis.html

 

Moją uwagę przyciągnoł też:

 

http://www.allegro.pl/item138473208_mp4_me...tas_24mgwr.html

 

Tylko jest zleksza drogi(Sansa E200 kosztuje ok 400zl).Co on jest wart? Czy ta firma jest kolejną "noname"?

 

Zależy mi na głośniku zewnętrznym,min. 1,8",min. 262 000 kolorów.

 

Prosze o pomoc bo "lawina" mp3/mp4 i innych mnie przygniotła, a już od dluższego czasu nosze się z zakupem takowego sprzętu tylko nie wiem na co się zdecydować.

 

Z gory dzięki.

 

Zależy mi na opiniach ludzi którzy mieli doczynienia z tymi odtwarzaczami, a nie tymi co gdybają tylko, ale wszystkie porady są mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skusiłem sie wczoraj na takie gówienko http://allegro.pl/item137131807_ergotech_e...gwarancja_.html szkoda że dopiero dzisiaj znalazłem to forum. Może miał ktoś styczność z tym playerkiem ?? Ciekaw jestem jakie zdjęcia robi :blink: A co powiecie o tej firmie ergotech czy to kolejny no name?? :huh: Jeszcze go nie dostałem ale już czuje że będzie słabo grało :( Pamietajcie zanim cos kupicie to przemyślcie to bo będziecie żałować przecież mogłem dołożyć sobie nawet 200zł i napewno bym znalazł coś co bedzie mi służyć na długo i bedzie miało przestrzenny dźwięk B) czekam na jakieś opinie o tym playerku od znawców, dodam że ma 2,5" i 260 tk... :rolleyes: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności