Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki nauszne bluetooth +/- 300 zł?


AnDroidek

Pytanie

Cześć,

Poszukuję zamkniętych słuchawek bezprzewodowych. Wiem, że w cenie 300 zł nic ciekawego nie znajdę, ale może jednak. Nie jestem bardzo wymagający-wymagam tylko przyzwoitego grania. Na tych słuchawkach zwykle będę słuchał w autobusie, w drodze, więc zależy mi na dobrej izolacji od otoczenia. Słucham popu, house, trapu, a ostatnio zacząłem przerzucać się na polski rap (nie rap typu Firma, tylko jakiś bardziej wyszukany). Znalazłem 3 słuchawki warte rozważenia:

-MEE audio Air-Fi® Matrix2 AF62

-JBL J56BT

-Philips SHB3185WT/00

 

Miał ktoś styczność z jedną z tych słuchawek? Jak wrażenia?

 

Jeśli byłyby jakieś bardzo dobre bezprzewodowe słuchawki jestem gotów dopłacić 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie znam brzmienia jbl i philips ale z karty specyfikacji wynika jednoznacznie, że jbl to stary bt 3.0, philips nie podaje zatem też pewnie coś starego. Ponad to ani jbl ani philips nie wspiera kodeków aptX oraz AAC HD co odczujesz zdecydowanie przy stratach na jakości przesyłu.

 

Teraz co do MEE, technlologicznie to masz to co potrzeba czyli bt4 z kodekami aptX oraz AAC HD świetne brzmienie testowane na muzostajni przez kolege Inszego. Teraz występują w nowej wersji z nowymi bardziej miękkimi padami i multipointem. Z izolacją jest zatem troszkę lepiej niż w poprzedniej wersji jednak nie licz na pełną wycinkę. Brzmią w maire neutralnie i nie wiem jednak czy w przypadku twojej muzyki nie lepiej będzie pójść w inny model - mee touch:

http://www.meelec.com/Air_Fi_Touch_Bluetooth_Wireless_Headphones_p/hp-af65-bk-mee.htm

 

Technologicznie podobnie jak matrixy jednak podbity jest bardziej bas i wydaje mi się, że brzmieniem by przypasowały lepiej. Jest jeszcze nowy model, który miał premiere miesiąc temu mee Wave:

http://www.meelec.com/Wave_Bluetooth_Wireless_On_Ear_Headphones_p/hp-af36-bk-mee.htm

 

Tańszy model, bez wspierania kodeków aptX i HD audio, jednak muzyce house sprawdzą się najlepiej z uwagi na brzmienie w sygnaturze V i bardzo mocnym basie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam brzmienia jbl i philips ale z karty specyfikacji wynika jednoznacznie, że jbl to stary bt 3.0, philips nie podaje zatem też pewnie coś starego. Ponad to ani jbl ani philips nie wspiera kodeków aptX oraz AAC HD co odczujesz zdecydowanie przy stratach na jakości przesyłu.

 

Teraz co do MEE, technlologicznie to masz to co potrzeba czyli bt4 z kodekami aptX oraz AAC HD świetne brzmienie testowane na muzostajni przez kolege Inszego. Teraz występują w nowej wersji z nowymi bardziej miękkimi padami i multipointem. Z izolacją jest zatem troszkę lepiej niż w poprzedniej wersji jednak nie licz na pełną wycinkę. Brzmią w maire neutralnie i nie wiem jednak czy w przypadku twojej muzyki nie lepiej będzie pójść w inny model - mee touch:

http://www.meelec.com/Air_Fi_Touch_Bluetooth_Wireless_Headphones_p/hp-af65-bk-mee.htm

 

Technologicznie podobnie jak matrixy jednak podbity jest bardziej bas i wydaje mi się, że brzmieniem by przypasowały lepiej. Jest jeszcze nowy model, który miał premiere miesiąc temu mee Wave:

http://www.meelec.com/Wave_Bluetooth_Wireless_On_Ear_Headphones_p/hp-af36-bk-mee.htm

 

Tańszy model, bez wspierania kodeków aptX i HD audio, jednak muzyce house sprawdzą się najlepiej z uwagi na brzmienie w sygnaturze V i bardzo mocnym basie.

@Bigmaras dzięki serdeczne za konkretną, rzeczową odpowiedź. Sam byłem bardziej skłonny do Jbl-ów, ale chyba jednak wybiorę MEE audio Air-Fi® Matrix2 AF62.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem, czy wyraziłem się źle, czy może Ty mnie źle zrozumiałeś @bigmaras, ale mi się rozchodzi o fakt, że za ~150 zł może mieć bardzo dobry adapter bluetooth (Avantree Clipper) i do niego za pomocą jacka podpiąć słuchawki za kolejne 150 zł. Chodziło mi o to, że pod adapter podłączy i nauszne i doki i nawet całą wieżę :)
Moja propozycja jest trochę inna, ale myślę, że takie rozwiązanie też może być dla potencjalnego słuchacza rozwiązaniem dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności