Skocz do zawartości

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@nismo - tylko płyta jak płyta nie jest wieczna. Też osobiście wolę fizyczny nośnik, ale niewygodą jest dla mnie choćby DRM, który wymusza trzyma płyty w napędzie (no chyba, że to jakieś wydania zbiorcze klasyków) i zajmowane miejsce, bywają też przecież beznapędowce. Jak ktoś zbiera edycje kolekcjonerskie, to rzeczywiście fajna sprawa.

 

Może są jacyś fani. Jak prezentują się ten dodatek do Heroes 3 "Horn of the Abyss" na tle "In the Wake of Gods"? W WOG-u bardzo podobała mi się opcja "wogyfikacji" istniejących map (głównie modyfikacja umiejętności, artefaktów, rozwój dla jednostek), ale typowo wog-owe mapy były czasami tak drastycznie napakowane skryptami i dziwnymi obiektami, że aż się odechciewało grać. Jak to wygląda w HOTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pierwszym miejscu w klasykach oczywiście Heroes 3 (teraz można było na promo wyrwać wersję HD za 3,74 ojro). Ktoś tu pytał o HOTA zbyt wielu zmian w porównaniu do oryginału nie zauważyłem, oczywiście nie licząc obiektów i potworków związanych z nowym zamki no i dodatkowa kampania,którą należy zaliczyć na plus. Właśnie jakby ktoś był chętny kiedyś pyknąć w wersję HD jakąś mapkę byłoby miło. Z klasyków ogranych przeze mnie można wymienić jeszcze GTA III czy Settlersów (I-IV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w VC miałem tyle różnych modeli samochodów, że musiałem zmieniać siatki pojazdów, bo zabrakło mi np. ciężarówek, więc wyrzucałem jakieś sedany żeby móc je podmienić. W pewnym momencie nawet plik (chyba z teksturami był zbyt duży i gra się przez to nie ładowała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam raz za razem do pierwszej części Neverwintera razem z dodatkami, Fable 1 przeszedłem nawet nie wiem ile razy (najlepsze że zawsze +/- tak samo a i tak jakoś się nie nudzi), Final Fantasy VII które ostatnio przeszedłem całe z dziewoją u boku ;) i nieprzerwanie od chyba 10 lat Diablo II :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - zdecydowanie warto. Ja dla Fable 2, Forzy, Halo i kilku innych tytułów specjalnie kupiłem X360 i nie żałuję :D W obecnych cenach za używki (poniżej 300 zł z dyskiem i wyjściem HDMI) to idealna opcja na jesienno-zimowe wieczory. A gry tanie jak barszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, nie zauważyłem Twojego posta... Do ogrania masz tak:

Serie:
- Halo

- Gears of War

- Forza Motorsport

- Mass Effect

- Bioshock

- Dead Space

 

Tytuły:
- Burnout Paradise

- Alan Wake

- Ace Combat 6

- Dark Souls

- Red Dead Redemption

- Left 4 Dead

- Mirror's Edge

- The Orange Box

- Far Cry

- Fallout 3

- The Walking Dead

- Tomb Raider

- Batman: Arkham City

- Skyrim

- Deus Ex: Human Revolution

- Portal

 

No i wiadomo: serie FIFA, NBA (te od 2k), GTA itd ;) Jest też parę tytułów bardziej kojarzonych z PCtem, ale równie przyjemnych na padzie od X360 (jak choćby Wiedźmin 2).

 

Uff... Chyba niczego nie pominąłem :P

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem z przyjemnością http://www.gamespot.com/reviews/x-men-origins-wolverine-review/1900-6208843/ oldskulowa rozpierducha, całkiem porządnie zrobiona mimo bycia 'egranizacją'. Może nie do przejścia na jeden raz, ale dawała dużo frajdy jako relaksator, sprawdź, teraz będzie kosztować z <30 zł. :)

 

Jak lubisz slashery i azjatyckie mangowe klimaty to jeszcze Bayonetta, a jak lubisz coś zupełnie innego to jeszcze Rez HD, ale dostępny chyba tylko przez Xbox Live.

 

Jak już jesteśmy przy ~slasherach to może jeszcze Castlevania: Lords of Shadow i Darksiders 2. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Numero uno z klasyki to zdecydowanie Baldur's Gate, pozycja obowiązkowa. Ostatnio namiastkę dawnych chwil spędzonych przed monitorem zaserwował mi Pillars of Eternity.

Ponadto z wielkim sentymentem wspominam również Knights & Merchants :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja ostatnio wracam do Quaka1, odświeżone silniki, genialne mappacki (znacznie lepsze od oryginalnych) no i przede wszystkim ten klimat :D
Polecam, silnik się chyba nazywa Quakespasm a mapki mozna pobierac min tutaj:
https://www.quaddicted.com/reviews/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim sercu zawsze pozostaną dobre stare cRPG.

Od Dungeon Mastera, Eye of the Beholder, Black Crypt, Crystals of Aroborea, Lands of Lore po czasy Baldur's Gate 1 i 2. Podobał mi się jeszcze Temple of Elemental Evil który mimo średnich recenzji dla mnie miał najlepszą implementację D&D 3.5 ed w tamtym okresie (i chyba jedyną?).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności