Skocz do zawartości

Mam Meizu M6


polaczek

Rekomendowane odpowiedzi

poki co, moge powiedziec tyle ze go mam i jest sliczny. na wiecej trzeba bedzie troszke poczekac, jako ze dopiero przyszedl.

 

aha, i wreszcie przypomnialem sobie co znaczy bas... ;)

 

edit: dobra, przyszedl czas na recke.

 

miałem go coś około tygodnia i szczerze powiedziawszy ciesze sie ze ten odtwarzacz przewinal sie przez moje rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co, moge powiedziec tyle ze go mam i jest sliczny. na wiecej trzeba bedzie troszke poczekac, jako ze dopiero przyszedl.

 

aha, i wreszcie przypomnialem sobie co znaczy bas... ;)

 

Tak sie nie robi :(

 

Widzę w temacie "pierwsza recka". Chociaż napisz kilka wrażeń, jak ekran, jak "chodzą" reklamówki. No nie bądz "taki" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra... jezeli chodzi o dzwiek to jest MIODNIE... ipod nano sie nie umywa... a do tego jeszcze srs czy dnse. no po podlaczeniu sluchawek na mojej twarzy zagoscil szeroki usmiech. piekne basy. to czego mi brakowalo w nano. reklamowka video byla naprawde znosna. zdazylem tez obejrzec dwa odcinki kartonow z 4fun.tv(nie chcialo mi sie nic iekszegokonwertowac poki co) i z tego jestem zadowolony. pierwsza wada jaka zauwazylem, to zle umiejcowienie wyjscia sluchawek. jest ono tuz przy panelu z przyciskami, co nie bylo zbytnio przemyslane... jezeli chodzi o obsluge, to clickwheel byl hyba lepszy. ale jestem przyzwyczajony do touchpadow, wiec mi to tam roznicy nie zrobilo. wyswietlacz: duzy, naprawde ladny, barwy na filmikach tez w porzadku.

 

mam nadzieje, ze na pierwsze 10 minut wam wystarczy... do wieczora postaram sie nim na tyle nabawic zeby napisac wam cos wiecej(cos, czyli nie wielka recenzje)

 

p.s. ogorek: ten temat to na przyszosc zalozylem z recenzja w nazwie. chodzi o to ze ak ktos za tydzien wejdzie to zobaczy w pierwszym poscie dupna recenzje.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ze takiej jakosci dzwieku sam sie nie spodziewalem. przy tych basach, jest zachowana klarownosc, wszystko na prawde robi duze wrazenie, przynajmniej na mnie. a moze to te 18mW na kanal tak pxy rozbujały... nie wiem. ale dzwiek jest na prawde pierwsza klasa. ide testowac dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ze takiej jakosci dzwieku sam sie nie spodziewalem. przy tych basach, jest zachowana klarownosc, wszystko na prawde robi duze wrazenie, przynajmniej na mnie. a moze to te 18mW na kanal tak pxy rozbujały... nie wiem. ale dzwiek jest na prawde pierwsza klasa. ide testowac dalej :D

 

Gratuluję zakupu. A już myslałem o U10. A teraz będę miał dylemat :o

 

Chyba trzeba zrobic kolejny meet -> flashowy :o

 

Txx, U10, Meizu, ....

 

EDIT >>

 

Na KARMIE polubiłem PX-y. Ale z drugiej strony bylem pewien ze nano ma co najmniej te 15 na kanał :o

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na starym nano w salonie mp3store próba podbicia basu presetem kończyła się nieprzyjemnym dźwiękiem :) Ja tam jestem lekko nagrzany na meizu. Za 600-700zeta można sobie sprowadzić czarną 4gb wersję z zagranicy. Do tego ten 9pasmowy equalizer rodem z szajsungów. W ogóle gdzieś podawałem linki do fotek taśmy produkcyjnej tych playerów - trza by porównać z bebechami u10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu i Clix mają na pewno ten sam ARM-Samsung The control chip. SA58700X07 ARM9 :)

 

U 10 używa starszego ARM Samsunga SA58450X08 - to zresztą podobno jedyna róznica

miedzy nim a Clix-em (+ wieksza -opcjonalnie- pamięć, rzecz jasna :) )

 

Wnętrze Meizu >>>

 

 

000294577.jpg

 

Is the first of two much Samsung Flash chips, flash memory chips holiday is a petite category, but more and M6 on the other into a monster chip. This trio are K9K8G numbers, we can see that each piece is 8Gbit capacity of 1GB. This is a 2G M6. The Golden Flash Memory Chip above contact piezoelectric buzzer connected to the film is in contravention of films.

 

Next is Samsung The control chip. SA58700X07 ARM9 core using standard operating frequency of 200mhz. A more powerful computational capabilities. M6 many functions and can be achieved after the completion of the upgrade should be attributed to ARM core function to further expand the flexibility.

 

Recently control from the beginning is secs Samsung Sdram. Samsung Sdram named the rules are more complicated, this chip is a relatively new technology, looking up a lot of big setbacks, the final fundamental enough to establish the capacity of the chip is 16 MB 128mbit. Data is a 16-bit bit-rate of 7.5 ns. (If wrong, please correct me kind), large capacity Memory M6 increase in the future to lay a solid foundation for the function.

 

000294577.jpg

While this is the greatest impact on timber Philips DAC/ADC of the chip. It's very small size, has a small top of her speeches, a lot of photographs from various angles before making a clearer picture taken. No. 380HN is improved version of the UDA1380. M6 timbre certainly be many quality with the use of this piece of the DAC are inseparable. With chip does not necessarily produce good quality timber products, but if not perfect indicators of the chips, but the sound quality is excellent castles in the air.

"Core fly" next to the No. V24000 the radio chips, Sanyo Manufacturing. This chip is smaller machines. Chip size, but because of the higher density M6 topology components, the performance of this chip can not play well. M6 after recording results from 1.005 firmware upgrade rather obvious, but still less than the E3 recording sensitivity. In a strong signal of their local radio sound quality is good.

 

 

Finally taking the LTC3455 is blocked by wires. This Power Chip protection of a strong management functions and high conversion efficiency. (Maximum 96% nominal), a USB power supply, limiting recharging, the seamless handoff between internal battery power. M6 support after charging the battery box / power supply box adjustable output voltage of the battery function through regulation and the management of this chip to achieve. M6 ultra long range and he made were not small.

 

The remaining inductance, capacitance of the layer topology, multi-topology PCB components used to make more compact, which will enable the component analysis of the role of a lot more difficult. So intense in the way the topology MP3 /PMP Rare player, so close to the M6 topology, still have a very talented signal-to-noise ratio, is a very rare thing.

 

 

Wnętrze U10 /Clixa --->>> http://www.anythingbutipod.com/archives/20...er-clix-u10.php

 

iriver-clix-disassemble-12.jpg

iriver-clix-disassemble-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd go sporawdzałeś? I ile w sumie cała przyjemność Cię kosztowała?

 

Polaczek kupił Meziu dokładnie na TEJ--> http://www.allegro.pl/item126704940_ferrar...ala_unikat.html aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo sie za fotki zabieram. jakich zdjec oczekujecie: wyswietlacza, pudelka, akcesoriow, samego odtwarzacza czy jeszcze cos innego?

 

Przede wszystkim zdjęć włączonego playera. Wymiary każdy zna.... Wygląd każdy zna.....

 

Ale nikt nie wie jak się na prawdę prezentuje ten wyświetlacz ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo sie za fotki zabieram. jakich zdjec oczekujecie: wyswietlacza, pudelka, akcesoriow, samego odtwarzacza czy jeszcze cos innego?

 

Przede wszystkim zdjęć włączonego playera. Wymiary każdy zna.... Wygląd każdy zna.....

 

Ale nikt nie wie jak się na prawdę prezentuje ten wyświetlacz ; )

getz dawał link do 40megowego filmiku, który był o obsłudze playera i pośrednio o jakości wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności