Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] zestaw słuchawek (dokanałowe + nauszne) do ~250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje zakup "zestawu" słuchawek do odtwarzacza, który tez chce kupić (prawdopodobnie SanDisk Sansa Clip+) słuchawki jakie mnie interesują to tak jak w temacie dokanałowe i nauszne (raczej zamknięte lub pół-otwarte).

  • słucham: rock, metal trochę dubstep
  • odtwarzacz: (prawdopodobnie) sansa clip+
  • słuchawki dokanałowe: na pewno żeby były lepsze od ep- 630
  • słuchawki nauszne: myślałem o superlux hd661, czytałem o maxell retro dj ale nigdzie (oprócz allegro nie można ich dostać, wiec podziękuje) ewentualnie akg k518 DJ
  • przeznaczenie: codzienne używanie w domu i poza nim
  • CENA: do 250 zł za komplet

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

 

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć?

Edytowane przez zielony01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też czytałem, że są dobra jak na swoją klasę cenową ale

Podczas testów słuchawki znakomicie sprawdziły się w przypadku muzyki klasycznej oraz wokalnej. Muzyka Trance oraz Techno również brzmiały na niej znakomicie. Problem pojawił się w przypadku Rocka i Metalu. Tutaj niestety przed zakupem należy samemu sprawdzić. Możliwe, że większość problemów rozwiną odpowiednie ustawienia w playerze na equalizerze.

 

a w kwestii nausznych jeszcze czy clip+ ma wystarczająco mocy by napędzić Superlux hd 661?

Edytowane przez zielony01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że posiadasz clip+; może miałeś okazję posłuchać go w połączeniu z SoundMagic E10 (lub możesz polecić inne słuchawki dokanałowe dobre do rock' a ale nie tylko) lub Suprlux hd661 i mógłbyś ocenić jak sie spisuje to połączenie.

 

Czekam na opinie i propozycje pozostałych użytkowników słuchawek do clip+.

Edytowane przez zielony01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta słuchałem E10 na tym odtwarzaczu , moja wypowiedź może mało ci pomoże ale E10 to najlepsze doki jakie słyszałem do 200 zł...

 

HD661 fajne słuchawki ale głównie do starego rocka , czasami muszę się skupić żeby perkusję wychwycić , generalnie idealne do pop/rock z lat 80 tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok doki wybrane, może mógłbyś wypisać kilka nausznych do ~150zł, które najczęściej byłyby używane wraz z clip' em.

 

Do clip+ bardziej opłaca się wziąć AKG K518 DJ/ LE, Superlux hd 661 czy może jeszcze soś innego (~do 150zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności