Skocz do zawartości

Dylemat - która taczka


Rekomendowane odpowiedzi

Część, mam niemały dylemat. Mam do wydAnia ok 300zł na odtwarzacz. I tu pojawia się dylemat bo za ta cenę mam do wyboru toucha 3G 32gb i toucha 4g 8gb. Czy dużą jest różnica w jakości dźwięku, ilości aplikacji itp.? Z jednej strony 4g kusi retiną, nowszym ios a z drugiej 8 gb to taki minimum, na styk miejsczczą mi się ulubione albumy w AAC z niskim probkowaniem. Przy 32gb mógłbym pozwolić sobie na alac ale mam starsza generację. Co waszym zdaniem było by lepszym rozwiązaniem?

 

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wziął bym Toucha 4G, który gra IMO lepiej od 3 generacji i to znacząco lepiej. Ma przede wszystkim zdecydowanie lepsze wysokie tony i o wiele bardziej przyjemną barwę dźwięku.

 

Pytanie, czy 8GB Ci wystarczy. Ale na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Dźwiękowo jest lepsza o klasę 4 generacja.

Edytowane przez MrSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Nie znam dokładnie twoich preferencji dźwiękowych, ale brzmieniowo najbardziej odpowiada mi 1G, 2/3G nie bardzo i 4G też mnie nie powalił, ale podobna szkoła gry co 2/3G. Boli tylko brak zgodności z znaczną częścią aplikacji :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam toucha 2g 8gb, w zasadzie to kupiłem bez namysłu bo znalazłem okazję. Jakość dźwięku jak najbardziej mi odpowiada ale muszę go zwrócić bo przerywa jeden kanał. No i zostało mi 1gb a wygrałem tylko to czego najczęściej słucham w HE-AAC V.2 96kbit.

 

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zdolności manualne to T1 i na imoda ją :D

 

W DAPach to każdy różnie odbiera dźwięk, bo są różne preferencje. Dla mnie T4G najlepsze urządzenie audio przenośne jakie powstało ;).

 

T2 i T3 nie słuchałem. Brzmią ponoć podobnie (jeśli nie tak samo).

 

Jeśli myślisz też o 8gb/16gb i zależy Ci tylko na dźwięku to możesz spróbowac też nano 6g wyrwać.

 

Ja bym jednak polecał zapolować na okazje T4G 32GB, z informacji z innego podobnego wątku, które ostatnio się pojawiły można takową wyrwać za 400zł albo mniej. (best buy ever <3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch 3G miał większą (szerszą) scenę i barwowo grał zdecydowanie bardziej neutralnie od T4G, który - w moim odczuciu - był właśnie przesłodzony. Co kto lubi i jakie ma słuchawki ;)

 

 

 

Myślę, że powinieneś być zadowolony, jak dla mnie to T3G bardzo blisko do Sonego X, acz ich "head to head" nie porównywałem.

Edytowane przez Undertaker43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności