Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Genuine ZORO - co to za firma? (kopie beats by dr. dre?)


haiced

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądając dx.com natrafiłem na fajnie wyglądające słuchaweczki (z wyglądu bardzo podobne do popularnych dre). Tak na marginesie - co do beatsow by dr. dre to napiszę tylko tyle, że przesłuchałem je w salonie, po czym wyszedłem ze śmiechem na twarzy i od tego dnia z "podziwem" patrze na ludzi kupujących te słuchawki, lecz jednak wygląd mają ciekawy, dlatego też zainteresowałem się tymi - http://dx.com/p/genuine-zoro-high-performance-folding-headphone-headset-white-black-119369

Zapewne nikt ich w życiu nie widział, ale może chociaż ktoś miał styczność z firmą Genuine? Wdzięczny byłbym gdyby ktoś cokolwiek napisał na temat w/w firmy :). Napisałem to trochę chaotycznie, ale śpieszy mi się, internet się kończy ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę Ci sprzedać takie podróbki, oprócz wyglądu nic sobą szczególnego nie reprezentują, grają na poziomie hd201, tylko ciut mniej basu. Kolega kupił mi je w Hiszpanii normalnie w sklepie i łudziłem się że to oryginał za 40 €.

pozdroall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wyglada jak Beats Audio, gra równie źle, albo nawet równie tragicznie.

 

Jest cała masa fajnie prezentujących sie słuchafonów, czemuście sie na to padło uparli ? Bo noszą je pływacy przed zawodami ? Widac dobrze chronią przed wodą, i nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności