Skocz do zawartości
  • 0

Denon AH-D1100


Adamek

Pytanie

Witam.

Mam takie pytanie - czy warto kupić Denony AH-D 1100?

 

Czytałem wiele opinii, recenzji i większość zgodnie twierdzi, że te słuchawki świetnie grają. Ale opinie na temat jakości wykonania się diametralnie różnią. Np. na brytyjskim Amazonie wiele osób napisało, że te słuchawki są bardzo wrażliwe, niezwykle szybko się niszczą, a na innych portalach użytkownicy oceniają je na trwałe.

 

Czy model, który trafia do Anglii może się różnić jakością wykonania od Amerykańskiej/Polskiej wersji? Pytam, ponieważ na brytyjskim Amazonie można kupić nowe Denony AH-D 1100 za ~300 złotych i z chęcią bym je nabył, ale ta jakość wykonania mnie martwi.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

 

Edit: Takie pytanko - czy Denon AH-C560R różni się od Denon AH-C560R Mobile Elite?

Edytowane przez Adamek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ha! Mikołaj lubię Cię ale kompletnie nie rozumiem. Taki trochę dziwny jesteś... Na ts-sie je wychwalales tak, ze ja sprzedając je bym tak nie potrafił. Pewnie juz swoje sprzedałes za 400zl co je wystawiles i teraz ciśniesz po nich tak ze aż głupio sie robi bo IMO całkowicie mijasz sie z prawdą. Sorry za taki publiczny atak, ale to już nie pierwszy raz widzę, ze piszesz takie nonsensy. Oczywiście masz prawo do własnego zdania, tylko widzę ze w jednej chwili potrafisz je całkowicie zmienić i w dodatku nie pokrywa sie z tym co sam słyszę i widzę.

 

XB700 są wykonane lepiej ale tez nie są portable. Grają znacznie gorzej. Wygoda? To już indywidualna ocena Sony mają miększe pady ale ogólny komfort oceniam niżej.

 

Obecnych CAL nie słuchałem miałem tylko te z driverem fostexa (tych lepszych) i one grały dla mnie super. Jednak jest szereg cech które wypadają lepiej u denona zarówno dźwiękowych jak i całej reszty. CAL dalej lubię ale wolę denon za całokształt.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czemu je sprzedałem ? No właśnie bo nie są takie super :) Posłuchałem tego dłużej niż 5 min i trafiły spowrotem do pudełka (źle się to cholerstwo pakuje :E), Mayster swoje też sprzedał :) Dla mnie te słuchawki to niestety pomyłka wciskana ciemnocie, których kusi tania okazja i nic więcej. Piotro to co Ty słyszysz mnie kompletnie nie interesuje a to co widzisz ? Widzisz możliwość zysku bo przecież nie jesteś caritas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co mi szkodzi :) Czemu po nich cisnę ? Bo serio CAL są lepsze, ale przecież są nie tylko one można kupić Ultrasone PRO450, można kupić KRK KNS 6400, AKG K618DJ i pewnie masę innego towaru co najważniejsze w kraju z papierkiem na to i mieć spokój, a nie kupić tandetnie wykonanie ****o z ładnym logo, które gra o zgrozo jak tanie słuchawki z napisem EXTRA HIPER TURBO BAS :) Plus dla Denonów za duże etui, można sobie zapodać na głowę by nie patrzeć na te ****owe plastiki :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co mi szkodzi :) Czemu po nich cisnę ? Bo serio CAL są lepsze, ale przecież są nie tylko one można kupić Ultrasone PRO450, można kupić KRK KNS 6400, AKG K618DJ i pewnie masę innego towaru co najważniejsze w kraju z papierkiem na to i mieć spokój, a nie kupić tandetnie wykonanie ****o z ładnym logo, które gra o zgrozo jak tanie słuchawki z napisem EXTRA HIPER TURBO BAS :) Plus dla Denonów za duże etui, można sobie zapodać na głowę by nie patrzeć na te ****owe plastiki :E

 

Za to K618 są mega wytrzymałe i wcale w co drugiej parze pałąk nie pęka..

 

Nie chcę robić z siebie wielkiego znawcy, bo słuchawek nie słuchałem (jeszcze), ale trudno mi uwierzyć, że wszystkie osoby na hedfaju, a było ich parę oraz spora część naszego forum dała się zwieść logu Denona i wmówiło sobie, że grają lepiej niż jest faktycznie.

 

I nie, nie jestem fanboyem Denona tylko dlatego, że zamówiłem te słuchawki, w ogóle nie jestem, tylko Twoja opinia jest niesamowicie sprzeczna z innymi, w dodatku tak nachalnie starasz nas się przekonać, że każdy kto kupił te słuchawki to idiota bo zmarnował swoje pieniądze, że aż nie mogę się powstrzymać od zabrania głosu...

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To sobie kup za 50zł drożej wersję Tiesto z ulepszonym pałąkiem i po temacie :) A połam Ultrasone a będziesz kozak :) Słuchawki o dwie klasy lepsze to dla mnie te PRO450, które grają na poziomie niegorszym od PRO750 czy PRO900 :) Tyle co z opakowania wieje biedą na odległość ale na czymś trzeba oszczędzać. No ale Denony grają z kalkulatora, a te Ultrasone już potrzebują czegoś poważniejszego niż E10 czy Cube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No Ty na sztuce zarobiłeś 2x wiecej niż ja. A opinia pojawiła sie dopiero po sprzedaży :D

Dobra nie chcę się sprzeczać bo nie ma sensu, mówię tylko że nie pierwsza opinia którą słyszę od Ciebie nie jest IMO obiektywna.

 

EDIT:

 

To co piszesz Mikołaj to wszystko jest bez sensu. Za przykłady podajesz słuchawki w innej cenie i z innymi wymaganiami. Sam mogę podać 10 par lepszych słuchawek, a jak ktoś chce techniczne granie to niech bierze superluxy i będzie zadowolony :).

 

Jeśli miałbym być złośliwy, to KAŻDY TWÓJ rekabling podnosi jakość grania o 2 LVLe, ale dobranie synergii do Denonów jest bez sensu bo one to syf (mimo 90% pozytywnych komentarzy). Obiektywność jak nic ;)

 

One nie są warte 700zł bo w tej cenie można dużo lepsze słuchawki znaleźć. W cenie 300zł może dałoby radę znaleźć lepsze słuchawki, ale nie znam lepszych w tej cenie z cechami denona: wygląd, porządne wykonanie (tak dla mnie są dobrze zrobione), wygoda i dobry dźwięk w którym basu nie brakuje. Dla mnie są to świetne słuchawki w tej cenie biorąc je całościowo, a wielu osobom ich charakterystyka się bardzo spodoba.

 

PS.

 

Domniemam że twój ha info będzie grał tak jak sprzęt za 10k i będzie urywał dupę, to chciałbym go od Ciebie wypożyczyć by się o tym przekonać :)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę, że z tą wytrzymałością to kwestia tego jak ktoś dba o sprzęt ;)

Jakoś słuchawki za 40zł potrafiły mi służyć pięknie przez 3 lata, więc nie sądzę by takie denony były gorsze pod względem jakości materiału, od słuchawek za 40zł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To sobie kup za 50zł drożej wersję Tiesto z ulepszonym pałąkiem i po temacie :) A połam Ultrasone a będziesz kozak :) Słuchawki o dwie klasy lepsze to dla mnie te PRO450, które grają na poziomie niegorszym od PRO750 czy PRO900 :) Tyle co z opakowania wieje biedą na odległość ale na czymś trzeba oszczędzać. No ale Denony grają z kalkulatora, a te Ultrasone już potrzebują czegoś poważniejszego niż E10 czy Cube :)

 

Nie kupię ani K619, ani K67 bo nie chcę nausznych, chciałem mieć uniwersalne wokółuchy, które łatwo napędzić i które w miarę dobrze izolują bo będę ich używał czasami jako portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I nie pierwsza, której był taki cel, ja zarobiłem i tak wielkie ****o na tym :) Bo i tak sam często do wielu rzeczy dokładam, raczej zarobiłeś Ty bo wziałeś tego najwięcej więc nie narzekaj :) Ja wiem, że dla Ciebie negatywna opinia może Cię odciąć od źródła dochodu bo co mądrzejszy człowiek się dwa razy zastanowi :) IMO miały być super portable, a wyszły super tandety. Jak ktoś jest rozumny to powinien mieć świadomość, że można pieniądze ulokować lepiej, sam się zastanawiałem by zrobić zamówienie zbiorowe, ale jednak nie podoba mi się coś takiego, by sprzedawać coś bez papieru i kazać potem s*******ać bo przecież to nie mój problem :) A mam w UK masę kolegów ze szkolnych lat i kilkanaście osób z rodziny to by mi to nawet do domu przywieźli za friko. To je Polska, tu sie cuda dzieją :) Róbcie co chcecie, ale macie ostrzeżenie, wszyscy się super wypowiadają itd. a naprawdę nie ma o czym. Denon to się zaczyna od D2000, a co head fi nie od dziś wiadomo, że to portal antyopiniotwórczy z gimbusami na czele w większości przypadków ;)

 

Proszę bardzo masz KRK KNS 6400 albo 8400, te drugie to Denonom odskakują o lata świetlne, może i basu zdecydowanie mniej ale nadrabiają wszystkim innym na plus.

Edytowane przez mikolaj612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I nie pierwsza, której był taki cel, ja zarobiłem i tak wielkie ****o na tym :) Bo i tak sam często do wielu rzeczy dokładam, raczej zarobiłeś Ty bo wziałeś tego najwięcej więc nie narzekaj :) Ja wiem, że dla Ciebie negatywna opinia może Cię odciąć od źródła dochodu bo co mądrzejszy człowiek się dwa razy zastanowi :) IMO miały być super portable, a wyszły super tandety. Jak ktoś jest rozumny to powinien mieć świadomość, że można pieniądze ulokować lepiej, sam się zastanawiałem by zrobić zamówienie zbiorowe, ale jednak nie podoba mi się coś takiego, by sprzedawać coś bez papieru i kazać potem s*******ać bo przecież to nie mój problem :) A mam w UK masę kolegów ze szkolnych lat i kilkanaście osób z rodziny to by mi to nawet do domu przywieźli za friko. To je Polska, tu sie cuda dzieją :) Róbcie co chcecie, ale macie ostrzeżenie, wszyscy się super wypowiadają itd. a naprawdę nie ma o czym. Denon to się zaczyna od D2000, a co head fi nie od dziś wiadomo, że to portal antyopiniotwórczy z gimbusami na czele w większości przypadków ;)

 

Proszę bardzo masz KRK KNS 6400 albo 8400, te drugie to Denonom odskakują o lata świetlne, może i basu zdecydowanie mniej ale nadrabiają wszystkim innym na plus.

 

Teraz to wychodzi, że masz wyrzut, że chłopak sobie zarobił na zamówieniu...

Zajmuje się zamówieniem, będzie zapierniczał na pocztę, w tę z powrotem, będzie odpisywał na 9580320985 pw, napracuje się przy tym trochę to niech ma nikt nie mówił, że będzie to charytatywnie robił.

Też mam familię w Anglii, też mogę je sobie sprowadzić, ale po co ?

 

KNS 6400 znalazłem najtaniej 399 + ship, 8400 to już w ogóle inna półka cenowa, poza tym nie wyszedłbym w nich na miasto, nawet na wieś, walory estetyczne też są dla mnie ważne, a w mojej ocenie są po prostu brzydkie.

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie o to chodzi, że mam wyrzut bo ja zarabiam na rekablingu itp. więc co mnie to ? Raczej problem jest inny, że sprzedaje się syf i ładnie koloruje :) i zostawia ludzi na lodzie jak coś się s*******i, a te D1100 zaufania nie budzą.

KRK na fotach są jakie są, w realu dużo ładniejsze ;) Wykonanie to dwie klasy lepiej niż D1100.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@mikolaj612 poleć jakieś słuchawki wokółuszne, z mocnym basem, dobrą izolacją i portable w cenie do 350zł.

 

To chyba nie ten temat...

 

Sorry, wciąłem się :mellow:

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie o to chodzi, że mam wyrzut bo ja zarabiam na rekablingu itp. więc co mnie to ? Raczej problem jest inny, że sprzedaje się syf i ładnie koloruje :) i zostawia ludzi na lodzie jak coś się s*******i, a te D1100 zaufania nie budzą.

KRK na fotach są jakie są, w realu dużo ładniejsze ;) Wykonanie to dwie klasy lepiej niż D1100.

 

Sporo osób je ładnie kolorowało, ogólnie zdecydowana większość wypowiada się o nich pozytywnie, co do zostawiania ludzi na lodzie to nigdzie nie było powiedziane, że MASZ gwarancję producenta, jak importujesz to pogódź się z tym, że gwarancja jest albo utrudniona albo jej nie ma - nie ma róży bez kolców.

 

Ja się wyłączam z dyskusji bo robi się coraz większa spina, a do niczego to nie prowadzi, no offence ofc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Twoje władanie językiem jest imponujące :) Tylko prawda jest taka, że można napisać co się chce o audio i nikt Ci nie udowodni że się mylisz - więc ja sobie odpuszcze dowody :) Po prostu najmniej opiniotworcza opinia dla mnie jest właśnie twoja. Nie chodzi o sprzedaż denonów, sam sobie zostawiam parę bo są fajne. A twoje "propagandy" nie pasują 90% opinii o danym sprzęcie. Należysz do grona 10% szczęśliwców którym dany sprzęt się nie spodobał bo nie wpadł w ich gusta lub nie wpadł w synergie w ich torze i zaczynają hejtować dany produkt.

 

Niech się wypowiedzą inne osoby które miały z nimy dłuższy kontakt.

 

Na cieplym s10 grają kocykiem ale w bardzo przyjemny sposób. Na t1g gra to nijak... Ani źle ani dobrze. Za to na chłodnym

S8500 gra to super, nie ma mowy o wylewaniu sie czegokolwiek :) na t4g tez jest bardzo przyjemnie. :)

Z ha Info sie niestety nie zgrywają może jak zmienię opa. Za to hybrydke jest dosyć dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@mikolaj612 poleć jakieś słuchawki wokółuszne, z mocnym basem, dobrą izolacją i portable w cenie do 350zł.

 

To chyba nie ten temat...

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to (sobie dokończ).

No offence ofc, ale to nie było potrzebne.

 

Próbowałem dowieść, że ciężko jest znaleźć słuchawki spełniające takie wymagania. Jeżeli ktoś takich potrzebuje to Denony się nadają. To nie jest pompowanie, że są najlepsze na świecie w tej cenie. Dla jednego to dobra opcja, dla drugiego już nie musi być najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ja należę do 10% ludzi, którzy na tym syfie nie probóują zarobić i nie wciskają tego :) One nie są nawet dobrze :) I nie jestem odosobniony w tym, te D1100 które miałem pierwotnie przyjechały na odsłuch do kolegi, który posłuchał ich moment i powiedział, że takiego syfu co się w rekach rozpada i gra ****ianym basem nie chce :) Ty Piotrek nigdy nie będziesz obiektywny jako sprzedawca, bo nie powiesz wprost, że sprzedajesz syf, musisz naginać rzeczywistość bo inaczej nie ugrasz za dużo proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wcisnales je za 400 więc też należysz :D czemu za 190zl ich nie sprzedałeś?

Ten argument o sprzedaży jest bardzo mierny ;) a ta historyka o koledze... Ile razy to ja ją już słyszałem...

Ja już nic do Twojej opinii do dodania nie mam, to co chciałem powiedzieć to powiedziałem.

 

Co do wykonania to nie wiem... Mam fatalnie wykonane k860 i nic mi sie z nimi nie dzieje, miałem beznadziejne konstrukcyjnie srh750 i tez mi nie pękły. Co do denona nie nam żadnych obaw. Lecz jak będzie nie wiem. Crush testu nie będę robić. :D jak ktoś się boi że je rozwali to może rzeczywiście niech kupi słuchawki z metalu najlepiej. Bo nie bardzo wiem czym wytrzymałość denonów się różni od innych słuchawek. A na oko to ja mogę dziewczynie mrugnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem po cholerę w ogóle ta dyskusja - Mr sprzedaje je po 330zł. Za tą kasę z pocałowaniem w dupę na allegro znajdą nabywcę (być może nie będzie to nawet ktoś z forum)... Warto je kupić choćby dla samego przetestowania, bo na tej inwestycji z pewnością się nie straci!!

Edytowane przez ratajczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurczę, ja mam jakieś inne te Denony - ani nie trzeszczą, ani nie mają twardych padów, ba, nawet całkiem nieźle grają jak za 200 złotych jakie za nie dałem.

Może są różne wersje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności