Skocz do zawartości

Sony MH1 - rewelacja?


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, po dluzszych odsluchach moge powiedziec, ze to wspanialy kawalek sprzetu jak na ta cene :) Sceny praktycznie nie czuc, ale pasma sa bardzo ok, chociaz basu tez za malo dla mnie :P I sa straszliwie suche w przekazie, ale... Ponizej 50zl brzmia mega :) I sprawdzaja sie jako stopery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twój odtwarzacz nie wspiera standardu OMTP i gubisz masę. Spróbuj wcisnąć środkowy przycisk na pilocie MH1 i trzymając go w takiej pozycji posłuchać muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twój odtwarzacz nie wspiera standardu OMTP i gubisz masę. Spróbuj wcisnąć środkowy przycisk na pilocie MH1 i trzymając go w takiej pozycji posłuchać muzyki.

Albo nie porownuje ich do innych w tym przedziale cenowym?

 

Nie gubie masy i nie mowie ze sa zle... Wrecz nazwalbym je neutralnymi z lekkim basem, ale niestety gubiacym sie w "szybszych" kawalkach. Moze brakuje mi w nich lekkiego podkolorowania dzwieku, ale to raczej moje osobiste preferencje :) I kwesta 100-200zl wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z @pat_net, chociaż jestem wielkim fanem MH1c. Po sprzedaży Yamah EPH-100 wróciłem do MH1c, tymczasowo, i stwierdzam, że w porównaniu do Yamaszek one w ogóle nie mają życia. Zbyt wygładzone to granie, brak głębi w basie. Chociaż przynajmniej dzięki temu wygładzeniu mała scena i bardzo bezpośrednia prezentacja nie przeszkadzają. Dziwne, bo inaczej je pamiętałem przed przesiadką na lepszy sprzęt, zabawne, jak się zmienia spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

miał ktoś w Was możliwość porównania MH1 do Brainwavz Beta lub Phiaton Phiaton MS200 i mógłby się podzielić opinią?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam Sony MH1 - zauważyłem bardzo dziwny problem. Mianowicie czasami jedna słuchawka zaczyna grać znacznie ciszej. Dokładnie prawa - zupełnie nie potrafię znaleźć sensownej przyczyny. Z racji tego że spotykało mnie to tylko na zewnątrz średnio mogłem wtedy standardowo szukać przyczyn...

Posłucham ich teraz trochę w domu - zobaczymy, ale czy ktokolwiek z czymś takim się spotkał oprócz mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo też z prawą tylko że dzieje się to i w domu. Myślałem że to złudzenie albo wina nagrania. Myślę że problemem może być wilgoć, podobny problem występował w phonak audeo.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Mianowicie czasami jedna słuchawka zaczyna grać znacznie ciszej. Dokładnie prawa - zupełnie nie potrafię znaleźć sensownej przyczyny.........

Mam tak samo, tylko słuchawek używam na rowerze stacjonarnym w pomieszczeniu. Wydaje się, że wpływ będzie miała wilgotność, bo podczas dosyć intensywnego kręcenia zwiększa się wilgotność zarówno moja, jak i pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyciągnąłem te ich "filtry" czy lepiej to nazwać bardzo długimi piankami. Teraz nie pamiętam kiedy ostatnio miałem problem z przytłumieniem dźwięku.

 

Operacja nieco uszczupli bas.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tym białym co siedzi w tulejce? Dzwięk się nie pogorszył? Nie jest za ostry, suchy?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

właśnie też miałem takie przypuszczenia, wcale nie jest ostrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od źrödła zależy. Dla mnie góra się polepszyła jeszcze a basu jeżeli ubyło to niewiele. Podpowiecie może słuchawki grające tak fajnie ale jednak kkasę/dwie lepsze? Ze względu że ostatnio dużo słucham, MH1 nie grzeszą wygodą( czuję je niestety w uszach mocno) kupiłem wokółuszne superluxy hd681 jednak, może dlatego że niewygrzane, a może dlatego że jednak dokanałówki grają inaczej, to nie jest to. Cena do 300/400zł. Myślałem o audeo 012, fajnie jednak gdyby były jakieś grające jak MH1 nauszne, domowe a więc wielkość nie ma znaczenia.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro80


Podpowiecie może słuchawki grające tak fajnie ale jednak kkasę/dwie lepsze?

takie rzeczy tylko w erze, superluksy muszą sporo pograć - bardzo dobre słuchawki, wyciągnij gąbkę i daj płatek kosmetyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że do trzech stów nie ma lepszych dokanałówek? Superluxom dam czas.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

 

daj czas,

nie wiem czy są lepsze, na pewno nie dwie klasy to nie te czasy ..

im wyżej tym mniejszy skok jakościowy (jak w stratnej kompresji)

 

 

jeszcze coś polecę, jak chcesz do domu ale niestety drożej - Grado SR60e

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności