Skocz do zawartości

Sony MH1 - rewelacja?


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja je posiadam i w sumie sobie chwale, używam naprzemiennie z Yamahami eph100 i nie widzę w stosunku do nich spadku jakości - wybieram jedną albo drugą parę zależnie od nastroju i tego jak mi danego dnia w uchu leżą :P

Jedynym minusem tych Tenorów jest ponoć nierówność wykoniania, można dostać parę grającą świetnie, a można z rozjechanym dźwiękiem - kontrola jakości Zero-Audio ponoć ma swoje problemy i dlatego niektórzy recenzenci nie chca ich brać do testów (ljokerl z head-fi np.)

 

@zibra, mi sie kabelek przy wejściu do obudowy troche rozjechał bo wtykam je głęboko w ucho i na początku nie uważałem więc wyciągałem za kabel, ale naprawilem z małą ingerencja kleju i teraz śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemu z balansem. Dzwiek jest wciagajacy, uniwersalny i bez zastrzezen.

Nie jest to oczywiscie referencja, ale calosc jest tonalnie wyrownana, a gora bez zadnych peakow. Bardzo gladkie granie, nieco przyciemnione. Troche za malo gory, ale dobrej jakosci. Daje to odczucie takiej matowosci, ale tylko w porownaniu do bardziej analitycznych sluchawek typu re zero.

Zreszta slucham obecnie tylko na LG G2.

Czekam na Cayina C5 i zobaczymy co sie zmieni.

Komfort jak dla mnie swietny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim egzemplarzu też nie ma problemu natury tonalnej. Wypełnienie i faktura dźwięku zdecydowanie mi pasuje, zarówno z Fuze jak i z Fiio e07k fajnie się zgrywa.

 

Ale hype bym nie robił właśnie z tego względu domniemanych problemów kontroli jakości - kto wie, może my mamy szczęście a kolejna osoba otrzyma egzemplarz felerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba prezentacja basu - nie lubie duzego akcentu na midbass i tutaj tego nie ma, za to jest wiecej subbasu. Przyjemnie to brzmi. Sa naprawde fajnie brzmiace, a ze bywaja problemy z jakoscia - coz, u mnie jest git wiec polecam. ype to oczywiscie pisalem tak raczej z usmieszkiem:) Wszystko brzmi co najmniej dobrze, a za taka kase zal nie sprobowac. Kabelek moze sprawic problemy w przyszlosci, ale nie jest to tez taka abstrakajca jaka byla w Soniakac. Zreszta zawsze mozna poprosic kogos o recabling. Dla mnie do relaksujacego grania zostana - nie po to przelecialy tyle tysiecy km z Japonii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas slucam i kombinuje z tipsami. Wiem, ze trzeba im dac troce pograc. Czekam tez na ampa wiec generalnie nie wysuwam juz daleko idacyc wnioskow. Niemniej rozczarowania absolutnie nie ma, a wrecz przeciwnie.

Sprzedac nie, ale pozyczyc moge za jakis czas.

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak i mam to w pamieci, aczkolwiek dla wielu cena jest podejrzana i kupuja w okolicy 100zl.

Niemniej 160zl to ciagle nie jest kupa kasy nawet dla nas w porownaniu do tego co Tenory oferuja. Nie mowie juz o genialnym kablu vs rabany siekiera w soniakac (trzeba jednak miec na uwadze delikatnosc przewodu w Tenorac).

Dla mnie sprawa jest jasna ktore oferuja lepszy dzwiek, ale poczekam na wzmacniacz i postaram sie to ubrac ladnie w slowa.

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności