Skocz do zawartości

Sony MH1 - rewelacja?


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/org-sluchawki-sony-mh1-xperia-neo-xperia-arc-pro-i4064748607.html

Nie wiem czemu białe nie mają tego zielonego znaczka na słuchawkach. Może to MH1c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.

Z ACE2, Xperia SP, Clip+ i Apple iPod touch 4G potrzebują przejściówkę.

tobie nie działa z iPodem T4G? U mnie normalnie działają :Dna8yhe5e.jpg

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż normalnie sprawdziłem bez przejściówki. Nie działa prawidłowo, jest dopiero dobrze jak przytrzymam środkowy przycisk. Więc muszę mieć przejściówkę.

Tak samo jest na innych urządzeniach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyjąłem je z pudełka po telefonie.Od razu pominę że są strasznie nie wygodne(łatwo wypadają).Nie jestem specjalistą i nie potrafię tak określać dźwięku jak np maciux ale mogę powiedzieć że są bardzo dynamiczne.Wydaję mi się na pierwszy odsłuch że średnie i wysokie pasmo króluje nad niskim bo bas był...dla mnie w porównaniu do re-400 było go mało i nie był jakiejś specjalnej jakości.Oczywiście są to moje wrażenia po słuchaniu ich 5minut i po wygrzaniu może się to trochę zmienić :P

PS słuchałem rammsteina na fiio x3

To Kembrix, skoro Ci nie odpowiadają, może chcesz odsprzedać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy różnica między wciśniętym środkowym przyciskiem a zastosowaniem fiio lu jest jakakolwiek? Oczywiście chodzi tylko o dźwięk.

Nie powinno być żadnej różnicy - w końcu jeden i drugi zabieg powoduje, że masa jest we właściwym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem MH1 na polecanej tutaj wcześniej aukcji, jednak do Touch 4G potrzebowałem przejściówki Fiio L1. Po podłączeniu kompletu i zapuszczeniu muzy banan pojawił się na mojej twarzy. Naprawdę konkretny dźwięk z wyeksponowanym basem i czystym dźwiękiem, jak za takie pieniądze super sprawa. Z drugiej strony zdupcony kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No aż normalnie sprawdziłem bez przejściówki. Nie działa prawidłowo, jest dopiero dobrze jak przytrzymam środkowy przycisk. Więc muszę mieć przejściówkę.

Tak samo jest na innych urządzeniach.

 

miałam kiedyś właśnie jakieś niekompatybilne słuchawki i zawiązałam ściśle gumką-recepturką kabelek w części gdzie znajduje się ten przycisk i śmigały :D ale to taka wersja od biedy gdy akurat nie ma pod ręką innych słuchawek a kto jak kto ale Ty to masz ich chyba pod dostatkiem :D

 

dobra, to pytanie ode mnie - czy do LG L5 i ipoda trzeba przejsciowke?

 

i niech ktos porowna jakosc dzwieku do philips model she3590.

Edytowane przez sylvia_doll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No aż normalnie sprawdziłem bez przejściówki. Nie działa prawidłowo, jest dopiero dobrze jak przytrzymam środkowy przycisk. Więc muszę mieć przejściówkę.

Tak samo jest na innych urządzeniach.

 

miałam kiedyś właśnie jakieś niekompatybilne słuchawki i zawiązałam ściśle gumką-recepturką kabelek w części gdzie znajduje się ten przycisk i śmigały :D ale to taka wersja od biedy gdy akurat nie ma pod ręką innych słuchawek a kto jak kto ale Ty to masz ich chyba pod dostatkiem :D

 

dobra, to pytanie ode mnie - czy do LG L5 i ipoda trzeba przejsciowke?

 

i niech ktos porowna jakosc dzwieku do philips model she3590.

 

Będzie potrzebna przejściówka, lub pokombinujesz ze środkowym przyciskiem to zadziała również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności