Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.07.2022 o 21:45, marco-polo napisał:

Żeby to chociaż dało się przerobić to pewnie musiałbym pady zmienić na cienkie, i jakieś otwory w tych kopułkach żeby ten dźwięk w ogóle coś przypominał.

Podeślij mi je, chętnie w nich pogrzebię, zobaczę co da się zrobić. W gratisie mogę zrobić, bo ciekaw jestem tych słuchawek, a i samo modowanie to dla mnie frajda :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Perul napisał:

Podeślij mi je, chętnie w nich pogrzebię, zobaczę co da się zrobić. W gratisie mogę zrobić, bo ciekaw jestem tych słuchawek, a i samo modowanie to dla mnie frajda :) 

Koszt wysyłki = cena tych słuchawek. 

Pamiętacie te słuchawki?

 

zx1.png

Zniknął z nich ten dolby surround. Przebijają wszystkie słuchawki bo są muzyczne i szczegółowe. 

Teraz zastanawiam się co się stało?

Op amp padł? Coś się wygrzało?

Co jest że grają po takim czasie inaczej?

 

Pady zmieniłem dawno temu na skórzane i grubsze które z jednej średnica to 3cm a z drugiej 1.5cm 

 

Te ZX1 grają tak samo jak Philips Fidelio X2HR które też posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marco-polo napisał:

Koszt wysyłki = cena tych słuchawek.

Gdzie są za 30zł (taki jest koszt przesyłki paczkomatem w 2 strony)? Za tyle to sam kupię dla zaspokojenia ciekawości.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszli do mnie Lafitear LF1. Naprawdę fajne słuchaweczki.

Cieszę się.
Ja jestem z nich bardzo zadowolony. To chyba mój pierwszy zakup chifi (low&high budget) który dał mi radoche od pierwszego włożenia i odsłuchu.
I dalej daje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iphone dobrze gra bo iphone ma pipewire i z tego co wiem z opisów dobry dźwięk.

LG V20 i LG V40 też są muzyczne na aliexpress sprzedają.

 

14 godzin temu, Perul napisał:

Gdzie są za 30zł (taki jest koszt przesyłki paczkomatem w 2 strony)? Za tyle to sam kupię dla zaspokojenia ciekawości.

Ja w innym kraju jestem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

Ja w innym kraju jestem.

A, no i wszystko jasne :) 

Napisz na PM, mogę podpowiedzieć parę sztuczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,  poprosze mniejszej wskazówki 😉 Potrzebuje jakieś tam ineary dla secondhand AK300, które nie zruinuja... Czy oplaci sie coś z Chin, bo wiem mniejwiecej 100-200$? No nie stać mnie w tej chwili na andromedy i spol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, linecur napisał:

Panowie,  poprosze mniejszej wskazówki 😉 Potrzebuje jakieś tam ineary dla secondhand AK300, które nie zruinuja... Czy oplaci sie coś z Chin, bo wiem mniejwiecej 100-200$? No nie stać mnie w tej chwili na andromedy i spol.

Bierz z dropa Pinnacle PX plus Etymotic ER-3XR razem zapłacisz 154$ plus 23% VAT i będziesz miał dwie pary bardzo dobrze grających IEMòw 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaro54 napisał:

Bierz z dropa Pinnacle PX plus Etymotic ER-3XR razem zapłacisz 154$ plus 23% VAT i będziesz miał dwie pary bardzo dobrze grających IEMòw 

Dziekuje za odpowiedzi, no jak by bylo coś okolo 100$ godne uwagi bo aktualnie odpowiadaja sluchawkam duźej marki w ramach "wiecej setek" - to dokladnie ono - wiem to nie tak proste 😉 (np mialem w rekach IKKO OH10 i to jest ono - mym zdaniem swietne...) S etymoticony mialem troche klopot - nie byly komfortne w kanale usznym, no tylko chwile zprobówalem, nie moge tak generalnie powiedźieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, linecur napisał:

Dziekuje za odpowiedzi, no jak by bylo coś okolo 100$ godne uwagi bo aktualnie odpowiadaja sluchawkam duźej marki w ramach "wiecej setek" - to dokladnie ono - wiem to nie tak proste 😉 (np mialem w rekach IKKO OH10 i to jest ono - mym zdaniem swietne...) S etymoticony mialem troche klopot - nie byly komfortne w kanale usznym, no tylko chwile zprobówalem, nie moge tak generalnie powiedźieć...

 

Polecam z Amazona.com Etymotic ER2XR wersję z 2-flange, są bardziej komfortowe na początek, zanim się człowiek przyzwyczai do 3-flange, co trochę czasu trwa :) I kosztują właśnie 100 dolarów jak chciałeś :)

 

Oczywiście to jakbyś był zainteresowany Etymotic. Z chińskich w przedziale 100-200 to nic nie polecę, miałem tego całą siatkę i żadne mi się nie podobały na tyle, żeby zostawić na stałe. Ale w modzie ostatnio są planarne - 7Hz Timeless i Letshuoer S12, osobiście za nimi nie przepadam, ale paru kolegów z forum kupiło i sobie chwali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Polecam z Amazona.com Etymotic ER2XR wersję z 2-flange, są bardziej komfortowe na początek, zanim się człowiek przyzwyczai do 3-flange, co trochę czasu trwa :) I kosztują właśnie 100 dolarów jak chciałeś :)

 

Oczywiście to jakbyś był zainteresowany Etymotic. Z chińskich w przedziale 100-200 to nic nie polecę, miałem tego całą siatkę i żadne mi się nie podobały na tyle, żeby zostawić na stałe. Ale w modzie ostatnio są planarne - 7Hz Timeless i Letshuoer S12, osobiście za nimi nie przepadam, ale paru kolegów z forum kupiło i sobie chwali.

 

Na dropie ER-3SE/XR za 115$ z przesyłką. Chyba warto dopłacić uwazam

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Na dropie ER-3SE/XR za 115$ z przesyłką. Chyba warto dopłacić uwazam

 

Zależy kto czego oczekuje. ER2XR to bardziej "rozrywkowe" granie z mocniejszym basem. Poza tym różnice wynikające z tego, że jedne są dynamiczne, drugie armaturowe, też kwestia preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/18/2022 at 11:06 AM, Kuba_622 said:

 

Wszystkie mają łagodną górę bez pików.


to wiem - oglądałem wykresy, słuchałem jednej iteracji czwórki. chodziło mi o to czy któreś są odczuwalnie jaśniejsze względem innych tak jak zwracają na to uwagę niektóre snoby w recenzjach czy - dużo rzadziej - na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fero415 napisał:


to wiem - oglądałem wykresy, słuchałem jednej iteracji czwórki. chodziło mi o to czy któreś są odczuwalnie jaśniejsze względem innych tak jak zwracają na to uwagę niektóre snoby w recenzjach czy - dużo rzadziej - na forach.

 

Jeśli chodzi o XR to ER4 mają najwięcej góry, ER3 najmniej, a ER2 najwięcej basu. Sam dobór tipsów też robi różnicę, 2-flange na moje ucho najbardziej przycinają górę a mniejsze 3-flange są najjaśniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ER-3XR triple flange bardzo dobrze się spisuje i niczego nie ma za dużo ani niczego nie brakuje. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem, bo go nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, więc ja zrobię małego sneak peak'a 😉 .

 

Clipboard01.jpg

 

Clipboard02.jpg

 

1658575452377.jpg

 

salnotes-zero-min.webp

 

Salnotes (7Hz) Zero to słuchawki które niedługo pojawią na globalnym rynku. Mają być przystępne cenowo (ok. 15-20 USD) i charakteryzować się przyjemnym, zrównoważonym brzemieniem 😊 . Więcej informacji pojawi się na stronie https://www.linsoul.com/products/7hz-salnotes-zero .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FeX napisał:

Taka ciekawostka.

Wygląda jak ten sam driver w nieco pojemniejszej obudowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności