Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
Tak właściwie to kabel Yinyoo 5N UPOCC chcę kupić z balansem 4,4 mm myśląc przyszłościowo o Shanling M3X, może KBEAR RHYME (zależy od ceny), kartridże do tatuowania. Nic wymyślnego, jakieś przydatne duperele. Słuchawkowo mam ogarnięte na długo (niewykluczone że tak mi się tylko wydaje), więc słuchawek nie planuję kupować (możliwe, że tak mi się tylko wydaje).
To ja Ci przepowiem przyszłość. Tak tylko Ci się wydaje. Też żyłem kiedyś w takiej iluzji. Trwała ona w porywach może 5 dni

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SeagaL napisał:

To ja Ci przepowiem przyszłość. Tak tylko Ci się wydaje. Też żyłem kiedyś w takiej iluzji. Trwała ona w porywach może 5 dni emoji23.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

 

Oj tam, moja miłość do KBEAR BELIEVE trwa od połowy listopada (wtedy dojechały) do dziś. Więc jestem bardziej stały w uczuciach, choć swego czasu skakałem ze słuchawek na słuchawki w Twoim tempie 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

 

Tak właściwie to kabel Yinyoo 5N UPOCC chcę kupić z balansem 4,4 mm myśląc przyszłościowo o Shanling M3X, może KBEAR RHYME (zależy od ceny), kartridże do tatuowania. Nic wymyślnego, jakieś przydatne duperele. Słuchawkowo mam ogarnięte na długo (niewykluczone że tak mi się tylko wydaje), więc słuchawek nie planuję kupować (możliwe, że tak mi się tylko wydaje).

Ostatnio jakiś zastój słuchawkowy jest, jedynie KZ coś tam wydaje, ale ciężko ich brać poważnie, bo większość jest mizerna. Coś ostatnio zachwycają się Whizzer Kylin HE01. Ale złoty róż raczej nie zachęca, chyba że na prezent dla kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nesper napisał:

Ostatnio jakiś zastój słuchawkowy jest, jedynie KZ coś tam wydaje, ale ciężko ich brać poważnie, bo większość jest mizerna. Coś ostatnio zachwycają się Whizzer Kylin HE01. Ale złoty róż raczej nie zachęca, chyba że na prezent dla kobiety. 

 

No co Ty, a EDX?? Próbowałeś?? Słuchałeś?? Jestem ich wielkim fanem, już 3 para do mnie jedzie. A z droższych rzeczy, to mając BELIEVE przestałem szukać cokolwiek co jest tańsze niż 1000 zł. Bo niekoniecznie będzie lepiej (na pewno będzie inaczej) więc zakupy odpuszczam i kiszę kasę na Shanling M3X. Więc kabelki, akcesoria przygarnę, słuchawki z premedytacją opuszczam. Miałem niedawno w koszyku na Ali KZ DQ6 za 17,5$ ale twardy byłem, nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

No co Ty, a EDX?? Próbowałeś?? Słuchałeś?? Jestem ich wielkim fanem, już 3 para do mnie jedzie. A z droższych rzeczy, to mając BELIEVE przestałem szukać cokolwiek co jest tańsze niż 1000 zł. Bo niekoniecznie będzie lepiej (na pewno będzie inaczej) więc zakupy odpuszczam i kiszę kasę na Shanling M3X. Więc kabelki, akcesoria przygarnę, słuchawki z premedytacją opuszczam. Miałem niedawno w koszyku na Ali KZ DQ6 za 17,5$ ale twardy byłem, nie kupiłem.

Te dwa modele EDX i DQ6 się im udały. I niektórzy wieszczą, że znowu atakują top. Ale niestety w podobnym czasie wyszły też od nich koszmarki, więc chyba dlatego jestem tak uprzedzony. 

Z Rhyme poczekaj aż będzie w dobrej cenie. Raz je poniżej pięciu dych widziałem. Bez kuponów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nesper napisał:

Te dwa modele EDX i DQ6 się im udały. I niektórzy wieszczą, że znowu atakują top. Ale niestety w podobnym czasie wyszły też od nich koszmarki, więc chyba dlatego jestem tak uprzedzony. 

Z Rhyme poczekaj aż będzie w dobrej cenie. Raz je poniżej pięciu dych widziałem. Bez kuponów

Oj tam koszmarne. Asx to moje najlepsze doki, a w każdym razie uzależniłem się od nich ostatnio. :) Fakt, że są nieco inne i dość twarde - coś jak Shanling M500, ale jak już się ucho przyzwyczai, to ciężko o powrót wstecz, bo reszta jakaś taka niewyraźna. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z Blonami i rozumiem dlaczego są tak popularne. Przyjemne, muzykalne granie z całkiem fajnym, misiowatym basem (dodałbym tylko nieco subbasu kosztem midbasu), ciepłą średnicą i niemalże brakiem ostrości (choć coś tam czasami słychać na górze czy nawet na wysokiej średnicy) oraz zaskakująco dobrą sceną. O dziwo w moim uchu leżą bardzo dobrze, zero ucisku czy jakiegokolwiek dyskomfortu nawet po paru godzinach, ale częściowo spowodowane jest to bardzo płytką aplikacją. Z tego też powodu izolacja jest na dość niskim poziomie i wyjątkowo musiałem użyć największych tipsów. Całe szczęście, że kiedyś kupiłem kabelek Yinyoo, bo ten dołączony do zestawu wyciągał mi prawą słuchawkę z ucha.

blony.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

I ma się to do atakowania topu...?

Wiedziałem, że ktoś mnie złapie za język. Chodzi o top w swojej kategorii cenowej. I do takiej można zaliczyć ZSN, ZST, ZS10 pro, to co by nie pisać, jest to w tamtym czasie top budżetowych słuchawek. Ich problemem jest wydawanie ciągle nowych modeli, które są absolutnie przeciętne, żeby nie napisać koszmarne i nikt ich zbyt poważnie nie bierze. Może dzięki DQ6 czy EDX się to zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

I ma się to do atakowania topu...?

To był żart, KZ ma do topowych IEMow ze 3 parseki.

26 minut temu, Hustler napisał:

Zapoznałem się z Blonami i rozumiem dlaczego są tak popularne. Przyjemne, muzykalne granie z całkiem fajnym, misiowatym basem (dodałbym tylko nieco subbasu kosztem midbasu), ciepłą średnicą i niemalże brakiem ostrości (choć coś tam czasami słychać na górze czy nawet na wysokiej średnicy) oraz zaskakująco dobrą sceną. O dziwo w moim uchu leżą bardzo dobrze, zero ucisku czy jakiegokolwiek dyskomfortu nawet po paru godzinach, ale częściowo spowodowane jest to bardzo płytką aplikacją. Z tego też powodu izolacja jest na dość niskim poziomie i wyjątkowo musiałem użyć największych tipsów. Całe szczęście, że kiedyś kupiłem kabelek Yinyoo, bo ten dołączony do zestawu wyciągał mi prawą słuchawkę z ucha.

blony.jpg

#Blon4life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, docentore napisał:

To był żart, KZ ma do topowych IEMow ze 3 parseki.

Wiesz, przy hypie na ZST można było różne rzeczy przeczytać ;) I w pamięci mam też niesławną recenzję Mrice E300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Ali z kodem super cenka:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001415425998.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.317c5c0fUQ015h

Sam wziąłem parkę czarną ale bez kabla, nie wiem co o n wart a wychodzi 30zł...

Edytowane przez rayfe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Inszy napisał:

Wiesz, przy hypie na ZST można było różne rzeczy przeczytać ;) I w pamięci mam też niesławną recenzję Mrice E300...

Poproszę o link do recki Mrice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rayfe napisał:

Obecnie na Ali z kodem super cenka:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001415425998.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.317c5c0fUQ015h

Sam wziąłem parkę czarną ale bez kabla, nie wiem co o n wart a wychodzi 30zł...

Podaj dokładnie jaki to kod. Próbowałem w różnej konfiguracji i nic nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

Czekam na blony bl 01

Ciekawe kiedy dotrą.

 

Ja też. I problem z lewym uchem. Leczę je...  😶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kuba_622 napisał:

 

Ja w nim nic złego nie widzę, kabel jak kabel :D

No to spoko. Ja póki co narzekałem na dwa kabelki - ten od QKZ VK4, ale wystarczyło mocniej zagiąć odcinki pamięciowe oraz drugi od Blonów BL-03, który wyciągał mi słuchawkę z ucha. Co ciekawe ten sam przewód w BL-05 był w porządku, ale te słuchawki są dla mnie niemalże wzorem komfortu.

 

@SeagaL Musisz wziąć kupony od sprzedawcy. Pod ceną kliknij "Get coupons" i wtedy cena po przejściu do płatności obniży się do 22$.

 

KZ DQ6.jpg

Edytowane przez Hustler
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko. Ja póki co narzekałem na dwa kabelki - ten od QKZ VK4, ale wystarczyło mocniej zagiąć odcinki pamięciowe oraz drugi od Blonów BL-03, który wyciągał mi słuchawkę z ucha. Co ciekawe ten sam przewód w BL-05 był w porządku, ale te słuchawki są dla mnie niemalże wzorem komfortu.
 
[mention=81219]SeagaL[/mention] Musisz wziąć kupony od sprzedawcy. Pod ceną kliknij "Get coupons" i wtedy cena po przejściu do płatności obniży się do 22$.
 
320280516_KZDQ6.jpg.df9f8374a6b5f4d1d16056486d1d1746.jpg
OK, to tak zrobiłem w standardzie, myślałem że jeszcze masz jakiś kod. Dzięki

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności