Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

To, że 'dobrze' gra jest pojęciem względnym. Mi się osobiście bardzo podoba, ale każdy ma swój gust i nie chciałbym żebyście na mnie potem wyzywali czy coś :D nie mam porównania do ww słuchawek. Bylo jeszcze kilka sztuk tych i były też bardziej dizajnerskie z tym samym przetwornikiem (według danych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzeją się to spróbuję coś skrobnąć, po nocy wygrzewania bas wydawał się bardziej punktowy i wysokie czystsze ale w sumie adaptacja słuchu też robi swoje. Do biegania czy ogólnie sportu się nadają, nie czuję żeby coś mi się wbijało ale to może zależeć od kształtu ucha? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Ło jezusie, ale to musi walić midbasem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamują je jako przeznaczone na rynek profesjonalny - niby monitory studyjne. Czyżbyś im nie wierzył :D

Ale ciekawe czy to coś jest zbliżone do XB500.

 

A tu inny ich model, jakby dziwnie znajomy:

http://www.aliexpress.com/item/AIX-T98-professional-monitoring-recording-karaoke-DJ-special-headsets/2040598678.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj znalazłem oto takie wynalazki:

http://www.aliexpress.com/store/product/3-5-mm-Stereo-Subwoofer-Music-Headphone-Earphone-Earbuds-In-Ear-Headset-For-iPhone-iPod-iTouch/738308_1621053340.html

http://www.aliexpress.com/store/product/New-Design-High-Quality-Stereo-Bass-Headset-In-Ear-Metal-Zipper-Earphones-Headphones-With-MIC-3/1093082_1971649797.html

Moje pytanie do Was: czy ktoś ma te słuchawki i jaka jest ich jakość?

Potrzebuje coś tańszego, ponieważ dużo czasu spędzam w lesie i niestety wykończyłem już dwie pary soundmagic e10, a te jakoś mi się rzuciły w oczy, ewentualnie KZ RX za 6,40$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie, to ponoć straszna beznadzieja (i tak w sumie wyglądają), a pierwsze to chyba droższa wersja Awei Es-Q3. Szału nie robią, ale jakoś tam już grają.

Weź któreś z Awei, w tym budżecie nie ma co eksperymentować, bo większość, to jest syf godny tylko śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poleci ktos jakieś jasne egzotyczne doki?

 

Bas: punktowy, nie rozlewający się, mała ilość

Średnie: wypchnięte do przodu lub neutralne, nasycone, dynamiczne.

Góra: duża ilość, szklista, kryształowa, dużo detali bez sybilizacji

 

Szukam czegoś dynamicznego, rozrywkowego, co przekazuje emocje w muzyce. Takie GradoStaxy :P Jakość dzwieku Pistonów mi odpowiadała, tylko szukam odwrotnej charakterystyki, mało basu, duzo góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to są trochę cieplejsze, góra ostrzejsza, bas za mało zróżnicowany jak to w tańszych dynamikach, ale nie ma go zbyt dużo. Średnicy już nawet nie kojarzę. Ogólnie bardziej agresywne i bez tej Phonakowej finezji.

Tylko trzeba je wygrzać, bo na początku cierpią na syczenie i tną uszy górą.

 

Ale służyły mi jako zamiennik Audeo, gdy te były na tourne po Polsce i nie narzekałem. Choć niektórym wygoda przeszkadza, może po prostu są za małe i całość trzyma się tylko na gumkach (tulejka T200).

 

O, nawet o tym kiedyś pisałem z coolmenem77 :D

http://forum.mp3store.pl/topic/115660-alternatywa-dla-audeo-do-100-200-zl/page-2#entry1061922

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności