Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Matador napisał:

 

A coś z dokanałowych?

 

Do 100 ziko z chińskich doków to chyba tylko vjjb k4 mi dobrze zagrały. No i ZST ale to legenda ;P Ale to gęstrze granie i ciemniejsze, więcej basu. W ogóle pchełki inaczej grają niż doki, więc ciężko je porównywać i coś doradzać.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BGVP SGZ-DN1 zapowiadają się nieźle a 11 listopada będą po niecałe 18$

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Qian39, kosztuja grosze a imo wciagaja ms16 nosem. Delikatny kabel, tandetne wykonanie ale graja naprawde super i nie sa tak ostre jak ms16.

Ale to także pchełki a Kolega pyta chyba o dokanałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weird_O poprzeglądałem recenzje tych słuchawek dokanałowych, które podałeś (vjjb k4) ale one są wyraźnie nastawione na basy a pchełki jako silnie basowe nie odbieram. Faktycznie możemy inaczej je układać (pchełki) w uszach ale w moim odczuciu basu w nich wiele nie ma za to dobrze perkusja i gitary wybrzmiewają a zawsze uważałem, że to raczej instrumenty grające (jeśli można to tak ująć) w sekcjach średnich i wysokich. 

Mylę się?

Swoją drogą pchełki polecane przez Ciebie postaram się 11.11 kupić ];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj te co ja podałem, sam zamówię, dzięki recenzji audiobudget.com kupiłem MS16 a te BGVP SGZ-DN1 też ciekawie opisane, podobne ma być granie do MS16, bas kontrolowany. Zobaczymy jak przyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matador napisał:

perkusja i gitary wybrzmiewają a zawsze uważałem, że to raczej instrumenty grające (jeśli można to tak ująć) w sekcjach średnich i wysokich. 

Mylę się?

Stopa perkusji zdecydowanie gra na dole ;) A i gitara potrafi niżej zejść.

Ale jak chcesz coś nie do końca basowego, to może Seahf AWK-009?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o klasyczne gitary a nie elektroniczne a tzw stopa faktycznie potrafi wchodzić w niskie rejestry ale większość perkusji dźwięków to raczej nie bas ];)

 

Swoją drogą o tych polecanych przez Ciebie @Inszy słuchawkach jest bardzo niewiele w sieci. Nawet na ali tylko jeden sklep je sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo one chyba były robione pod Penona. Ale jak na taką cenę i niebasowe preferencje, to raczej jeden z lepszych wyborów.

Oczywiście swoje za uszami mają, co im tu i ówdzie wytknąłem, ale to w końcu budżetówki, więc i tak jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na recenzjach, to BGVP DM5 są niewygodne i grają tak sobie, a P8-3 po prostu źle (w tej cenie trzy przetworniki dynamiczne, inaczej być nie mogło).

 

A zamiast Shanlinga, za jakieś 40 dolców można wyrwać Ruizu A50. Raczej nie ten sam poziom, ale zawsze 1/3 ceny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te YINJW P8 brałem w momencie ich debiutu i były wtedy w niższej cenie. I były to źle wydane pieniądze, grają naprawdę słabo.
@ichris - zapomnij o nich, zerknij na kilka poniższych postów:
-klik-


 

Edytowane przez strong6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ichris napisał:

 

PS> Poluję również na jakiegoś grajka, najchętniej przytuliłbym Shanlinga M1 w dobrej cenie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matador - dzięki :) Edytowałem i poprawiłem.

Dodam jeszcze, że jak komuś pasuje jasne granie, to tego 11.11 są w niezłej promocji E-MI CI880:
- klik -
Jak dla mnie to jedne z najlepszych tanich chińskich doków na które do tej pory udało mi się trafić. Tu swoje opisałem:
-klik-



 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, to może i ja się załapię na jakieś wyprzedażowe polecanie. Mnie z kolei zachwycają te Senfer PT15 i zastanawiam się czy są jakieś doki, które grają tak samo ? Na zagranicznym forum, jakiś człowiek porównywał je do etymotic HF-5. Czy istnieją jakieś chińskie doki, które mają pasmo oparte na wyższej średnicy i górze z dobrą separacją ? Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Może to kwestia gumek albo po prostu nie zgrywają się z moim telefonem ale jakby to ująć dźwięk jest trochę jakby zlany. tzn. coś tam zachacza, lekko pokazuje jakieś szczegóły ale jednak trzeba się mocniej skupić, żeby coś wydobyć. Brakuje mi trochę powietrza w tym dźwięku. W sumie to ja jestem dziwny, bo K550 zachwalane przez wszystkich, dla mnie były po prostu eh.. ok, nic szczególnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś styczność, lub może coś powiedzieć o tych słuchawkach od Edifiera? lub o modelu w830bt. Jak w porównaniu do Bluedio?
https://pl.aliexpress.com/store/product/Edifier-W855BT-Wireless-Bluetooth-Headphones-Stereo-HIFI-Wireless-Headphone-Headset-BT-4-1-with-Microphone-Gaming/2671177_32801813918.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności