Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wsyzstko bo ED9 nie masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Nie wsyzstko bo ED9 nie masz :)

Nie pisałem że mam wszystkie ich modele ... to byłoby trudne bo  chyba z pińćset ich jest, ale...te ED9 też teraz w promocjach więc może...:rolleyes:

Bardziej zaciekawił mnie model ES3, ale na ali na razie nie widzę. Tylko w Gearbest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto nieźle grają, i wykonanie porządne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ali jest teraz czas super obniżek jak ktoś coś chce kupić to dobry moment. Nawet przeszło 50% niektóre ceny ścięte np Bluedio

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sound John napisał:

Kopułka to podróba słuchawek Compfire Audio. Teraz można kupić "Andromedy".

Może doprecyzuję. Czy ktokolwiek orientuje się czy zastosowane w ZS6 przetworniki są lepszej jakości niż te z ZS5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Może doprecyzuję. Czy ktokolwiek orientuje się czy zastosowane w ZS6 przetworniki są lepszej jakości niż te z ZS5 ?


Na Headfaju można już poczytać na ten temat:
https://www.head-fi.org/threads/knowledge-zenith-kz-impressions-thread.698148/page-1364#post-13689890

Jakby tego było mało, ktoś doszukał się nowego modelu KZ ZS5, który jest rzekomo dostępny w oficjalnym sklepie KZ na Ali. Gość twierdzi, że nowsza wersja ma inaczej umiejscowione drivery niż pierwotny model:
https://www.head-fi.org/threads/knowledge-zenith-kz-impressions-thread.698148/page-1366#post-13690377

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wersja KZ ZN1 z wzmacniaczem słuchawkowym. Szukałem na ali ale takich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Weird_O napisał:

MS16, Qian39 i k's 64. Can't wait!

W sumie to jestem ciekaw tego MS 16, ale jakoś tak z pchełkami na bakier jestem - chociaż opinie mają zacne. Ja czekam jeszcze aż wyłączność straci Gearbest na KZ ES3 bo przeczucie mi mówi, że taniej będzie można wyrwać. Ja na razie osłu****ę KZ ZSE i według mnie jak za te pieniądze za jakie można je wyrwać t.j. 6-8 dolków to grają chyba nieźle, jednak moimi ulubionymi KZ nie zostaną. Z tych tańszych to chyba wolę ATR i ATE. Ale jak dałem posłuchać koledze który chyba nigdy innych doków w uszach nie miał oprócz stockowych to powiedział że dla niego grają super. Jak dla mnie zbyt mało dociążone granie. Ach te gusta i guściki ...

Edytowane przez yogi_gti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS16 grają zacnie, jak ich właściciel mogę to potwierdzić. Wykonanie też niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karbon315 napisał:

Co myślicie o takim kabelku do vivo xe800?

kabelek


Rozumiem, że chcesz na przeszczep do Vivo.
Gdzieś czytałem, że ten złocony kabelek to podobno ma gorsze właściwości akustyczne niż ten srebrzony. Nie wiem na ile to prawda i lepiej jakby się fachowiec typu @Perul wypowiedział.

 

Dnia 27.04.2017 o 11:56, strong6 napisał:

Przyszły jakiś czas temu do mnie Boarseman KR25D, wygrzały się i przez kilka dni osłuchałem się z nimi. Mają taką 'audiofilską' sygnaturę dźwiękową - grają równo całym pasmem. Średnie i wysokie są bardzo zrównoważone, basu jest wystarczająco (mniej niż w Urbanfun, więcej niż w Vivo), jest punktowy, niczego nie przysłania. Neutralne granie w stronę jasności. Dużo szczegółów, scena szeroka. Wykonane są nieźle jak na cenę za które je nabyłem (typowy tani chińczyk), izolacja i komfort są co najmniej dobre. 
Kabel się nie plącze lecz silnie mikrofonuje - jedyna wada przy tej cenie. Mało znane (brałem pierwszy z tego sklepu), a bardzo dobrze grające chińskie tanie doki.
Płaciłem 35 zł, teraz są trochę droższe.

Trzy miesiące później pojawiła się ich recenzja na audiobudget.
Ciekaw jestem waszych wrażeń jak te
Boarseman KR25D i Headroom MS16 już dotrą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności