Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was testował już może chińskie Langsdom m300? Szukam niedrogich słuchawek na dojazd do uczelni. Nie szukam audiofilskich doznań tylko troszkę basu i nie prostujących mózgu sopranów. Podoba mi się ich regulacja głośności na kablu. Być może jest coś fajnego w cenie około 5$ co moglibyście mi polecić? Pozdrawiam! ;)

Edytowane przez Fotoaeromax
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz MS16. Za ok 8 $ masz bardzo dobre słuchawki i porządnie wykonane 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fotoaeromax napisał:

Ktoś z Was testował już może chińskie Langsdom m300? Szukam niedrogich słuchawek na dojazd do uczelni. Nie szukam audiofilskich doznań tylko troszkę basu i nie prostujących mózgu sopranów. Podoba mi się ich regulacja głośności na kablu. Być może jest coś fajnego w cenie około 5$ co moglibyście mi polecić? Pozdrawiam! ;)

Kategorycznie odradzam, Miałem/mam kilka modeli langsdom m.in M300 - tragednia. Jedne z najgorszych słuchawek jakie miałem w uchu ever. Wieczorem podeślę kilka namiarów na takie do 5 $ jeśli na takim budżecie Ci zależy ale tych NIE KUPUJ!

Okazało się że jeszcze jest mam. Powtarzam TRAGEDIA!

20170910_183257.jpg

Edytowane przez yogi_gti
Dodanie foto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yogi_gti napisał:

Kategorycznie odradzam, Miałem/mam kilka modeli langsdom m.in M300 - tragednia. Jedne z najgorszych słuchawek jakie miałem w uchu ever. Wieczorem podeślę kilka namiarów na takie do 5 $ jeśli na takim budżecie Ci zależy ale tych NIE KUPUJ!

 

Rozumiem, dzięki. Zaciekawił mnie ten regulator głośności, bo fajnie mieć coś pod palcami, żeby na szybko nie sięgać do telefonu.

Oglądałem jakiś filmik na YT i ktoś się nimi dość zachwycił, m.in. ich wygłuszeniem, stąd moje zainteresowanie... :) 

W takim razie czekam na wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Bierz MS16. Za ok 8 $ masz bardzo dobre słuchawki i porządnie wykonane 

Moje MS16 chyba najpierw do Estonii trafły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro54 napisał:

Bierz MS16. Za ok 8 $ masz bardzo dobre słuchawki i porządnie wykonane 

A jak wrażenia przy muzyce z basem? Nie jestem przekonany do pchełek, być może mam głupie przekonanie, że tylko dokanałowe oferują głęboki bas. :) 

Jeszcze poczekam na propozycje @yogi_gti co do dokanałówek w tym budżecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas jest konkretny nie jak w większości pchełek. Ogólnie bardzo dobry dźwięk, a przy ich cenie wręcz genialny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Fotoaeromax napisał:

A jak wrażenia przy muzyce z basem? Nie jestem przekonany do pchełek, być może mam głupie przekonanie, że tylko dokanałowe oferują głęboki bas. :) 

Jeszcze poczekam na propozycje @yogi_gti co do dokanałówek w tym budżecie. 

A więc od najtańszych lecąc, oczywiście to tylko moja opinia. Ja również startowałem z zaciśniętym budżetem (na próbę z ciekawości ) i na sporo shitu się napatoczyłem.

1 Fonge T01 - dałem 2,5 dolca. Do dzisiaj zdarza mi się ich używać - lato, plaża itp. Fajny basik, nieco przytłumiona góra - ale grają z powerem.

2. QKZ DM300 - dałem 6,5 dolca. Bas jak z mocnego subwoofera w samochodzie- naprawdę potężny. Lubię je

3 KZ ATR - kupiłem za 5 dolków. Generalnie podoba mi się całe pasmo tych słuchawek. Basik też jest OK.

 

Reszta w tym budżecie okazała się wedle mnie mało ciekawa  (jeszcze KZ ATE - dałem chyba 9 dolków)

Jednak ja na twoim miejscu bym zaszalał i wziął z Gearbest w promo w tej chwili za 10 dolków KZ ES3. Jest to nowość. Do mnie już lecą. Dobra opinia:

http://www.aproear.co.uk/kz-es3/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dorzuć jeszcze 

1. QKZ DM9 5$

2.KZ W1Pro 4,51$

3. KZ DM9 7$

Wszystkie mam i polecam warte swojej ceny. Porządnie wykonane, dobry dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, yogi_gti napisał:

A więc od najtańszych lecąc, oczywiście to tylko moja opinia. Ja również startowałem z zaciśniętym budżetem (na próbę z ciekawości ) i na sporo shitu się napatoczyłem.

1 Fonge T01 - dałem 2,5 dolca. Do dzisiaj zdarza mi się ich używać - lato, plaża itp. Fajny basik, nieco przytłumiona góra - ale grają z powerem.

2. QKZ DM300 - dałem 6,5 dolca. Bas jak z mocnego subwoofera w samochodzie- naprawdę potężny. Lubię je

3 KZ ATR - kupiłem za 5 dolków. Generalnie podoba mi się całe pasmo tych słuchawek. Basik też jest OK.

 

Reszta w tym budżecie okazała się wedle mnie mało ciekawa  (jeszcze KZ ATE - dałem chyba 9 dolków)

Jednak ja na twoim miejscu bym zaszalał i wziął z Gearbest w promo w tej chwili za 10 dolków KZ ES3. Jest to nowość. Do mnie już lecą. Dobra opinia:

http://www.aproear.co.uk/kz-es3/

 

No to mi namieszałeś... ;) Jakoś nie wiem czy mam dziwne uszy, ale gorzej leżą mi słuchawki tego typu, z kabelkiem za uchem. Teraz się zastanawiam nad tymi MS16, niby pchełki, ale ciągnie mnie jednak do tej regulacji głośności na kablu... Niby tyle modeli, ale dopasować coś pod siebie - tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki KZ (różne) leżą już na półkach w MP3store. Ja na razie słucham w domu FiiO F3 (pożyczone) oraz FiiO F9 Red (moje) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

Bardzo możliwe. Nie pytałem o ceny KZ, po doświadczeniu z KZ ZST, które nie wchodziły mi do ucha.

I do tego modele, które największy hype mają za sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

I do tego modele, które największy hype mają za sobą. 

No przecież ZS5 sa chyba na topie ? Nie ma ZS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

No przecież ZS5 sa chyba na topie ? Nie ma ZS6.

I niestety Lordusiu nie są to w mp3store TANIE SŁUCHAWKI Z CHIN, ale drogie słuchawki. prawie 250 za ZS5 to drobna przesada, kiedy z Chin można za 67-80 pln ściągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności