Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wfmsiekierka napisał(a):

To o te chodzi?
https://a.aliexpress.com/_EvtlvRb

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, dokładnie o to

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AudioLoona napisał(a):

Zmieniło się coś w segmencie pchełek ?

Ja od Monków wolę QKZ MDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie widzę wzmianki o raptgo bridge a to bardzo ciekawe słuchawki, świetne strojenie inne niż w większości tanich chińskich słuchawek z tego pułapu cenowego, grają trochę w stylu modelu Hook ale też różnic jest sporo, świetny dół jest tu pełno subbasu jak i średniego basu, fajnie przechodzi w średnicę której nie brakuje detali, wokal jest bliski a instrumenty szeroko rozciągnięte,wow scena w bridge zaskakuje szerokością,wyraźna góra nie była ostra z żadnym z moich źródeł,świetnie odnajdują się w różnych gatunkach muzycznych, sporo frajdy z odsłuchów😉 stosunek cena jakość 10/10

IMG_20240409_134430287.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają ciekawie wizualnie i pod kątem konfiguracji przetworników. Niestety nigdzie nie widzę ich charakterystyki częstotliwościowej w odniesieniu do jakiegoś targetu. Cicho dość o nich. To jakiś nowy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, sheffunio napisał(a):

wow scena w bridge zaskakuje szerokością,

Więc jak podejrzewam głębia kuleje?

Izoluje toto od otoczenia jako?

Z wymaganiami prądowymi jak?

 

Patrzyłem już na nie wygląd mają ciekawy a i wydają się małe. 

38 minut temu, Pioj napisał(a):

Cicho dość o nich

może nie zapłacili za "współpracę"

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Birken napisał(a):

Więc jak podejrzewam że głębia kuleje?

Izoluje toto od otoczenia jako?

W wymaganiach prądowych jak?

 

Patrzyłem już na nie wygląd mają ciekawy a i wydają się małe. 

Trochę tak ,łatwe w napędzaniu izolacja średnia choć jak słucham w domu to dzieciaka nie słyszę, imr Aten gorzej izolowały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, janek patufka napisał(a):

One nie takie chyba tanie z Chin, 200 baksuf ???


Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka
 

120 zielonych płaciłem na Ali 

Edytowane przez sheffunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sheffunio napisał(a):

raptgo bridge a to bardzo ciekawe słuchawki, świetne strojenie  scena w bridge zaskakuje szerokością,wyraźna góra nie była ostra z żadnym z moich źródeł,świetnie odnajdują się w różnych gatunkach muzycznych, sporo frajdy z odsłuchów😉 stosunek cena jakość 10/10

Na scenę, która powala w tej cenie, ma istotny wpływ ich konstrukcja.

Jako jedne z nielicznych, są otwarte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten przewód
ARTTI WAVE A8 kabel do słuchawek 8 rdzeni 144 nici posrebrzane 7N 2.5 miedziane + 3.5 + 4.4m 3 w 1 metalowa wtyczka 2pin/QDC/złącze MMCX
https://a.aliexpress.com/_ExJtx6f
Będzie lepszy od
TRN T2 Pro16 podstawkowe słuchawki posrebrzane HIFI kabel 2.5/3.5/4.4/typ C/oświetlenie/QDC // MMCX/0.75/0.78 MT4 TA4 MT1MAX
https://a.aliexpress.com/_EyRvZNN
?


Mam już wave A8 I zastanawiam się nad zakupem drugiego z wtykami kątowymi. Wydaje mi się , że bardziej uniwersalne byłoby wybranie złącza słuchawkowego 2 pin ( qdc). Wtedy pasowałoby do TRN ta4, conch, KZ pr1 pro I z przejściówka
2 szt. 0.78 gniazdo podwójna igła UE QDC niestandardowe Diy słuchawki do naprawy płaskie/wypukłe/wycięte gniazdo żeńskie kompatybilne z 0.7-0.8
A3 lub A4
https://a.aliexpress.com/_EIiYGB9
I wtedy by pasowało do Simgot EA500LM itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten przewód
ARTTI WAVE A8 kabel do słuchawek 8 rdzeni 144 nici posrebrzane 7N 2.5 miedziane + 3.5 + 4.4m 3 w 1 metalowa wtyczka 2pin/QDC/złącze MMCX
https://a.aliexpress.com/_ExJtx6f
Będzie lepszy od
TRN T2 Pro16 podstawkowe słuchawki posrebrzane HIFI kabel 2.5/3.5/4.4/typ C/oświetlenie/QDC // MMCX/0.75/0.78 MT4 TA4 MT1MAX
https://a.aliexpress.com/_EyRvZNN
?


Mam już wave A8 I zastanawiam się nad zakupem drugiego z wtykami kątowymi. Wydaje mi się , że bardziej uniwersalne byłoby wybranie złącza słuchawkowego 2 pin ( qdc). Wtedy pasowałoby do TRN ta4, conch, KZ pr1 pro I z przejściówka
2 szt. 0.78 gniazdo podwójna igła UE QDC niestandardowe Diy słuchawki do naprawy płaskie/wypukłe/wycięte gniazdo żeńskie kompatybilne z 0.7-0.8
A3 lub A4
https://a.aliexpress.com/_EIiYGB9
I wtedy by pasowało do Simgot EA500LM itp.

A8 patrząc na specyfikację lepszy. Kupię sobie...

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 22:11, Perul napisał(a):

Ja od Monków wolę QKZ MDR

 

Kupiłem te mdr za 12 zeta. Jeszcze nie pograły i trochu u nich słabo z basem.. góra też trochu tnie...tak na żywo online tuż po odpakowaniu kolejnej chińskiej paczki...🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, janek patufka napisał(a):

Kupiłem te mdr za 12 zeta.

To ja przepłaciłem, dałem 16zł ;) 

9 minut temu, janek patufka napisał(a):

trochu u nich słabo z basem.. góra też trochu tnie...tak na żywo online tuż po odpakowaniu kolejnej chińskiej paczki...🙄

Daj im trochę pograć. No i podstawa to założyć gąbeczki, żeby się uszczelniły w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Kupiłem polecane tu słuchawki soundpeats engine 4 i byłem bardzo zadowolony z ich brzmienia. Wczoraj zostały zrzucone przez mojego kota ze stołu i przestały się łączyć poprawnie z telefonem. Nie idzie ich połączyć a jak już się uda to działają tylko w trybie połączeń a nie dźwięku. Podejrzewam ze sie uszkodziły. Z gwarancji nici bo kupowałem z Ali. W związku z powyższym szukam nowych i mam pytanie jakie byście polecili tws-y o podobnym brzmieniu i obsługą Ldac ale z jakiegoś polskiego sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marco-polo napisał(a):

FiiO JT1 - co myślicie o tych słuchawkach?

Warte swojej ceny?

W końcu to Fiio - do czego je porównać?

Jest masa recenzji na YouTube. Że warte swojej niskiej ceny to raczej pewne, ale osobiście nie słyszałem. Warto mieć na uwadze że mimo wyglądu wskazującego inaczej, to słuchawki zamknięte, a recenzje mają mimo wszystko bardzo korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Leairve napisał(a):

Jest masa recenzji na YouTube. Że warte swojej niskiej ceny to raczej pewne, ale osobiście nie słyszałem. Warto mieć na uwadze że mimo wyglądu wskazującego inaczej, to słuchawki zamknięte, a recenzje mają mimo wszystko bardzo korzystne.

No właśnie recenzję to wygląd ale jak to gra to nie słyszałem. Na hi-fi audio mają różną reckę.

Czy mnie czymś zaskoczą nowym. Wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał(a):

No właśnie recenzję to wygląd ale jak to gra to nie słyszałem. Na hi-fi audio mają różną reckę.

Czy mnie czymś zaskoczą nowym. Wątpie.

Recenzje to wygląd? Yyyy. Chyba pierwsze wrażenia, czy jakiś unboxing. Jest masa recenzji. I z tych które widziałem, wynika że to bardzo udane tanie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności