Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2021 o 18:34, janek patufka napisał:

też chyba Blony by wygrały... (???) w naszej działce 🙄

Blony powinny wygrywać na każdej działce na świecie w kategorii budżetowych IEMów ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nazar70 napisał:

Przy okazji - nowe Blony nadchodzą. Chyba jakiś włoski kucharz maczał palce w projekcie 😅

158789894_243675090753624_1042264402868014250_o.thumb.jpg.26aaf01540f9e5b2a8c0a2f491a30b26.jpg

Wyglądają okropnie i już nie mogę się doczekać, gdy wyleje się na nie fala hejtu, za niedopasowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nazar70 napisał:

A te? ;) 157713336_1940913406057493_8966767498607106780_n.thumb.jpg.b181433953437e4a38bd69a1600dceaa.jpg

 

Również nie wyglądają cudownie, ale wydają się wygodniejsze. Swoją drogą, na siłę wymyślanie tych obudów, bardziej zniechęca niż zachęca. Ale jaki to jest model? Aż z ciekawości bym sobie na innych zdjęciach pooglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nesper napisał:

Również nie wyglądają cudownie, ale wydają się wygodniejsze. Swoją drogą, na siłę wymyślanie tych obudów, bardziej zniechęca niż zachęca. Ale jaki to jest model? Aż z ciekawości bym sobie na innych zdjęciach pooglądał. 

Na razie wiedza o obu projektach oscyluje jedynie wokół tych fotek. Niech się bawią chłopcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Blony były wygodne.. pomijając tych obdarzonych przez naturę blonus-aures, to te nowe projekty raczej nie pójdą w tym kierunku. 

Kiedyś trzeba by szarpnąć te 05S..

 

Mi Bl01 grają fajnie z kablem 8 core Kbear miedzianym. Zachowuje się całkiem inaczej z tymi dokami niż z resztą. Normalnie basowo ciepły wpływ, z Bl01 natomiast rozjaśnia i rozciąga górę - może to wpływ po części lepszego ułożenia, ale myślę, że i synergii (na to chyba nie ma reguły)  

 

Taki zestaw umila dziś dzień:IMG20210315133110.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Nesper napisał:

Wyglądają okropnie i już nie mogę się doczekać, gdy wyleje się na nie fala hejtu, za niedopasowanie. 

 

To są Błony dla fanów Oldfielda w sam raz do słuchania Tubular Bells ;)

 

Mnie się nawet podobają. 03 wyglądały jak armatura (łazienkowa, z domku dla lalek ;)) a te następne też jakieś udziwnione były, zwłaszcza te 05 ze złotym. Te rurki dla mnie całkiem fajne i chyba je kupię, o ile nie będą drogie :)

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

Mi Bl01 grają fajnie z kablem 8 core Kbear miedzianym. Zachowuje się całkiem inaczej z tymi dokami niż z resztą. Normalnie basowo ciepły wpływ, z Bl01 natomiast rozjaśnia i rozciąga górę

 ja je spiąłem z takim kabelkiem:

https://pl.aliexpress.com/item/4000297658368.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34245c0fukxsMQ

Na razie nie wiem czy to lepiej czy gorzej daje..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem BL - 01 kabelek z KBEAR anulowałem i zamówiłem z AK STORE.

Jedyne co mam wrażenie jakby te BL 01 nie trzymały się w uchu jakby były nie dociśnięte, chociaż dźwiękowo nie ma co narzekać na srebrnym kabelku grają jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marco-polo napisał:

Ja zakupiłem BL - 01 kabelek z KBEAR anulowałem i zamówiłem z AK STORE.

Jedyne co mam wrażenie jakby te BL 01 nie trzymały się w uchu jakby były nie dociśnięte, chociaż dźwiękowo nie ma co narzekać na srebrnym kabelku grają jasno.

No właśnie tego nie lubie. Tipsy Sony mi się dobrze sprawdzają z nimi, bo nie mam już tego odczucia. Ewentualnie brzydale Azla Xelastec. Sony jednak wydają mi się lepsze. 

 

16 minut temu, janek patufka napisał:

 ja je spiąłem z takim kabelkiem:

https://pl.aliexpress.com/item/4000297658368.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34245c0fukxsMQ

Na razie nie wiem czy to lepiej czy gorzej daje..

 

Faaeal całkiem niezły. Przyznam jednak, że Kbear lepsze robi teraz kabelki. Chociaż wiadomo, może trafi się jakieś dobre połączenie. Mi te kable KZ nowe też nawet leżą. Podobne nieco do Faaeal. Kz w ogóle jeszcze coś tam wprowadziło w cenie ok. 70zł. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marco-polo napisał:

Jedyne co mam wrażenie jakby te BL 01 nie trzymały się w uchu jakby były nie dociśnięte, chociaż dźwiękowo nie ma co narzekać na srebrnym kabelku grają jasno.

 

A to nie Ty jedyny, bardzo długo szukałem właściwych dla mnie gumek. 

A jaki to masz jasny do nich kabelek? Bo se sam wyczaiłem, że dla mnie KZ (EDXy lub ZSN proX) lepiej grają z jaśniejszymi.. przede wszystkim szerzej i rozciągają środek.. 🙄 trochę niwelują tłuczenie samym środkiem... 😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, janek patufka napisał:

 

A to nie Ty jedyny, bardzo długo szukałem właściwych dla mnie gumek. 

A jaki to masz jasny do nich kabelek? Bo se sam wyczaiłem, że dla mnie KZ (EDXy lub ZSN proX) lepiej grają z jaśniejszymi.. przede wszystkim szerzej i rozciągają środek.. 🙄 trochę niwelują tłuczenie samym środkiem... 😷

Chyba podawałem kiedyś linka jaki to był kabelek zakupiony z rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 15:37, Nazar70 napisał:

Przy okazji - nowe Blony nadchodzą. Chyba jakiś włoski kucharz maczał palce w projekcie 😅

 

Jak dla mnie..  👍 👍👍 A ile to one mają $ kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wczoraj Tin T2 plus miałem założone i muszę przyznać że grają ale znowu mankament że jakoś muszą mocno cisnąć na małżowinę od góry że odczuwalny jest ból. Kabelek nie jest sztywny.

EDX leżą jak ulał.

Na dodatek ktoś polecał te tipsy takie czarne trochę z gumy mocniejszej co dźwięk nie przecieka i zauważyłem że pasują mi nie za małe nie za duże ale średnie w sam raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marco-polo napisał:

EDX leżą jak ulał.

Na dodatek ktoś polecał te tipsy takie czarne trochę z gumy mocniejszej co dźwięk nie przecieka i zauważyłem że pasują mi nie za małe nie za duże ale średnie w sam raz.

 

 

KZ leżą elegancko, fantastyczne dopasowanie. A może to o te gumki chodziło: 

https://pl.aliexpress.com/item/32726427364.html?spm=a2g17.12010612.8148356.11.2ce14882OzAWd6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hustler napisał:

@requal@marco-polo Jak Wam grają te Blony 01? Macie porównanie do BL-03 albo BL-05(S)? Patrząc na wykresy to poszli ze strojeniem w taką typową V-kę i chyba BL-03 mają przyjemniejszą barwę dźwięku?

Ja nie mam już 03. Z pamieci to mi się 01 bardziej podobają, bo są takie mniej przymglone, stłumione.. sam nie wiem już teraz, bas nie podłazi aż tak pod średnicę i góra jakaś taka czystsza.  Ale wszystko też kwestią wysterowania. Bl03 zyskiwały przy dobrej amplifikacji. Te 01 aż tak nie zmieniają się. Tam chyba inny driver jest też. 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem 03, żałuję. Blony 01 mają dla mnie fajna gładką górę. Sporo do nich wniósł kabelek Faaealea, o którym wspominałem wcześniej. Wcześniej używałem ich z takim kabelkiem: 

https://pl.aliexpress.com/item/32984098912.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f6755c0fsVwVNp  Raczej bez różnicy. Obojętnie. Z powrotem po wielu poszukiwaniach włożyłem na nie gumki od Sony. Nic innego mi nie pasowało. Lubię je. Dobrze mi z nimi gra Troentomooler  🤪, co od kolegi z forumu dostałem...

A jeszcze podpytam, mieliście może takie gumki, któryś z Panów brał? Patrzę oczywiście pod kątem Blonów... https://pl.aliexpress.com/item/1005001926629089.html?spm=a2g17.12010612.8148356.9.d55a4882mSO0gS

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, janek patufka napisał:

 

KZ leżą elegancko, fantastyczne dopasowanie. A może to o te gumki chodziło: 

https://pl.aliexpress.com/item/32726427364.html?spm=a2g17.12010612.8148356.11.2ce14882OzAWd6

Tak tipsy to z tego linku. Ogólnie BL 01 to też zależy do jakiej muzyki bo do uniwersalnych nie należą.

Ostatnio które słuchałem.

 

 

IMG_20210315_181052.jpg

IMG_20210315_181322.jpg

Nie mam porównania Blonów 01 do wcześniejszych modeli 03 i 05 czy 05s.

Wiem że zakupiłem je bo ktoś wcześniej mi polecał na forum że są ciepłe i grają V-ką.

Na razie mało godzin mają więc trzeba je trochę wygrzać.

Muzyka classic,rock w tej muzyce je dobrze odbieram i są grają jasno na srebrnym kabelku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marco-polo napisał:

Ostatnio wczoraj Tin T2 plus miałem założone i muszę przyznać że grają ale znowu mankament że jakoś muszą mocno cisnąć na małżowinę od góry że odczuwalny jest ból. Kabelek nie jest sztywny.

EDX leżą jak ulał.

Na dodatek ktoś polecał te tipsy takie czarne trochę z gumy mocniejszej co dźwięk nie przecieka i zauważyłem że pasują mi nie za małe nie za duże ale średnie w sam raz.

 

Coś w tym jest. Na SpinFitach też mnie bolą uszy, gdy używam Plusów. Za to na stockowych są całkiem wygodne i tego bólu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nesper napisał:

Coś w tym jest. Na SpinFitach też mnie bolą uszy, gdy używam Plusów. Za to na stockowych są całkiem wygodne i tego bólu już nie ma.

Chodzi mi o to że ten kabelek  co za uszy wychodzi w kształcie L odwrócone to prawdopodbnie za duży nacisk jest od góry tego kabelka w środku jest ok.

Do tych moich zdjęć to z tych takich uniwersalnych to openheart chyba brakuje jeszczę z 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, janek patufka napisał:

 

Jak dla mnie..  👍 👍👍 A ile to one mają $ kosztować?

 

Może uleciało, ktoś nie zauważył a być może napotkał...??? Jaka cena za nowe makaroniki od Blonów? 🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, janek patufka napisał:

 

Może uleciało, ktoś nie zauważył a być może napotkał...??? Jaka cena za nowe makaroniki od Blonów? 🤔 

Będą w sklepach to będzie wiadomo.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności