Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak trochę jałowa kapela, a poniższe to jedyne ich znakomite wydawnictwo. Jeszcze Gothic się broni. Icon niby fajne, a tępe i bez wyrazu poza dwoma otwieraczami. A najgorse, że to są koniunkturaliści, jak nasze Turbo zresztą. No nic, daję im szansę.

 

Może jednak coś z tego będzie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał(a):

To jednak trochę jałowa kapela, a poniższe to jedyne ich znakomite wydawnictwo. Jeszcze Gothic się broni. Icon niby fajne, a tępe i bez wyrazu poza dwoma otwieraczami. A najgorse, że to są koniunkturaliści, jak nasze Turbo zresztą. No nic, daję im szansę.

 

Chciałem napisać jakieś "nie, no co ty", bo ich lubię, ale w sumie sama prawda :)

 

"One second" mimo że popowe to pełne dobrych melodii i ogólnie podobał mi się kierunek większego oparcia na basie i klawiszach. "Host" przyjąłem ze zrozumieniem, bo wszystko może się znudzić , metal też. No ale potem pod naporem fanów wrócili do starego stylu i czuć, że to wysilone także późniejszych płyt to już nawet nie słuchałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jułian Lage to moje granie- mam wszystko na CD i LP. W samochodzie też mam na pendrive- ostatnio słuchane całą drogę do Gdańska i z powrotem :P .

 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2024 o 20:13, Marius Magnus napisał(a):

 

Uważam, że świetny jest ostatni remaster. 2022 chyba. Podobnie resztą Mob Rules i jeszcze inne.

W dniu 15.04.2024 o 21:21, Marius Magnus napisał(a):

 

Od tego na poważnie u mnie wszystko się zaczęło, czyli słuchanie muzyki na poważnie. Wcześniej było zdjęcie ajronów na wystawce kiosku w związku z koncertami w Polsce 85. To małego Rafacia mocno zaciekawiło. Co do SSOASS to na szczęście mam tłoczenie sprzed ery remaster. Mam też w/w remaster oraz winyl.

Remastery z 2015 mimo tego, iż Harris twierdzi, że od początku tak to miało brzmieć są moim zdaniem asłuchalne.

 

A z rana super album (też z epoki - 1989r) - polecam:

 

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 22:56, meehooj napisał(a):

King Crimson - [In the Court of the Crimson King: An Observation by King Crimson (40th Anniversary Edition) (2009 Stereo mix)

Od tej płyty, odsłuchanej pierwszy raz chyba jakieś 30 lat temu rozpoczęła się moja muzyczna przygoda z Robertem Frippem & Co. i trwa do dziś - jedyna kapela progresywna, do której wracam. Najchętniej do albumu, z którego pochodzi ten utwór: 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności