Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi się śledzi upadek Katatonii trwający od czasów Brave Murder Day, który to już album z jego monotonnymi utworami był poważnym ostrzeżeniem. Następnego nie dałem rady juz przesluchać w calości. Tak samo zresztą Anathema, ale tu Alternatywy 4 są słuchalne i kilka kawałków z nastepnej.

 

A w temacie z rana:

 

Wspaniały album, ale jednocześnie podejrzewam, że to taki pop swoich czasów. W ogóle nie rozumiem określania muzyki klasycznej takiej czy siakiej muzyką poważną.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

W ogóle nie rozumiem określania muzyki klasycznej takiej czy siakiej muzyką poważną.


W sumie to zaobserwowałem że niepoważni ludzie dostają wręcz drgawek jak słuchają muzyki poważnej. Może dla tego poważna? Odstrasza niepoważne gusta. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ciężko mi się śledzi upadek Katatonii trwający od czasów Brave Murder Day, który to już album z jego monotonnymi utworami był poważnym ostrzeżeniem. Następnego nie dałem rady juz przesluchać w calości.


Od razu upadek :D
Anathema, Katatonia, Tiamat, Paradise Lost, Opeth, Alcest - wiele kapel które zaczynały jako death/black/grind czy jakikolwiek inny metal w wersji raczej prostej, ewokuowało potem w stronę czegoś innego, tutaj właściwie wszystkie w jakimś stopniu kierunku progresywnego rocka, niektórebardziej, inne mniej. Dla Ciebie to upadek, a dla ludzi którzy lubią takie klimaty bynajmniej nie :)
Ja akurat wolę w sumie starą Anathemę od nowej, ale Katatonię zdecydowanie preferuję nową.

A dziś od rana....



357ff8761ad48ea4264802de48ed10c9.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Katatonii nastąpiło znaczne uproszczenie muzyki. Brzmieniowo zaś to taki mroczny popik dla panienek z dobrego domu. Paradise Lost to koniunkturaliści. Grali co modne. Tiamat wraz malowaniem oczków i innym dziwnym image grać zaczęli totalną chałę. Z perspektywy czasu to nawet mój ówcześnie ukochany Wildhoney dziś postrzegam jako żałosne plumkanie. Poza dwoma może utworami, ale te akurat mam na singlu czy tam epce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobina pozytywnej magii disneya w południe... Anna Jurksztowicz, Jesteś do mnie podobny🎶😉

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasolka szparagowa z połową ziemniaków w barku Kuchcik. Na słuchawkach Technics A800 :

Detlef Keller - Spaintronic.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór w pop-rockowych rytmach lat 90... Mike + The Mechanics, Over My Shoulder🎶🙂

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności