Jump to content
Osoba do pracy w sklepie MP3Store LODZ ×
Odtwarzacz Sieciowy IEAST Oliostream za 1zl do końca marca ×

Czego słuchasz w tym momencie?

Cwany

Recommended Posts

@kajo1971 bardzo sie cieszę, że powróciłeś do słuchania muzyki 🙂👍

A dzisiaj u mnie Red Hot Chili Peppers, Snow🎶😉

• Like 3

15 minut temu, meehooj napisał(a):

Metallica - [72 Seasons #03] Screaming Suicide

Moje drugie podejście do tego albumu zakończyło się niepowodzeniem po kilku minutach. Natomiast Amarok ... jak najbardziej:

Edited by Karkolomny
  • Like 1

6 godzin temu, Karkolomny napisał(a):

Moje drugie podejście do tego albumu zakończyło się niepowodzeniem po kilku minutach

Ja wykonałem jedno, ale w całości. I styka. Te dziady skończyły się Master Of Puppets, bo ...and justice to już bezsensowne dłużyzny były. Choć czasem posłucham i te dłużyzny.

A z rana:

@Tytus1988 Co by nie mówić, kawałek jest fantastyczny i jestem wielkim fanem tego utworu.🙂

W dniu 28.11.2023 o 11:46, Tytus1988 napisał(a):

A dzisiaj u mnie Red Hot Chili Peppers, Snow

Również jeden z moich ulubionych zespołów.

Miałem kiedyś CD Californication, wyprodukowane przez japończyków z winyla, na którym było sporo szumu ale sama barwa instrumentów była nie do podrobienia.

• Like 2
  • Thanks 1

Miałem zaszczyt poznać osobiście Cześka we wczesnych latach 90tych... tak mnie dziś naszło...

• Like 1

19 godzin temu, pablo650 napisał(a):

@Tytus1988 Co by nie mówić, kawałek jest fantastyczny i jestem wielkim fanem tego utworu.🙂

Również jeden z moich ulubionych zespołów.

Miałem kiedyś CD Californication, wyprodukowane przez japończyków z winyla, na którym było sporo szumu ale sama barwa instrumentów była nie do podrobienia.

Dziękuję Pawle🙂👍 Nie ukrywam, że też go lubię i ucieszyło mnie zamieszczenie tego kawałka na MrVinylObsessive :)🎶 Dla mnie barwa instrumentów oraz wokali z winyla, a także sposób kreacji przestrzennej ma swój niezaprzeczalny urok... kocham ten dźwięk❤🎶

18 godzin temu, neonlight napisał(a):

Nie pamiętam, czy już wrzucałem, jak nie, to polecam ten kameralny koncercik. 🙂

Możliwe, ale według mnie dobre kawałki warto przypominać... i dzisiaj posłuchałem go z ogromną przyjemnością :)Dziękuję Krzyśku🙂👍

A z mojej strony pamiętając o tym, co najważniejsze... Neil Diamond, Hearthlight w wykonaniu London Symphony Orchestra💛🌞

• Thanks 3